X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana odczekaj. Bo jeżeli jutro okaże sie ze nic nie wyjdzie to sie załamiesz i wogole a moze to poprostu za wcześnie a Twój smutek moze zaszkodzić maluszkowi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 20:18

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 września 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, sprobuje wytrzymać do soboty, czyli 12 dpo. ta wczorajsza wizyta u gina i usg totalnie mnie podłamały. Duże nadzieje wiązałam z tym cyklem..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 20:23

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie :) moze miałaś racje i toalety ten cykl :)

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 14 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer86, wytrzymasz do soboty :)

    A mnie bolą jajniki. Dziś 2dpo, a temperatura nie spadła (zawsze spadała dzień przed lub w dniu okresu). Chyba faktycznie będę musiała tą betę skontrolować w najbliższych dniach, czy spadła do zera...

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 września 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Summer86, wytrzymasz do soboty :)

    A mnie bolą jajniki. Dziś 2dpo, a temperatura nie spadła (zawsze spadała dzień przed lub w dniu okresu). Chyba faktycznie będę musiała tą betę skontrolować w najbliższych dniach, czy spadła do zera...
    Beta musiała spaść, inaczej @ by nie było :) tempką się nie przejmuj, mi też spada dopiero w trakcie @ :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 14 września 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, tylko zawsze mi spadała od razu. No ale może to wyjątek :) Betę w dniu kiedy zaczął się okres miałam 9 (czyli wczoraj no). W poniedziałek było 10,2... więc nie spada to tak szybko jak myslalam! No ale mam skierowanie na bhcg, skoro za darmo to mogę powtrórzyć dla świętego spokoju :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 22:48

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 września 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    No tak, tylko zawsze mi spadała od razu. No ale może to wyjątek :) Betę w dniu kiedy zaczął się okres miałam 9 (czyli wczoraj no). W poniedziałek było 10,2... więc nie spada to tak szybko jak myslalam! No ale mam skierowanie na bhcg, skoro za darmo to mogę powtrórzyć dla świętego spokoju :))
    Mi z 50 jednostek spadała przez 10 dni :) co do temperatury odsyłam Cię do mojego wykresu - po biochemie po prostu utrzymuje się na wyższym poziomie
    :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna znowu przegapiłam pare dni, dostałaś juz @ ?
    Ja siedzę właśnie na izbie przyjęć i czekan na badanie HSG :O

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Inna znowu przegapiłam pare dni, dostałaś juz @ ?
    Ja siedzę właśnie na izbie przyjęć i czekan na badanie HSG :O

    To trzymam za Ciebie kciuki :) bedzie dobrze.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 września 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Inna znowu przegapiłam pare dni, dostałaś juz @ ?
    Ja siedzę właśnie na izbie przyjęć i czekan na badanie HSG :O
    Trzymam kciuki :) już jestem w 5dc :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 15 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna to mamy ten sam om :)

    Jak mi w tym cyklu owulka szybciej nie będzie to mogę go spisać na straty...teściową sobie wymyśliła ze przyleci do nas na tydzień a ze my mieszkamy na razie w kawalerce to nie ma gdzie jej przenocować. Chcieliśmy jej wynająć gdzieś pokój w okolicy no i wszystko już zajęte...u moich rodziców spać nie chce więc ja muszę się z córką wynieść...ale jestem zła....a dziś mamy 4 rocznicę ślubu...

    I kolejny cykl w plecy:(

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowe to mają wyczucie

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 września 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Inna to mamy ten sam om :)

    Jak mi w tym cyklu owulka szybciej nie będzie to mogę go spisać na straty...teściową sobie wymyśliła ze przyleci do nas na tydzień a ze my mieszkamy na razie w kawalerce to nie ma gdzie jej przenocować. Chcieliśmy jej wynająć gdzieś pokój w okolicy no i wszystko już zajęte...u moich rodziców spać nie chce więc ja muszę się z córką wynieść...ale jestem zła....a dziś mamy 4 rocznicę ślubu...

    I kolejny cykl w plecy:(
    Też Wam się nie miała kiedy na głowę zwalić :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Melduje sie po badaniu! Leżę nadal w szpitalu, jako jedyną wysłano mnie na patologie ciąży bo tam na oddziale zabrakło miejsc. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo patologia ciąży jest po remoncie, jest cicho spokojnie i jestem sama w pokoju :)

    Ale wracając do HSG - jajowody mam drozne, budowa macicy prawidłowa wszystko OK! :)

    Co do samego badania sorry ale KUR*A jak to bolało! Ok jasne badanie jest krótkie ale na prawdę dla mnie było bardzo bolesne, najbardziej bolało mnie instalowanie calego tego sprzętu, podawanie kontrastu przyjemne tez nie było ale, nie najgorsze... Teraz po badaniu czuje sie jak bym miała pierwszy dzień @, kłują jajniki, macica i bolą plecy. Ale mowię to juz jest ból jak podczas @ wiec spoko. No nic mam juz to za sobą i to jest najwazniesze. Leżę teraz opdoczywam i czekam na pielęgniarkę żeby mi wyjęła wenflon i zmykam do domu :)

    Serio jakie to jest nie sprawiedliwe ze ja jestem zdrowa, problemy są z plemnikami męża a to ja muszę cierpieć i mieć robione bolesne badania! Hrrr :P

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana teraz juz do przodu :) mnie znowu denwrwuje ze mój M zdrowy jak rydz a ze mna jest klapa :( najbardziej boli mnie myśl ze zapewne jeden numerek z inna babka i miał by cudownego bobasa, a przyrzeknie musi przezywać te wszystkie liczenia dc słuchać o lekach zastrzykach i badaniach o których nie koniecznie faceci chcą słuchać. Jest cudowny i bardzo mnie wspiera ale mnie i tak rów wkurza...

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Agniecha tak to jest... Kochamy sie wiec musimy pogodzić sie z problemami partnera i go wspierać, Twój wspiera Ciebie ja wspieram swojego. Ja na prawdę wolałbym zeby to ze mną był problem

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to bo zanim mnie zdiagnozowali ze wszystkim i mój poszedł na badania to błagałam zeby tylko jemu było wszystko na plus bo jak ze mnie bedzie cos źle to jakos to udźwigne. A teraz od dźwigania juz mi sie kolana gną.., ale damy radę. Z koro juz raz ciąża była to bedzie tylko ze z lepszym finałem teraz

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, super, że jajowody drożne. Mnie też czeka wkrótce HSG lub laparoskopia. Sama nie wiem na co się zdecydować, mój wieloletni lekarz naciska na laparoskopię, nawet wypisał skierowanie, natomiast jak poszłam prywatnie na konsultacje lekarz stwieirdził, że lepiej najpierw HSG.. sama już nie wiem. Miałaś wymagane jakieś badania przed HSG? Można się starać zaraz po?

    Dziewczyny udało się dziś nie zatestować, bo tempka lekko dziś spadła. Jeśli jutro wzrosnie to chyba zrobię test, to będzie 11 dpo.. aczkolwiek mam wrażenie, że ten cykl jednak był bezowulacyjny - zawsze mnie bolą piersi i są napuchnięte a tym razem nic.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kuchcinka, super, że jajowody drożne. Mnie też czeka wkrótce HSG lub laparoskopia. Sama nie wiem na co się zdecydować, mój wieloletni lekarz naciska na laparoskopię, nawet wypisał skierowanie, natomiast jak poszłam prywatnie na konsultacje lekarz stwieirdził, że lepiej najpierw HSG.. sama już nie wiem. Miałaś wymagane jakieś badania przed HSG? Można się starać zaraz po?

    Dziewczyny udało się dziś nie zatestować, bo tempka lekko dziś spadła. Jeśli jutro wzrosnie to chyba zrobię test, to będzie 11 dpo.. aczkolwiek mam wrażenie, że ten cykl jednak był bezowulacyjny - zawsze mnie bolą piersi i są napuchnięte a tym razem nic.

    Trzymam kciuki za II kreseczkę jutro :)
    Ja jutro lecę do gin na monitoring. Trzymajcie kciuki za dobrze wyhodowane endometrium no i lewy jajnik!! :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 15 września 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Trzymam kciuki za II kreseczkę jutro :)
    Ja jutro lecę do gin na monitoring. Trzymajcie kciuki za dobrze wyhodowane endometrium no i lewy jajnik!! :)

    Trzymam kciuki MOOOOCNO! :)


    Dziewczyny, u mnie totalne JAJO. Nie wiem o co chodzi...
    Tydzień temu TSH 3,7. Dzisiaj 1,5
    Tydzień temu prolaktyna 49. Dzisiaj 7,4
    Do tego mam FSH, LH, estradiol, ale to pierwszy raz robiłam. No nic już nie rozumiem, jakim sposobem tak mi się zmieniły wyniki?!

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ