X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Kora Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa. Chciałabym się podzielić moimi objawami (choć nie jestem jeszcze pewna czy to ciąża) do okresu jeszcze 3 dni. od 2 tyg mam skoki temperatury (pod pacha). Nie miałam ani kaszlu, kataru i nie bolało mnie gardło, tylko gorączka - 37,3, 37,4. i do tego zmęczenie. później się wahało, w jeden dzień 36,6 i na wieczór 37,3, za 3 godz 36,80. Mam do dzisiaj uderzenia gorąca, swędzenie piersi i ciała. Nieraz dopadają mnie nudności, wtedy jem co popadanie i przechodzi. A jeżeli chodzi o temperaturę z wewnątrz :)(mierze od 4 dni dopiero)to wyszło godz:6.30 - 36,80, na następny dzień godz 7 - 36,90 a po godz 9 wyszło mi 37,40. Mierze termometrem owulacyjnym. Jak myślicie ?:)

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora wrote:
    Witam, jestem tu nowa. Chciałabym się podzielić moimi objawami (choć nie jestem jeszcze pewna czy to ciąża) do okresu jeszcze 3 dni. od 2 tyg mam skoki temperatury (pod pacha). Nie miałam ani kaszlu, kataru i nie bolało mnie gardło, tylko gorączka - 37,3, 37,4. i do tego zmęczenie. później się wahało, w jeden dzień 36,6 i na wieczór 37,3, za 3 godz 36,80. Mam do dzisiaj uderzenia gorąca, swędzenie piersi i ciała. Nieraz dopadają mnie nudności, wtedy jem co popadanie i przechodzi. A jeżeli chodzi o temperaturę z wewnątrz :)(mierze od 4 dni dopiero)to wyszło godz:6.30 - 36,80, na następny dzień godz 7 - 36,90 a po godz 9 wyszło mi 37,40. Mierze termometrem owulacyjnym. Jak myślicie ?:)

    Przede wszystkim: temperatury do kosza. Musisz mierzyc o tej samej porze, po min.3h snu, bez wstawania z lozka. Mierzenie co godzine nie da ci nic poza wielkim zamieszaniem na wykresie. W pierwszej fazie mam o 8godz. 36.2, a jak popoludniami i 37.3 mi wychodzi i to zupelnie normalne. Po 8 temperatury zmieniaja sie jak chca chocby w zaleznosci od tego ile sie ruszasz. Nie mierz pod pacha - to najmniej wiarygodny pomiar jaki istnieje. Akceptowane sa tylko: pochwa lub pod jezykiem.

    Kora lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Od 3 dni czuje dziwne napiecie w dole brzucha a raczej w okolicach krocza wczesiej zdarzało sie tak przed sama miesiaczka ale dzisiaj to dopiero 8 dzien po owulacji . Ktoś tak miał ?/

    Emy lubi tę wiadomość

  • Kora Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Unlike za wiadomość . Zrobie tak jak tutaj napisalas,zaczne to od kolejnego cyklu aby miec od poczatku do konca i o tej samej porze :)

    Unlike lubi tę wiadomość

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieczorem dołączyło sie jeszcze chwilowe kłucie po prawej stronie w okolicach jajnika . czy to moga byc objawy ciazy ??

    trudnesprawy lubi tę wiadomość

  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja tez mam pytanie co do obiawow - wczoraj mialam jakbym taki dziwny smak w ustach ( moze "metaliczny") ale teraz przerodzilo sie to wskurcze slinianek, tak jak czasem "slinka leci" na zapach jakies ulubionej potrawy tyle ze u mnie trwa to caly dzien (bez wzgledu na jedzenie i zapachy). Powiedzcie, czy to moze byc objaw ciazy? Do tego dzisiaj zaczelo bolec gardlo...

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GreenDot: na twoim miejscu odwiedziłabym lekarza, bo jak wiele historii słyszałam, tak jeszcze nigdy ciąża nie zaczynała się od bólu gardła :D

    blue00, Saramago lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, no w sumie racja :D ahh, co to czekanie ze mna robi... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GreenDot wrote:
    hej, ja tez mam pytanie co do obiawow - wczoraj mialam jakbym taki dziwny smak w ustach ( moze "metaliczny")

    GreenDot, u mnie w ciąży jedynym objawem przed @ był dzień czy dwa metaliczny smak. Potem był brak @, a piersi, ciągnięcia, mdłości itd. pojawiły mi się dopiero od 6 tygodnia.
    Ale gardło mnie nie bolało (:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 15:37

    trudnesprawy lubi tę wiadomość

  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem jeden dzien po terminie @ ale boje sie zatestowac. Pewnie znowu nic z tego to moj 3 cykl staran. Mam takie objawy:
    Wczoraj termin @ a nadal nie ma
    Bol brzucha i przelewanie sie jak na @
    temp. 37
    straszliwy ból cycków nawet nie moge na nich spac, chodze po domu bez biustonosza bo bola, duze brodawki mi sie zrobily, piersi wypadaja mi z mojeg ulubionego stanika jakies takie wielkie sie zrobily i do tego luszczy mi sie na nich skóra
    mam gesty kremowy/wodnisty sluz
    burczy mi w brzuchu od kilka dni tak jak na glod chociaz wcale nie jestem glodna
    suszy mnie i caly czas pije herbate za herbata jakbym miala kaca
    przytylam o 0.5 kg wg mojej wagi lazienkowej
    a co najwazniejsze mam straszna biegunke a ja zawsze miewalam zaparcia kilku tygodniowe nawet pijac poranna kawe.
    Sama juz nie wiem co o tym myslec. Czy juz testowac czy nie?? A i owu nie zaznaczyl mi owulacji na wykresie ale jestem pewna ze mialam, poniewaz w zeszlych miesiacach owu nie byl pewien czy byla owulacja i zanaczyl przerywana linia...

    Waniulka lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeczka89 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem jeden dzien po terminie @ ale boje sie zatestowac. Pewnie znowu nic z tego to moj 3 cykl staran. Mam takie objawy:
    Wczoraj termin @ a nadal nie ma
    Bol brzucha i przelewanie sie jak na @
    temp. 37
    straszliwy ból cycków nawet nie moge na nich spac, chodze po domu bez biustonosza bo bola, duze brodawki mi sie zrobily, piersi wypadaja mi z mojeg ulubionego stanika jakies takie wielkie sie zrobily i do tego luszczy mi sie na nich skóra
    mam gesty kremowy/wodnisty sluz
    burczy mi w brzuchu od kilka dni tak jak na glod chociaz wcale nie jestem glodna
    suszy mnie i caly czas pije herbate za herbata jakbym miala kaca
    przytylam o 0.5 kg wg mojej wagi lazienkowej
    a co najwazniejsze mam straszna biegunke a ja zawsze miewalam zaparcia kilku tygodniowe nawet pijac poranna kawe.
    Sama juz nie wiem co o tym myslec. Czy juz testowac czy nie?? A i owu nie zaznaczyl mi owulacji na wykresie ale jestem pewna ze mialam, poniewaz w zeszlych miesiacach owu nie byl pewien czy byla owulacja i zanaczyl przerywana linia...
    zatestuj i daj nam znać :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.
    12 i 13 dc mialam rozciagliwy sluz i bole owul.ale tempka 36.5 a juz 16 i 17 dc mialam maasakrycznie duzo sluzu bialego czulam jak wyplywal...no masakra
    myslalam ze akurat to owulacja bo 17 dc tempka skoczyla na 36.9
    hmmm nigdy czegos takiego nie mialam
    czy ktroas tak miala???dziekuje za odpowiedz

  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluz bialy i gesty jak budyn ale bezzapachowy.

  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaskoczylo. Jestem w 5 tyg i 2 dni wg bellybestfriend:))))

    Waniulka, czarownica_tea, Unlike, Kaśka, paaulla84, Marietta lubią tę wiadomość

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    jeju lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pierwszy cykl po laparo. :) owu była, czułam ból i potwierdził to test 3 dni temu. Serduszkujemy z moim mężem od końca miesiączki minimum co 2 dzien, dziś zaczęłam odczuwać ból sutków i pobolewa mnie podbrzusze coś podobnie jak na okres ale duuużo lżej. Już nie moę się doczekać do testowania... doszukuję się sama najmniejszych objawów ale nie chcę też dać się zwariować... Jak chol.... dłużą się te dni do testowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 12:39

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki, na forum piszę po raz pierwszy. To mój 7 cykl starań. Jeśli chodzi o objawy u mnie zero bólu piersi jak nigdy, raczej tylko powiększone piersi i bardzo delikatne skurcze w podbrzuszu. Zupełnie inaczej niż w poprzednich cyklach. Zazwyczaj około 10/7 dni przed @ silne bóle a zaraz potem bardzo bolące piersi. Obecnie śluz raz gęsty rozciągliwy a niekiedy brak, @ powinnien nadejść za dwa dni... Nie wiem czy wytrzymam do niedzieli z testowaniem:) Czy któraś może się podzielić podobnym doświadczeniem? Trzymam za Was kciuczki!

    Limfa89 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,śledzę forum od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz stwierdziłam że napiszę.
    Obecnie jestem w 3 cyklu starań (ale pierwszym w którym prowadzę jakiekolwiek obserwacje poza mierzeniem temperatury)
    Dziś mam 33 dzień cyklu i 15 dzień po owulce. Z objawów jakie mam to od 4 dni wrażliwe sutki (na @ zawsze miałam bolesne całe piersi na ok.tydzień przed ale nigdy sutki),w podbrzuszu jakby takie ciągnięcie/gniecenie, do tego co chwilę ból głowy, zawroty, co jakiś czas mdłości(ale o rożnych porach dnia). Nie jestem pewna kiedy powinnam dostać kolejną @,bo cykle mam raz 32 dni, innym razem 42 dni.I nie wiem też czy już testować czy nadal może być za wcześnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 14:16

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zatestowała :) myślę ze 15 dni po owulce to jak cos bęzie to pokaże :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, mam pytanie do zafasolkowanych, czy bolała Was jedna pierś bardziej? Jestem dopiero 5 dpo i wiem ze to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ale pierwszy raz bolą mnie piersi tak wcześnie, zazwyczaj bolaly pare dni przed @. Teraz lewa boli ale delikatnie, a prawa od spodu to jakaś masakra jak dotkne.. Czytałam ze niektóre kobiety tak miały ale w późniejszej ciazy.. Poradzcie coś..

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ