X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Panan, lekarz zaproponował coś na stymulację owulacji czy będziecie jeszcze jeden cykl monitorować zanim cokolwiek zdecyduje?
    Głowa do góry, Agniechaaa pisała kiedyś taki fajny tekst o dziku, musimy pchać to błoto do przodu. Prędzej czy później 95% z nas ujrzy upragnione dwie kreseczki.


    Pchamy pchamy :D i dopchamy ;D

    balladyna26 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 października 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Pchamy pchamy :D i dopchamy ;D

    a tak mnie małpa zdołowała że jeszcze mnie to bardziej dobija niż te pęcherzyki :( juz tam moja noga nie postanie

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 11 października 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Hej dziewczyny ja zrobilam sobie troche przerwy od forum i dalam na luz. Dzis termin @ jak narazie niema tylko bolą mnie co chwile jajniki a normalnie zawsze podbrzusze całe więc zobaczymy. Jak do rana bedzie bez zmian to zatestuje
    Trzymam kciuki aby się udało. DAJ ZNAC

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 11 października 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Balaldyna cudownie ujrzeć te 2ktesecKi

    Przyznał sie Wam, ze ja nadal mam test w szofladzuw gdzie sa takie piękne 2kreseczki ;( nie mam siły go wyrzucić jak mam dola to go wycig bo to jedyna materialna pamiątka po aniołku ;(

    Agniechaaaa nie lepiej wyrzucić? Ja ze swoim tak zrobiłam... Całkowicie pogodziłam się ze stratą w rocznicę, gdy poszliśmy z mężem zapalić znicz na polu pamięci na cmentarzu. To była chyba moja najdłuższa wizyta w życiu, wypłakałam wszystkie łzy, ale ulżyło i zrozumiałam, że co nas nie zabije to nas wzmocni! A teraz wiemy, że mamy w niebie swojego własnego aniołka Jasia, który nad nami czuwa i na pewno w pewnej chwili do nas wróci lub wyśle swoje rodzeństwo ;). Poszukaj w swojej okolicy takiego miejsca, na prawdę pomaga :*

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 11 października 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    I nie wytrzymałam... zrobiłam rano, bo były takie sprzyjające okoliczności - sama w domu, ale niestety jak to mówicie "biel vizira" i druga nie chciała się pojawić. Trochę smutek mnie ogarnął ale do okresu jeszcze 5 dni więc może jednak się pojawi.. ;( Bardzo bym chciała.. jak stało się to tak realne to myśl ta zaczęła przybierać taki bardziej realny kształt... tylko gdzie te moje dwie kreseczki :( następne testowanie chyba zrobię jeszcze 13... to taka szczęśliwa liczba dla mnie z mężem, a ostatni w sobotę jeśli w czwartek nie wyjdzie, chociaż sądzę, że po czwartku to już będzie mniej prawdopodobne. Szkoda, że dziś nic nie pokazało bo taki przybity dzień miałam.

    balladyna26 gratuluję!:) i obyś nas pozarażała tymi kreseczkami :)

    Ja jeszcze 10 dnia po miałam biało :). Jak 14 nie przyszła @ i testowałam 16 to zobaczyłam 2, więc nic straconego :)

    A może by... lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 11 października 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przyznam Wam się, że ja też nie wytrzymałam.. W niedzielę czułam się już normalnie, a w pon trochę okresowo i musiałam zrobić ten cholerny test. Definitywnie negatywny ;( @ teoretycznie 13.10 nie robię póki co, chyba, że się spóźni

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 11 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini31 wrote:
    Balladyna gratulacje! :)
    Ja testuję jutro, 14 dpo i po IUI, liczę na cud. Beta jutro prawdę mi powie ;)

    Bikini liczę na to że będziesz miała piękną betę :) Ja w czwartek też robię. Mi lekarka kazała poczekać 15 dni po IUI.

    Bikini31 lubi tę wiadomość

    Australijka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Agniechaaaa nie lepiej wyrzucić? Ja ze swoim tak zrobiłam... Całkowicie pogodziłam się ze stratą w rocznicę, gdy poszliśmy z mężem zapalić znicz na polu pamięci na cmentarzu. To była chyba moja najdłuższa wizyta w życiu, wypłakałam wszystkie łzy, ale ulżyło i zrozumiałam, że co nas nie zabije to nas wzmocni! A teraz wiemy, że mamy w niebie swojego własnego aniołka Jasia, który nad nami czuwa i na pewno w pewnej chwili do nas wróci lub wyśle swoje rodzeństwo ;). Poszukaj w swojej okolicy takiego miejsca, na prawdę pomaga :*



    Muszę poszukać czy jest cos takiego u mnie. Przydało by sie takie miejsce, no tak cały czas czuje, Ze nie zamykam tego do końca. Myśle, ze wiesz o czym mowie. Dzieki za podpowiedz

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 11 października 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dobrze. Tulę mocno :*

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 11 października 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Ja jeszcze 10 dnia po miałam biało :). Jak 14 nie przyszła @ i testowałam 16 to zobaczyłam 2, więc nic straconego :)

    Oj podnosi na duchu bardzo to co napisałaś. Mój mąż dziś, naprawdę nie wiedząc, że taka sytuacja tu się kręci, powiedział po pracy, że chciałby mieć już dziecko. Chciałoby się powiedzieć, że jak on gotów to ja w ciąży :) no ale... Zostaje cierpliwie czekać. Ja dziś miałam 9 dpo tylko też kupiłam taki bardzo czuły test, a mimo wszystko nic ;(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 11 października 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Wstawiam zdjecie swoich testow dla rozsiania tego wiruska by kazda mogla ujrzec te dwie kreski:-* https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5742293be808.jpg
    Kreseczka pięknie pociemniała :) jeszcze raz gratulacje

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Oj podnosi na duchu bardzo to co napisałaś. Mój mąż dziś, naprawdę nie wiedząc, że taka sytuacja tu się kręci, powiedział po pracy, że chciałby mieć już dziecko. Chciałoby się powiedzieć, że jak on gotów to ja w ciąży :) no ale... Zostaje cierpliwie czekać. Ja dziś miałam 9 dpo tylko też kupiłam taki bardzo czuły test, a mimo wszystko nic ;(
    Poczekaj kilka dni mnie wyszla po 12dpo wiec troche wczesniej zrobilas..jak tu sie mowi nie ma@ jest nadzieja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Kreseczka pięknie pociemniała :) jeszcze raz gratulacje
    Tak juz dzisiaj bardziej widoczna jest:-) dziękuję:-)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 11 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Poczekaj kilka dni mnie wyszla po 12dpo wiec troche wczesniej zrobilas..jak tu sie mowi nie ma@ jest nadzieja

    To łapię się tej nadziei.. i czekam dalej.. oby tylko nie na @

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 11 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z tymi testami. Pozytywne wychodziły w 6 i 7 dniu cyklu tak zaraz po okresie. Teraz od tamtej pory dziś 11 dc i nic zero jedna krecha. Czy to możliwe zeby owulacja była tak wcześnie? W poprzednim cyklu monitorowanym była 15dc

    Brychta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    To łapię się tej nadziei.. i czekam dalej.. oby tylko nie na @
    Trzymam kciuki zeby nie przyszla:-)

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 11 października 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny uda sie czuje to w kościach ze październik bedzie miał duzo fasolek :)
    dłuższe wieczory:P

    11 cykl starań
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 11 października 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Jak to jest z tymi testami. Pozytywne wychodziły w 6 i 7 dniu cyklu tak zaraz po okresie. Teraz od tamtej pory dziś 11 dc i nic zero jedna krecha. Czy to możliwe zeby owulacja była tak wcześnie? W poprzednim cyklu monitorowanym była 15dc
    Jeśli ovu masz zazwyczaj w 15 dc,tak jak w cyklu monitorowany to jest jeszcze trochę czasu żeby druga kreseczka się pojawiła. Mi zazwyczaj blada kreska pojawia się na dwa dni przed ovu, a dzień przed ovu już są dwie wyraźne. Masz inne objawy okresu płodnego?

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 11 października 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie ile czasu mija od podania pregnylu do ovu?

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Czy wiecie ile czasu mija od podania pregnylu do ovu?

    U mnie po 18h mniej więcej :) ale z tego co wiem to od 12-36h od podania pęcherzyk powinien pęknąć :)

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ