X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Tak się zastanawiam kiedy najlepiej isc do gina zeby ciaze potwierdzil?

    Ja bym pewnie poszła od razu :P ale ja to ja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Do soboty się nie podłamię.. Po sobocie to już za siebie nie ręczę. Jakoś jak zakiełkowała we mnie myśl, że może właśnie coś więcej kiełkuje niż tylko ta myśl to tak miło się na sercu zrobiło.. a teraz to już tylko narastający stres... i chodzę taka zdenerwowana na cały świat. A jeszcze poczta polska nie dostarczyła na czas mojej przesyłki i martwię się dodatkowo ;/


    sprawdź e-monitoring i będzie jedno zmartwienie mniej :)

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dziewczyny! 5 rano, 36 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji, wstaje żeby zmierzyć tempke - wysoko. Wiem, że w łazience czeka na mnie test, nie dotrzymam do rana, sprawdzam... 2 KRECHY!! Budzę męża, bo oczom nie wierze - potwierdza! Co teraz?? Bhcg od razu dziś, potem za 2 dni, umawiać się juz do lekarza, czy jak skończę 4 tydzień??? Jestem zszokowana, podekscytowana i przerażona! Boziu, żeby tylko wszystko bylo na swoim miejscu! :-)


    Mówiłam, że są zaraźliwe ;p Gratulację!

    AgaSY lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    balladyna, z tego co czytam to najpiej w 6 tygodniu licząc od ostatniej miesiączki, jeśli owu była w okolicach 14 dnia cyklu.
    Dziekuje za informacje..chyba jutro zapisze sie na jakis termin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Mówiłam, że są zaraźliwe ;p Gratulację!
    Tak tak mialas racje..mnie tez to zarazilo..na tescie ukazaly sie dwie krechy

  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 12 października 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Tak się zastanawiam kiedy najlepiej isc do gina zeby ciaze potwierdzil?

    Tak zdecydowanie 6-7 tydzień. Gratuluję fasolki ;-) Mam nadzieje ze w sobotę dołączę do świadomychzafasolkowanych ;-)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 12 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    sprawdź e-monitoring i będzie jedno zmartwienie mniej :)

    Sprawdzałam i wygląda na to, że jeszcze nie dotarła do mojego miasta.. mimo że przesyłka wysłana kurierem pocztexu i miała być na dziś :( Przesyłkę pilnie potrzebuję na jutro a najpóźniej na pojutrze i nie wiem co robić. Bez niej masa rzeczy się komplikuje ;/

    Inna sprawa dziewczyny, proszę powiedzcie mi... Właśnie lekko zaczęłam plamić raczej na ciemny kolor zbliżony do brązowego i boli mnie podbrzusze.. dziś 9 dpo więc chyba już za późno na plamienie implantacyjne? Myślicie, że już po ptokach i nie ma co testować :(? Nigdy przed okresem nie miałam żadnych plamień :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 20:13

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro pojde i zapisze sie na poczatek listopada powinno przypasowac co do tygodni..Bo moj nie dowierza..kaze na spokojnie no i niech lekarz powie bo nie wiadomo czy to prawda..ahh faceci

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 12 października 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wcześniej niż w 6 tygodniu nawet nie idzie bo tylko będziecie żałować...ją poszłam w 6 tc i był sam pęcherzyk ! To były najgorsze 4 tygodnie w moim zyciu. Dodam jeszcze że owulke miałam w 18 dc a zagniezdzanie w 8dpo. Lepiej poczekać dłużej jeżeli nic sie nie dzieje.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 12 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, możecie zerknąć na mój wykres ? Czy to możliwe żeby 10 była owu ? I tak wolno twmpka przyrasta ??

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, a jak miałaś w poprzednich cyklach? Wzrost był bardziej wyraźny?
    Ja tak miałam w poprzednim cyklu, tempka skoczyła porządnie dopiero 3 dni po owu.. ale owu chyba jednak nie było. Na USG w 20 dniu cyklu nadal był pęcherzyk - 25 mm, a w 10 dc jak robiłam USG przed owu to w tym samym jajniku pęcherzyk miał 20 mm. Prawdopodobnie podrósł i nie pękł :( Ale Ty miałaś pregnyl w tym cyklu, prawda? Więc z pękaniem nie powinno być problemu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Sprawdzałam i wygląda na to, że jeszcze nie dotarła do mojego miasta.. mimo że przesyłka wysłana kurierem pocztexu i miała być na dziś :( Przesyłkę pilnie potrzebuję na jutro a najpóźniej na pojutrze i nie wiem co robić. Bez niej masa rzeczy się komplikuje ;/

    Inna sprawa dziewczyny, proszę powiedzcie mi... Właśnie lekko zaczęłam plamić raczej na ciemny kolor zbliżony do brązowego i boli mnie podbrzusze.. dziś 9 dpo więc chyba już za późno na plamienie implantacyjne? Myślicie, że już po ptokach i nie ma co testować :(? Nigdy przed okresem nie miałam żadnych plamień :(


    Skoro nie miałaś tak, to może być dobry znak :)

    A mi wreszcie wyszedł pozytywny owulacyjny ! Hip hiip huuuraaa, wreszcie jakaś dobra nowina w dniu dzisiejszym. To teraz pytanie, kiedy najlepiej działać ? :>

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 12 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Emi, a jak miałaś w poprzednich cyklach? Wzrost był bardziej wyraźny?
    Ja tak miałam w poprzednim cyklu, tempka skoczyła porządnie dopiero 3 dni po owu.. ale owu chyba jednak nie było. Na USG w 20 dniu cyklu nadal był pęcherzyk - 25 mm, a w 10 dc jak robiłam USG przed owu to w tym samym jajniku pęcherzyk miał 20 mm. Prawdopodobnie podrósł i nie pękł :( Ale Ty miałaś pregnyl w tym cyklu, prawda? Więc z pękaniem nie powinno być problemu.

    Miałam pregnyl właśnie i nie wiem o o chodzi ... ;/ Jajnki strasznie bolały 9/10, a teraz już jest spoko ...

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izape91, ja bym jutro rano podziałała jeśli macie taką możliwość :) (podobno rano większe szanse są, ale nie wiem ile w tym prawdy) jeśli nie, działajcie już teraz. Owu powinna wystąpić w ciągu 24-36 godzin od pozytywnego testu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Miałam pregnyl właśnie i nie wiem o o chodzi ... ;/ Jajnki strasznie bolały 9/10, a teraz już jest spoko ...

    Emi, a idziesz jeszcze jakoś wkrótce do gina? Może USG by wyjaśniło czy owu była. Nie zamartwiaj się i działajcie dalej :)

    A ja staram się szukać pozytywów i jeden znalazłam, w sąsiedniej miejscowości zaczęli wykonywać inseminację, więc w razie czego nie będę musiała jeździc 100 km do miasta wojewódzkiego, tylko załatwię wszystko prawie na miejscu. ALe póki co plan to HSG..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    izape91, ja bym jutro rano podziałała jeśli macie taką możliwość :) (podobno rano większe szanse są, ale nie wiem ile w tym prawdy) jeśli nie, działajcie już teraz. Owu powinna wystąpić w ciągu 24-36 godzin od pozytywnego testu.

    Wykorzystam męża jutro rano, przed pracą, już o tym wie, i nie sprzeciwia się :P Połowa sukcesu haha :P

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 12 października 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej dziewczyny, możecie zerknąć na mój wykres ? Czy to możliwe żeby 10 była owu ? I tak wolno twmpka przyrasta ??

    To masz tak jak ja. Jestem na 1000% przekonana że miałam owu w pon a dopiero dziś mam lekki skok. Czytalam też że skok może być 3 dni po owu jak i przed

    emi2016 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 października 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wracając do tematu pracy. To ja jestem zadowolona. Pracuje w laboratorium. Też mam umowę na stałe, więc najwyższy czas na dziecko. Tylko jak na razie nie wychodzi :/ jutro znowu 12h jestem w pracy więc mnie będzie korcic żeby betę zrobić. Tylko że nie chce mówić nikomu że się staramy o dziecko a ktoś by mi musiał pobrać krew :/ dzisiaj był termin @ a nie przyszła. Test wczoraj negatywny. Strasznie mnie plecy z jednej strony bolą ale to raczej nie objaw ciąży :/ obawiam się że dopadło mnie jakieś zapalenie jajnika albo coś podobnego. Chyba czas się wybrać do gina.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 października 2016, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka, a masz możliwość podskoczyć do innego labolatorium? Jesli @ nie ma to ja bym sprawdziła :)

    Tak w ogóle, dzień dobry wszystki. Zgodnie z przeczuciem melduję biel vizira :( tym razem obyło się bez łez, ale jakoś tak narastają we mnie obawy, że jeszcze baaaardzo długa droga mnie czeka.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim ;) czy tylko ja mam teraz takie "śpiączki" ;D patrząc na pogodę to człowiek powinien zapadać w sen zimowy :D
    Jedyny minus to ze zmarnowały by sie te długów wieczorki na staranko ;D hihi

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ