X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    To tak jak ja :-)
    Ależ emocje!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój zaś sie pyta co taka smutna jestem , a ja mu mówie , że ee nie wydaje Ci się.
    Gdyby tylko wiedzial :( czasem mam ochote mamie mojej wygadać sie , ale też będzie przeżywać :( ... jestem sama sobie pozostawiona :(:( jedynie Wam sie mogę wygadać :*

    Kurde mam straszne skurcze jajnika jakby ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne. Kłuje mnie lewa pierś po boku i lewa pachwina boli. A prawe nie...

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Asha masz rację. Mój mi dziś napisał "nie martw się" noż k**** jak? Miło z jego strony ale nie potrafię!!! Jakby to było takie proste...
    Bo oni nie maja pojecia przez co my przechodzimy kazdego dnia.....najpierw ten cholerny @ potem czekanie na owu, sluzy i pierdoly...bedzie sluz nie bedzie zluzu...bedzie owu nie bedzie owu..juz sie bzykac czy poczekac...testy...dobra jets owu ...dobra juz sie bzykac...presja jebana bo czas...juz po owu czy jeszcze owu...jeszcze owu...bzykac..test...sluz...szyjka. ...bzykac...sluz....po owu? Sluz...itd itd kurwa jak to nie jest koszmar no to nie wiem

    MalaCzarna, Iza75, kluska, bianka lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama nie wie że się staramy. Też chętnie bym się jej wygadała. Tylko wiem że powiedziałaby "Spokojnie. Uda się.".

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    mój zaś sie pyta co taka smutna jestem , a ja mu mówie , że ee nie wydaje Ci się.
    Gdyby tylko wiedzial :( czasem mam ochote mamie mojej wygadać sie , ale też będzie przeżywać :( ... jestem sama sobie pozostawiona :(:( jedynie Wam sie mogę wygadać :*

    Kurde mam straszne skurcze jajnika jakby ;/
    No i wlasnie nie rozumiem dlaczego mu nie powiesz?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Bo oni nie maja pojecia przez co my przechodzimy kazdego dnia.....najpierw ten cholerny @ potem czekanie na owu, sluzy i pierdoly...bedzie sluz nie bedzie zluzu...bedzie owu nie bedzie owu..juz sie bzykac czy poczekac...testy...dobra jets owu ...dobra juz sie bzykac...presja jebana bo czas...juz po owu czy jeszcze owu...jeszcze owu...bzykac..test...sluz...szyjka. ...bzykac...sluz....po owu? Sluz...itd itd kurwa jak to nie jest koszmar no to nie wiem
    Masz absolutną rację!!! I jeszcze te gadanie że przesadzamy, żebyśmy wyluzowały...

    Asha, kluska lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Masz absolutną rację!!! I jeszcze te gadanie że przesadzamy, żebyśmy wyluzowały...
    Oni jednego nie moga ogarnac..samego bzykania a co mowic o reszcie

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiece co jest najgorsze? Pracuję w miejscu gdzie przychodzi mnóstwo ciężarnych pań... Irytuje mnie to coraz bardziej. Bo kuźwa dlaczego ona a nie ja?

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Wiece co jest najgorsze? Pracuję w miejscu gdzie przychodzi mnóstwo ciężarnych pań... Irytuje mnie to coraz bardziej. Bo kuźwa dlaczego ona a nie ja?
    O to to to...a myslicie, ze faceci tak samo sie wkurwiaja jak ciezarne widza? Nie sadze ...ich nie pyta ktos ciagle- to kiedy na ciebie czas kochanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 17:53

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my świeżo po ślubie i wszyscy wyczekują, pytają czy coś planujemy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha.. sama nie wiem czemu nie powiem.. może mi tak lepiej ? Może wole żeby nie wiedział , bo te ciągłe pytania ,, i jak ? jest okres? " ,, jak się czujesz" i w ogóle ... a tak nikt nie wie tylko ja i mam spokój . bez pytań bez pieprzenia , że moze sie udało , może teraz i pytania co 5 minut.

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wie wszystko. Wspiera i przytula jak potrzeba. Z nowym cyklem mówi "tym razem się uda". Ja szaleję, on jest spokojny, ale to wynika również z naszych charakterów.

    Co godzina sprawdzam jaką mam temperaturę, choć wiem, że w ciągu dnia się nie liczy ;/

    Asha lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    A my świeżo po ślubie i wszyscy wyczekują, pytają czy coś planujemy...
    Ja tego nie rozumiem, czemu to ludzie zaraz po slubie musza miec dziecko odrazu, co to kurwa sredniowiecze? Naprawde zero wyczucia jakiegokolwiek

    Iza75 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pyta tak czy siak. Ciągle jak się czujesz? Kiedy coś będziesz wiedzieć? Bo ja już bym chciał wiedzieć. Nie no ja do cholery nie. ;)

    Asha lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    Asha.. sama nie wiem czemu nie powiem.. może mi tak lepiej ? Może wole żeby nie wiedział , bo te ciągłe pytania ,, i jak ? jest okres? " ,, jak się czujesz" i w ogóle ... a tak nikt nie wie tylko ja i mam spokój . bez pytań bez pieprzenia , że moze sie udało , może teraz i pytania co 5 minut.
    Lepiej? Samej? Meczyc sie z tym wszystkim?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malu...lajka dalam za wsparcie od malza :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wspiera. Przytula. Najgorzej jak trzyma rękę na moim brzuchu z taką czułością a ja na drugi dzień mowię że nic z tego. Tak jak wczoraj i dziś... Ale mimo wszystko wkurza pytaniami i nie do końca rozumie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 18:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też tak robi , a mi wtedy jest mega źle... więc w tym cyklu nie mówie nic. Jak będzie tak będzie. Na tym miesiącu po prostu mi zależy, bo chciałam zrobić niespodzianke gdyby sie udało . A jeśli nie to od następnego powiem, bo zawsze mowie. Ale w tym nie chcialam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie staram się nie mówić i w zeszłym noc mu nie mówiłam. A w tym dojrzał test...

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ