Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doronia, może to i dobrze, będziesz spokojniejsza jak będziesz wiedziała na czym stoisz :) zawsze trochę mniej na głowie.
    Długo u siebie czekasz na wynik bety?
    Czekam na dobre wiadomości :)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę tam o 15 to0 wynik albo o 18 albo 19. Stresuję się już kurcze tak bym chciała żeby się udało...

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedź i rób, a my tu kciuki trzymać będziemy :)

    Ja tam w planach mam iść pobiegać, mam już na to wszystko wy... Biegane :D

    Doronia89 lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak właśnie zrobię ;) Jak się bieganiem odstresujesz to masz racje, dobrze ci to zrobi:)

  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doronia nie denerwuj się:) pomyśl sobie ze już dziś wieczorem wszystko będziesz wiedziała:)

    Shantelle a Ty jutro testujesz? podziwiam Cię, ja nie znoszę biegać :)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak to jest, jak liczysz żeby się uadło to i już się denerwuję, lekki stresik mam, ale nie napalam się zbytnio bo wiadomo jak to jest. Wieczorkiem do was dziewczynki napisze co i jak :)

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna wrote:
    haha! Marta zgadzam się i ja dołoże tej naszej Shantelle :)

    Skopionek jakiś cień rzeczywiście tam pada, ja też dzień przed @ miałam na takim teście bladą kreske, a na innym rodzaju testu, była już bardzo wyraźna. A beta tego dnia była 90,3. Masz jakiś inny test?
    Nie mam innego testu :( Byłam za to na badaniu krwi beta niestety wyniki jutro o 13 :(

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiem że się nie udało, piersi już nie bolą, tzn coś bolą ale mało, jutro ma być małpa, także po co mam testować jak wyjdzie krecha, a nie chce się nakręcać no wiem że ten cykl dupa także nooo

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek a który masz dzień cyklu? Troche długo się czeka u ciebie na wynik bety ;/

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam dzisiaj bete wziełam na cito i już wyniki od poł h mam, beta 30,25 ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal dumam czy jak mnie piersi bolą mniej to ciąża może być, ale pewnie nie, no bo jak.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wcale nie bolą to czyli tez nie jestem w ciąży?

  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie każdą kobietę na początku ciąży bolą piersi przecież :) spokojnie, to chyba nie jest wyznacznik.
    A mnie dzisiaj naprawdę mocno boli brzuch. Tylko ze to taki dziwny ból jakby mi ktoś szpilkę wbijał gdzieś tam w środku. Dziwne.

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doronia89 wrote:
    Skorpionek a który masz dzień cyklu? Troche długo się czeka u ciebie na wynik bety ;/
    Dzisiaj mam 28dc czyli powinien być @ a u mnie się nie zapowiada na @. Zobaczymy jutro jak odbiorę wyniki mam ewentualnie butelkę wina czerwonego :)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, tylko coraz mniej mnie bolą i są mniej hmm gęste a ja na tydzień przed okresem to mam bardzo bolące zawsze i im bliżej @ to zawsze mnie coraz mniej bolało. Dlatego tak dumam.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkie bedziemy mamusiami! Mam nadzieję że juz w tym miesiącu :D

    Mi dzisiaj babcia wrozyla z kart, bardzo to lubi :D w pierwszym rozdaniu wyszedl mi chłopak, zaś w drugim blizniaki hahaha :D osobiście nie za bardzo wierzę w takie cuda :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 14:18

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Dzisiaj mam 28dc czyli powinien być @ a u mnie się nie zapowiada na @. Zobaczymy jutro jak odbiorę wyniki mam ewentualnie butelkę wina czerwonego :)
    Kurcze to jest duża szansa trzymam kciuki z całych sił :-)

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek82 a test powtarzałas czy teraz tylko na bete czekasz?

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doronia89 wrote:
    Skorpionek82 a test powtarzałas czy teraz tylko na bete czekasz?
    Nie powtarzałam testu czekam tylko na bete :)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spóźnia mi się okres 2 dzien. Test robilam wczoraj negatywny dzisiaj druga kreska widoczna pod swiatlo ale zniknęła i jej nie widać. Cykle mam 24 dniowe. Na becie byłam w 10 dpo i ujemna. Co mi radzicie może za wcześnie na test jeszcze w 25 dniu?

    Brychta
‹‹ 598 599 600 601 602 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ