X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Bikini31 Ekspertka
    Postów: 202 81

    Wysłany: 12 października 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety test negatywny :(
    przecież to byłoby zbyt piękne, aby mogło się udać :(

    05.2013 rok pierwsze poronienie :(
    10.2015 HSG, jajniki drożne
    02.2016 rok ciąża biochemiczna
    I IUI 28.09.2016 :(
    II IUI 31.10.2016 :(
    starania od 2012 roku, PCOS, Hashimoto
    dalej czekamy...
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 12 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pracuje w markecie...nie jest to praca marzeń Ale mi odpowiada...wspolpracownicy w porządku, z kierownictwem różnie bywa jedyne czego można się czepiać to upierdliwych klientów :)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 12 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini kurczę szkoda...:/

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoja prace lubi, lubie robic to co robie i nie załuje podjetej decyzji kwesti pracy. Mam mozliwosc rozwijania sie..dlatego robie dalszy kierunek. Nie popracuje zbytnio w tym ale to nic :)Popracujemy jak dzidzius podrosnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini31 wrote:
    niestety test negatywny :(
    przecież to byłoby zbyt piękne, aby mogło się udać :(


    Tak mi przykro ;( mocno tule!!! Głowa do góry przyjdzie i Nasza kolej!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini31 wrote:
    niestety test negatywny :(
    przecież to byłoby zbyt piękne, aby mogło się udać :(
    Tak mi przykre :( Kolejny cylk bedzie owocny :) Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Wiem co czujesz, jakiś miesiąc temu odebrałam wyniki badań i tsh było 3,7, prolaktyna bliska 50 (2x ponad normę), do tego doszła niska ferrytyna, testosteron ponad normę... byłam załamana, ale dość wzięłam się w garść - i zaczęłam działać. Teraz przyjmuję euthyrox, norprolac, żelazo i trochę innych dodatków - kupiłam sobie nawet taką kasetkę na cały tydzień na leki bo mi się mieszało kiedy co mam brać :D i uzbrojona w taki arsenał liczę, że szybko się uda. Od lekarza usłyszałam, że akurat taki poziom TSH szybko się zbija, prolaktynę raczej też... Czekam na owulację - nowy cykl, nowa nadzieja... :) i Tobie również życzę pozytywnego podejścia do sprawy, no przecież musi się wreszcie udać!

    W sprawach pracowych - ja prowadzę własną działalnosć, którą kocham i to dla mnie takie moje "dziecko", ale obecnie ciąża również w tej kwestii BARDZO by mi pomogła.. długo by tłumaczyć, po prostu im szybciej zajdę w ciążę tym lepiej dla mojej firmy :)

    Ja o problemie z tarczycą wiem od kilku lat, bo jakoś 3 lata brałam euthyrox 25, ale mi doktor odstawilła, bo wyniki były już dobre, i teraz od nowa to samo... Może to był błąd, że odstawiła? Z anemią też walczyłam niedawno i teraz to samo. Potrzebuje różowych okularów, żeby zacząc normalnie żyć i się cieszyć z każdego dnia... A dzisiaj jestam bardzo na nie.

    Też marzę o własnej działalności... ale najpierw chciałabym dzieciątko, a tu można sobie właśnie conajwyżej chcieć :P

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 12 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mnie dzisiaj jamnik i ciągną takie uczucie jak na owulacji, dzisiaj 7dpo :) w sobotę chciałabym zatestować bo idę na impreze i nie wiem czy mogę alkohol pić, to będzie mój 10 dpo... jak sądzicie który test lepszy pełno 10 czy nordtest 10? Bo mam dylemat ;)

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 12 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepino 10. Sorki za błędy...

    5cs
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 12 października 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini31 wrote:
    niestety test negatywny :(
    przecież to byłoby zbyt piękne, aby mogło się udać :(

    Mój sikany też negatywny. Jutro beta to tylko formalność :(

    Australijka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    A ja pracuje w markecie...nie jest to praca marzeń Ale mi odpowiada...wspolpracownicy w porządku, z kierownictwem różnie bywa jedyne czego można się czepiać to upierdliwych klientów :)
    o tak ludzie to sa czasem mega upierdliwi..pracuje w takim miejscu gdzie tez przewija ich sie sporo..czasem ma sie ochote ich uduscic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam popołudnie misja? Ja gotuje rosół bo na tą pogodę bić lepszego nie ma :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini31 wrote:
    niestety test negatywny :(
    przecież to byłoby zbyt piękne, aby mogło się udać :(

    Następny cykl będzie udany ;)
    Głowa do góry ;)!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jak tam popołudnie misja? Ja gotuje rosół bo na tą pogodę bić lepszego nie ma :D
    Ja wybrałam forme odpoczynku na te popołudnie i wieczor..ksiazka, kocyk i ciepla herbata :)

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 12 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma któraś doświadczenie z którymś z tych testów co napisałam? ;)

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez fajnie ;D ale ja kocham być e kuchni górować piec itp ;D a w dodatku w tle oglądam Wikingów woec pełna radosc

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jak tam popołudnie misja? Ja gotuje rosół bo na tą pogodę bić lepszego nie ma :D
    Ja zaraz zrobię mężowi obiad na jutro i wskakuję pod kocyk. Powinnam porobić trochę rzeczy do prac, bo jest gorący sezon, ale nie dam raczej rady. Ciągle kicham i łzawię.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 12 października 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj i mój dzień dzisiejszy nie należy do udanych. Ta pogoda w dodatku do niczego nie nastraja. W pracy nadgodziny, w domu tynki nie schną i ciągle to coś nie tak... Jeszcze przesyłka zamówiona na dziś się spóźnia.. i ciągle coś nie tak ;/

    Dziewczyny, czy to możliwe żeby mi się kręciło w głowie tak wcześnie od ciąży? Trudno mi w to uwierzyć, ale dziś rano kręciło mi się w głowie co nigdy wcześniej raczej nie miało miejsca, a do tego szybko się męczyłam.. Wg mnie za wcześnie na takie objawy, ale wiadomo, jak są, to mimo logiki gdzieś tam się w głowie chwyta, że a może to jednak to??? Ech, poprawiłoby mi to dzień, ale testu dziś nie zrobię, a jeśli któryś ma coś pokazać to dopiero w sobotę.. chociaż jutro też pewnie zrobię test bo nie wytrzymam. Podziwiam Was dziewczyny za wytrwałość w czekaniu na testowanie. Moja silna wola tutaj kuleje.. :( chociaż nie spodziewam się cudu...

    Wybaczcie jeśli ten mój post bez ładu i składu - obrazuje on jednak mój stan umysłu... chaos!!! Wielki chaos.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 12 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zawroty głowy zaraz po owulacji :-) ale takie lekkie.

    Zazdroszczę Wam tych umów na czas nieokreślony :-) takie rzeczy chyba nie u prywaciarza?

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY, fajnie przeczytać, że powinno się doceniać formę zatrudnienia. Ja ostatnio jestem na etapie, że przestałam doceniać i najchętniej rzuciłabym pracę, bo naprawdę dużo mnie czasu i energii kosztuje + nadrabianie zaległości w domu, ale to raczej byłoby nierozsądne przy staraniach o dziecko. Poza tym pewnie trudno o lepszą mi będzie. Aczkolwiek mój mąż twierdzi, że to na pewno przez moją stresującą pracę nie udaje się z ciążą, bo poza tym wyniki nasze są jak na razie ok.

    Tak w ogóle, chyba jutro rano zatestuję. To będzie 11 dpo, czuję się coraz gorzej i chciałabym zacząć jakieś leki brać, ale schizuję, że mogłabym zaszkodzić. 11 dpo będzie juz w miarę wiarygodne? Test mam tylko 1 w domu, Pepino 10.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ