X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 3 września 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Asia, ja rano niewiele "czuję", ale po godzinie zaczynają się wszystkie objawy reaktywować. Zobaczysz:)

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiepsko bo wstalam 3h temu :D
    Jedyne co czuje to złość, ze musze wlasnie do roboty jechac :(

  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 3 września 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie też póki co nic nie boli...śluz dalej taki sam i spr wczoraj wieczorem i dzisiaj rano szyjkę i jest wysoko,zamknięta i taka dzwna rozmemłana w dotyku. Nie wiem też jak zinterpretować tempke bo zawsze mierze o 7:30 ale czasami zdarzy mi się po 6ej czy po 8ej nawet ale nie mam prawie wcale różnicy w pomiarze. Natomist dzisiaj obudziłam się przed 6stą i miałam dziwnie niską bo 36,51 ale jakoś przysnęłam i obudziłam się o 8ej i zmierzyłam ponownie i już 36,64. Teraz zastanawiam się którą wpisać :/

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 3 września 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta którą jest najbliżej czasu stałego. Coś czytałam , że w czasie implantacji spada temperatura. Dziś pierwszy raz zmierzyłam i mam 36,8. Ale tak jak pisałyście, na tą chwilę nic mi to nie da.
    Asia nie denerwuj się. Póki @ nie ma, nie masz czym się martwić. Objawy pewnie wrócą wieczorem. W ciąży brzuch mnie ciągną tylko wieczorami po całym dniu.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro i tak ide do ginki rano niech zrobi cytologie bo cos wyczuwam infekcje, a dawno nie miałam :)
    A co do szyjki to ja nie umiem badac, nie wiem nawet gdzie szukac dokladnie co mam czuc, i co jest szyjka w dotyku czarna magia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 12:30

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 3 września 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży byłam obcykana z szyjkami, śluzami. Nawet mam jakieś swoje stare zapiski, wykresy temperatur.
    Już nic nie pamiętam. Wszystkiego uczę się od początku.
    Jaka powinna być szyjka po owulacji?
    Kurcze znów jestem napompowana. I trochę mi niedobrze.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem tyle że szyjke mam :D haha
    A co, jak , gdzie , jaka to juz nie wiem :) mi tez rano sie wydawało ze jestem lekka w miarę a teraz jabym napompowana byla i ten wnerwiajacy bol krzyza czy tam nery powrócił

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 3 września 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam dziewczyny.
    Przeczytałam trochę wątku ale postanowiłam napisać gdyż to moje pierwsze w życiu podejrzenie o ciążę a testu jeszcze nie mogę zrobić. W piątek 25 sierpnia, zaczęłam opakowanie tabletek anty ale wzięłam je tylko 25.08 w pt i 26.08 w sobotę potem nie wzięłam ani jednej już, natomiast w pon, wt,śr doszło łącznie do 4 stosunków nie zabezpieczonych z końcem w środku.

    Minął ponad tydzień od 1 nie zabezpieczonego stosunku a ja czuje się jak g****, dwa razy prawie zemdlałam z zawrotów głowy, bardzo kłuje mnie od wczoraj jajnik, ciągnie mnie tak jakby w brzuchu, strasznie boli mnie kręgosłup.

    Wiem że nikt tu nie wróży z fusów, ale czy są duże szanse że to objawy ciąży a nie jakieś przeziębienie, chwilowy brak mocy?

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 3 września 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że mogą to być objawy ciąży:) kiedy masz planowany okres? Życzę Ci aby wszystko poszło po Twojej myśli.

    Asiu, tak myślałam, że rozkręci się później.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 3 września 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym daje brała planowo tabletki powinnam dostać okres 19 września. Natomiast w pt, sob miałam plamienie brązowe - wydaje mi się ze to było tzw plamienie z odstawienia wiec teraz ciężko powiedzieć kiedy będę miała okres. ;/

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Cześć wam dziewczyny.
    Przeczytałam trochę wątku ale postanowiłam napisać gdyż to moje pierwsze w życiu podejrzenie o ciążę a testu jeszcze nie mogę zrobić. W piątek 25 sierpnia, zaczęłam opakowanie tabletek anty ale wzięłam je tylko 25.08 w pt i 26.08 w sobotę potem nie wzięłam ani jednej już, natomiast w pon, wt,śr doszło łącznie do 4 stosunków nie zabezpieczonych z końcem w środku.

    Minął ponad tydzień od 1 nie zabezpieczonego stosunku a ja czuje się jak g****, dwa razy prawie zemdlałam z zawrotów głowy, bardzo kłuje mnie od wczoraj jajnik, ciągnie mnie tak jakby w brzuchu, strasznie boli mnie kręgosłup.

    Wiem że nikt tu nie wróży z fusów, ale czy są duże szanse że to objawy ciąży a nie jakieś przeziębienie, chwilowy brak mocy?

    26 sierpnia wzielas ostatnia, stosunek byl w ponoedzialel 28.08 minelo 6 dni ... Czy ja wiem za wczesnie jak na mnie zeby to byly objawy. Moze masz owulacje? Kiedy masz dostac @?

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Gdybym daje brała planowo tabletki powinnam dostać okres 19 września. Natomiast w pt, sob miałam plamienie brązowe - wydaje mi się ze to było tzw plamienie z odstawienia wiec teraz ciężko powiedzieć kiedy będę miała okres. ;/

    19 wrzesnia to moglabyc owulacja ... Raczej nie objawy ciazy ...za wcześnie jak dla mnie

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 3 września 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U niektórych osób po przerwaniu tabletek owulacja występuje praktycznie od razu lub na drugi dzień. Biorąc pod uwagę ze po 7 dniowej przerwie gdzie nie brałam tabletek z nowego opakowania wybrałam tylko dwie to ochrona była raczej kiepska. Dlatego wole się dopytać. Wiem tydzień po stosunku to bardzo wcześnie. Ale niektóre dziewczyny na tym wątku i na forum ginekologicznym czuły kłucie i ból podbrzusza + kręgosłup kilka dni po zapłodnieniu.

    Ale chyba po prostu pozostaje czekać :)

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 3 września 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe właśnie ze to owulacja. Nie pamietam już jak przebiegała ona przed tabletkami bo biorę je rok, może tak długo tabletki ja hamowały ze dlatego teraz jest taka odczuwalna

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie :) poczekaj jeszcze a gdybys miala jakieś inne objawy i byla niepewna zrob test ale to dopiero kolo tego 19.09 bo wczesniej nie ma sensu :) ja wlasnie tak mam ze czuje posbrzusze i kregoslup hehe ale testy owulacujne wychodzily mi negatywne wiec nic sie kupy nie trzyma :D

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 3 września 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam coraz większy problem z brzuchem. Tak mnie boli- rozpiera od środka, że jestem już po nospie, która nie pomogła. Nie wiem czy mogę druga. Dziś mam mdłości. Na obiedzie u rodziców nie byłam w stanie zdjęć nawet połowy i prawie wszystko zwróciłam. Chyba jakaś grypa żołądkowa.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 3 września 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka !!!! A nie grypa :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 15:35

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 3 września 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ja to bym chciała jednak żeby to była wpadka

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 3 września 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe... Czasami marzenia się spełniają:) Trzymam kciuki aby było tak jak chcesz. Czyli ogólnie było to świadome działanie?

    Mam jeszcze 7-8 dni do testowania i tak bardzo chciałabym już wiedzieć. Chociażby dlatego, że cały dyskomfort inaczej się znosi wiedząc czyja to wina. Nie jak przykrą dolegliwość, a jak nagrodę. O kurcze, a jak to nie to, to wizyta u lekarza i psychiatry.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 3 września 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było świadome w zasadzie po prostu miałam małe zawirowania i pojechałam do mamy swojej i nie zabrałam tabletek potem wróciłam i jakoś totalnie zapomniałam ze je w ogóle biorę , chłopak wrócił z wyjazdu i nas poniosło przez 3 Dni. Ale mam 27 lat stała prace studia zrobione , czemu by nie. Chociaż wiem ze mój chłopak jeszcze wolał by poczekać ale pewnie jakby się zdarzyło byłby zadowolony ;)

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
‹‹ 766 767 768 769 770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ