Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Rillia Ekspertka

Wysłany: 4 września 2017, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-ka to dawaj;) chodź musisz mieć świadomość że może nie wyjść jeszcze. W pierwszej ciąży wyszedł mi po 15 dniach dopiero.
    Asia to ty masz teraz owulację dopiero?
    Xxboo, z dziećmi nigdy nie jest łatwo:) tym bardziej swoimi. Ale współczuję. Ja dziś idę z moimi do szkoły po czym mam wolne. Od jutra do pracy.

Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2017, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje w żłobku wiec mam 2-3 łatki akurat dziś mam ich 8 wiec nie tak złe. Ale brzuch mam napompowany i tak lekko mnie jakby cmi wiec średnio ze schylaniem się ciagle i ganianiem

715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam owulacji ona mi tylko powiedziala z ktorego byla owulacja i w ktorym wytworzylo się cialko zolte :D
    Potwierdzila mi zatem ze owulacja byla :) wyrzucam te moje testy owulacyjne bo mnie oklamywaly :)

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Ja pracuje w żłobku wiec mam 2-3 łatki akurat dziś mam ich 8 wiec nie tak złe. Ale brzuch mam napompowany i tak lekko mnie jakby cmi wiec średnio ze schylaniem się ciagle i ganianiem
    Wapolczuje, dasz radę... Choc pewnie latwo mi mowic. Ja ide do wanny ratowac moj krzyż w cieplej wodzie :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 11:43

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 4 września 2017, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero na spokojnie przeczytałam co wyszło na usg. Wcześniej działałam na porannym autopilocie;)
    Tak wiec, Asiu. Pobolewa Cię, bo się może coś małego zagnieżdża:) Tak więc cierpliwie czekamy dalej.
    Mnie nadal pobolewa podbrzusze, ale z rana prawie nic nie czułam, teraz tyci. Wczoraj wieczorem było koszmarnie. Takie ostre kłucie momentami.
    Boli nie też żołądek i mam problemy z jedzeniem - tak więc możliwe, że mam tą wirusówkę.

jejku, jejku jejku... jeszcze tyle dni...

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie... Rano nie boli, potem tli a wieczorem najbardziej czuc ... :) ja sobie leze teraz i zasypiam dosłownie :)
    tyle dni? 6 lub 7 :D dasz rade, przeciez to chwila i juz ;)

• Whoosie Autorytet

Wysłany: 4 września 2017, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie generalnie dziwne rzeczy. Jestem 5 dni po owulacji i straszliwie kłuje prawy jajnik, jestem cały czas śpiąca i głodna. Dodatkowo mam jakieś takie mini brązowawe plamienie, nie chce się nakręcać, ale generalnie dziwnie się czuję. Mam PCOS i nigdy praktycznie nie czułam owulacji, a w tym miesiącu nie dość, że ją czułam to jeszcze teraz to kłucie. Jestem ciekawa czy coś z tego będzie....

12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

• Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2017, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz podbrzusze tak pali szczypie i mrowi

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 4 września 2017, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie, ciężko się nie nakręcać. Ja też nie potrafię, przejść do porządku dziennego nad tym, że macica jeździ w samochodzie jakby obok mnie, a przy kichaniu jak zaciskam mięśnie to tak jakbym ścisnęła kolczatkę. Poza tym tak jak Xxboo, szczypie, kłuje mrowi, ale przede wszystkim to jakby ktoś mnie napompował i rozpierał od środka.
    Brzuch czuję już od 15dc, czy według mnie 3dpo. Od siostry usłyszałam, że to niemożliwe, żeby ciąża tak wczesna dawała takie objawy. Może torbiel, ale na 3 dni przed owu miałam usg i torbiela nie było.
    Tak więc nakręcam się. Będę płakać jak bóbr jak to nie to.

dev133pb___.png
  • Whoosie Autorytet

Wysłany: 4 września 2017, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze rozumiem Cie :( Wiem jak boli gdy ma sie trobiel i mam nadzueje ze to nie to. Kurcze na mnie ostatnio spadlo tyle ciaz w otoczeniu, ze ciezko mi nad tym przejsc do porzadku dziennego. Ponad 2 miesiace temu gin odstawila mi bromoergon na moja hiperprolaktynemie i niby prolaktyne mam w normie. Pojutrze ide na kontrole...zobaczymy czego sie dowiem. Rozumiem Rillia,że czekasz na testowanie?

12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 4 września 2017, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, w moim otoczeniu nie ma za dużo młodych mam lub ciężarnych. Ale wiem o czym piszesz, bo w pierwszej ciąży już wpadałam w depresję. Prawdopodobnie gdyby nie te "objawy", to nie ekscytowałabym się tak bardzo.

Jeszcze 7-8 dni do okresu. Ale pewnie spróbuję zatestować w sobotę;)

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bedziesz plakac !!!!

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak ze moja przyjaciolka jest w 3 miesiącu zloty strzal, a ja 1000.strzalow i nic :(

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 4 września 2017, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, ale w tym cyklu wszystko na to wskazuje, że coś się kroi. Więc kto wie...

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kroi @ :D nie uwierze dopoki sie nie spozni ... Nawet cycki bola tylko troche :) z tych nerwów.zjadlam Magnuma double choco i tera mnie mdli ... Za slodki :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 16:25

• Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2017, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi jeśli to nie tajemnica. Ile macie lat ?

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoho kochana ja dinozaur 35 lat :D

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 4 września 2017, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, Ty się nie postarzyłaś?
    Ja jestem 84 rocznik, 33 w tym roku, jednak nadal mam 32;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 16:38

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 4 września 2017, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha co ja napisalam mialo byc 34 lata (w grudniu koncze) a nie 35 :D nadal mam 33 haha

• Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2017, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja to gowniara na to wychodzi hehe

‹‹ 768 769 770 771 772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego