X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 września 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    innamorata88, oby, bardzo bym tego chciała. Jak temperatura wzrośnie to jutro lub w sobotę zatestuję.
    Jeśli nie - czekam do @ i zaczynam działać z HSG (wymazy itd.). HSG muszę prywatnie robić plus wizyty prywatne, no ale trudno, laparoskopii chyba za bardzo się boję. Nigdy w szpitalu jeszcze nie byłam, a to się wiąże ze znieczuleniem ogólnym. Plus mój mąż jakoś mnie zniechęca do laparoskopii, twierdzi że za wcześnie na takie rzeczy..
    Czemu HSG musisz prywatnie robić? Ja dostałam skierowanie do szpitala na HSG od lekarza na wizycie prywatnej. Co wiecej mam burdel od lat w papierach moich , jestem ubezpieczona chociaż ZUS ciagle tego nie widzi i za każdym razem sa z tym problemy, teraz jak byłam w szpitalu nawet nie sprawdzili czy mam ubezpieczenie

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 września 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, lekarz do którego od lat chodzę na NFZ odradza mi HSG i nalega od razu na laparoskopię. Ten u którego byłam prywatnie, przyjmuje w klinice, w której m.in robią HSG, ale nie sądzę aby była możliwość zrobienia tam tego badania na NFZ. Jeśli będzie trzeba to zapłacę, bardziej chodzi mi o to, że mam dylemat co wybrać.
    W laparo najbardziej zniechęca mnie znieczulenie ogólnie i pobyt w szpitalu (chyba minimum 3 dni), z drugiej strony podobno lepiej mogą całe narządy rodne sprawdzić i w razie czego od razu sporo naprawić..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 17 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski:)
    Mnie od rana lewy jajnik napierdziela, do tego śluz rozciagliwy i nie wiem co o tym myśleć. Czyżby dni płodne szybciej się zaczęły?

    Balladyna26 witaj i życzę upragnionych dwóch kresek :)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 września 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulkaasia, a z reguły kiedy masz owu? Robisz testy?
    Dla pewnosci (i dla przyjemności :) też) zaciągnęłabym faceta do sypialni ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dołączam do Was. Pazdziernik musi być dla nas wszystkuch szczęśliwy! Planowane testowanie koło 16.10

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj malka :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 17 września 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bulkaasia, a z reguły kiedy masz owu? Robisz testy?
    Dla pewnosci (i dla przyjemności :) też) zaciągnęłabym faceta do sypialni ;)

    Summer owu mam tak 13/14 dc potwierdzenie przez testy. A małżona mam zamiar "zgwałcic" dziś ;)

    Malka witam w naszym gronie :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 września 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka - ja również witam :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Zapraszam wszystkie dziewczyny, które zamierzają testować w październiku :) W pierwszym poście napiszcie kiedy zamierzacie testować (kiedy mamy trzymać kciuki) :)


    01.10:
    *Gusik2901
    06.10:
    *Rybuuu
    *Bulkaasia
    07.10:
    *Kuchcinka
    08.10:
    *Innamorata88
    09.10:
    *Ruda Paskuda
    10.10:
    *Toto
    12.10:
    *Zubii
    14.10:
    Zieziulka
    15.10:
    *Agniechaaaa
    *kika77
    16.10:
    *Malka

    Czekamy na datę:
    Zwm
    Emi2016
    Nola
    MisiaZ88
    balladyna26
    Ja to gdzies 19.10

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 września 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja wstępnie podam datę: 14.10

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 września 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dopisanie :) sporo nas na październik. Widzę, że jestem ostatnia jak na razie na ten miesiac w testowaniu. Damy radę!!
    A jak na razie zdycham z bólu brzucha dzisiaj bo @ się rozkręciła na dobre.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 18 września 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dużo nas i trzymam kciuki aby wszystkim nam się udało zobaczyć upragnione dwie kreski :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 19 września 2016, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się po cichutku w 2cs. Mam już 2letniego synusia i zaczęliśmy starania o córcię. Piszę o córcię, bo sugerujemy się metodami planowania płci... Oczywiście najważniejsze, by dzidziuś był zdrowy, ale trochę ze śmiechem w łóżku zastosowaliśmy się do książki. Przynajmniej było wesoło:D Z synkiem był 1 raz w dniu owu i się udało. "Na córkę" wg teorii trzeba między innymi na kilka dni przed owu. miesiąc temu się nie udało- bo na 6 dni przed owu to było za daleko, potem mąż w delegacji był (o ile była tak jak wyliczyłam, nie stosuję ani pomiarów ani testów). Tym razem spróbowaliśmy na 3 dni przed (też jeden jedyny strzał, więc zobaczymy albo wyjdzie albo nie i kolejny cykl będzie przed nami..).. Na razie bez spięć, chociaż jak nie uda się tym razem to pewnie nutkę wątpliwości zasieje. Ale wiem,że 2cs to i tak niewiele, więc będę cierpliwa. Objawów już nie sprawdzam-miesiąc temu miałam zupełnie inny cykl niż zawsze, potworny ból jajnika od owulacji przez tydzień, bóle menstruacyjne do końća cyklu, duużo kremowego śluzu i nawet zawroty głowy. a to pewnie stres, zmęczenie. i pewnie problem z pęknięciem pęcherzyka. objawy jak z synkiem, a jednak testy negatywne i @przyszła jak w zegarku, totalnie bez bólu nagle. Teraz poczekam cierpliwie do dnia @. Jeśłi nei przyjdzie dopiero kupię test... czyli 3-4.10... Te 2 tyg zawsze tak się dłużą?! Pozdrawiam Was i powodzenia!



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dla Ciebie na spokojnie :) masz zdrowego synka wiec masz pewność ze w ciazy będziesz i ze raczej z donoszeniem nie masz wiec tylko czekać na 2krechy :)


    A ja na rozweselenia Tyg moge powiedzieć o moim porannym wypadku :p moja ukochana suczka rozlała całą wodę w kuchni a ja o 5,40 zaspana wycięłam na tej wodzie takiego orła, że poznałam mięśnie o których nie miałam pojęcia, ze istnieją.... Chyba bez lekarza sie nie obejdzie cos mi szczyklo w plecach i bok nie do wytrzymania. A u Was jak mija poniedziałek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa to raczej nie za wesoło sie ten poniedziałek zaczął... U mnie poki co leniwie..do pracy dopiero na 13. Wiec jest chwila dla siebie

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 19 września 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wielkimi krokami zbliżamy sie do dni płodnych :) jak na razie jest mój 11dc , mąż dzisiaj jest na służbie na 24h, ale od jutra zaczynamy starania na nowo :) to ost cykl starań naturalnych bo za miesiąc robimy pierwsze podejście do inseminacji :)
    Mi sie poniedziałek za to bardzo miło zaczął, bo mój musiał wstać o 7 do pracy, przebudziłabym sie jak wstawał z łóżka i myślałam ze juz wychodzi, ale po jakimś czasie zorientowałam sie ze nadal go słyszę w kuchni i ze jest ciemno za oknem. Jak spojrzałam na zegarek to zorientowałam sie ze jest dopiero 5:30. Po chwili wrócił do sypialni jak sie zorientował ze nie śpię to powiedział ze sam juz nie moze spać i sie położył znowu kolo mnie i przez 1,5h do tej 7 o której musiał w końcu wstać leżeliśmy przytuleni i lekko drzemalismy :) było baaardzo słodko i przyjemnie :) takie małe rzeczy a tak bardzo cieszą, poczułam sie jak wtedy kiedy dopiero zaczynaliśmy sie spotykać :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę pamietać na przyszłość zeby patrzeć jak chodzę bo dla fasolki była by bardO niebezpieczna sytuacja. Wiec sZczescie w nieszczęściu ze dopiero bedzie etap starań :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh jak ja lubie te momenty kiedy czuje jakbyśmy byli na samym początku <3 zero zmartwień. Ah ah to sie cieszę ze tak miło zaczęłaś tydzień

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 19 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Agniechaaaa dobrze, że się nie połamałaś;) Oby to tylko zwykłe stłuczenia były a nie coś poważnego.
    Kuchcinka u mnie też dziś 11 dc i zaczynam wieczorem ostro działać ;) Fajne takie przytulanki poranne...
    Mycha89 witaj i powodzenia!!!

    Ja w pracy, kawa wypita, forum poczytane więc coś trzeba zabrać się do tyry;) Miłego dnia Laseczki!!!

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 19 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    witam się po cichutku w 2cs. Mam już 2letniego synusia i zaczęliśmy starania o córcię. Piszę o córcię, bo sugerujemy się metodami planowania płci... Oczywiście najważniejsze, by dzidziuś był zdrowy, ale trochę ze śmiechem w łóżku zastosowaliśmy się do książki. Przynajmniej było wesoło:D Z synkiem był 1 raz w dniu owu i się udało. "Na córkę" wg teorii trzeba między innymi na kilka dni przed owu. miesiąc temu się nie udało- bo na 6 dni przed owu to było za daleko, potem mąż w delegacji był (o ile była tak jak wyliczyłam, nie stosuję ani pomiarów ani testów). Tym razem spróbowaliśmy na 3 dni przed (też jeden jedyny strzał, więc zobaczymy albo wyjdzie albo nie i kolejny cykl będzie przed nami..).. Na razie bez spięć, chociaż jak nie uda się tym razem to pewnie nutkę wątpliwości zasieje. Ale wiem,że 2cs to i tak niewiele, więc będę cierpliwa. Objawów już nie sprawdzam-miesiąc temu miałam zupełnie inny cykl niż zawsze, potworny ból jajnika od owulacji przez tydzień, bóle menstruacyjne do końća cyklu, duużo kremowego śluzu i nawet zawroty głowy. a to pewnie stres, zmęczenie. i pewnie problem z pęknięciem pęcherzyka. objawy jak z synkiem, a jednak testy negatywne i @przyszła jak w zegarku, totalnie bez bólu nagle. Teraz poczekam cierpliwie do dnia @. Jeśłi nei przyjdzie dopiero kupię test... czyli 3-4.10... Te 2 tyg zawsze tak się dłużą?! Pozdrawiam Was i powodzenia!

    Hej :) ją tez mam dwulatke i u nas ta teoria się sprawdziła :) przytulanki były 2 dni przed owu. Teraz marzy mi się druga córka ale jak będzie syn to też będę szczęśliwa. Ale mimo wszystko chodzi za mną drugą córka jednak najbardziej chciałabym już być w ciąży.

    Agniecha niestety to że się z jedynym udało to nie znaczy że tak tez będzie z drugim...juz tyle razy widziałam zdrowe kobiety które z pierwszą ciąża nie miały problemów dbały o siebie witaminy itd.. a tu poronienie. Także nic nigdy nie jest pewne no chyba ze śmierć.



    Kuchcinka ostatni bo kolejnego nie będzie ! Będą II kreski !

    U nas do płodnych jeszcze daleka drugą pomimo że to 9 dc owulke zwykle mam 21 dc oby tym razem była wcześniej bo inaczej nic z tego nie bedzie

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ