Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 17 lutego 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję a ten test czułość 25 to może dlatego nic nie widać? Ale dziwne

  • agaga Ekspertka
    Postów: 287 83

    Wysłany: 17 lutego 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Nie dziękuję a ten test czułość 25 to może dlatego nic nie widać? Ale dziwne

    Koniecznie daj znać jak zrobisz inny test 🤞

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    m3sxs65gvjb9w3j9.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe, że był 25.
    Trzymam mocno kciuki również!!! 🖤

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 17 lutego 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki się najgorzej wybarwiają, najlepiej kup facelle z rossmana one są najlepsze, trzymamy kciuki , ✊

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 17 lutego 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki alutka do Rosmana mam najbliżej to skocze ...

    Jeszcze wyczytalam ze test może wyjść po 14 dniach a owu wychodzi ze miałam 5 lutego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2021, 11:20

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 17 lutego 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    O dzięki alutka do Rosmana mam najbliżej to skocze ...

    Jeszcze wyczytalam ze test może wyjść po 14 dniach a owu wychodzi ze miałam 5 lutego


    Mi wyszedł w 13dpo dość wyraźny przy cb, jeśli jesteś po terminie 🐵 to powinno coś pokazać...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 17 lutego 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mam cykle 25 dniowe... więc u mnie po owu jest 11 dni ...nie wiem już tak sobie rozmyślam...
    Zobaczymy na drugich testach jak nic to pewnie nic nie ma 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2021, 12:10

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 17 lutego 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka masz krotkie cykle to moze serio byla pozna owulacja ?

    trzymam kciuki <3

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 17 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Mka masz krotkie cykle to moze serio byla pozna owulacja ?

    trzymam kciuki <3

    Mam nadzieje 🤞 siedzę i mi sie kreci w głowie.. dzięki jesteście kochane ❤

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 17 lutego 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Mam nadzieje 🤞 siedzę i mi sie kreci w głowie.. dzięki jesteście kochane ❤

    Idź rób ten test!!! Nie trzymaj w napięciu dłużej 😂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 17 lutego 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka jestem w pracy ,po pracy kupię test i zrobię chyba jeden 🤔

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 17 lutego 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 6 dni przed@ po owulacji mam mleczny śluz . Wcześniej nie zaobserwowalam takiego plus do tego bole pod pachami jakby węzły chlonne powiększone i bol ale delikatny piersi.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 17 lutego 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Dziewczyny jestem 6 dni przed@ po owulacji mam mleczny śluz . Wcześniej nie zaobserwowalam takiego plus do tego bole pod pachami jakby węzły chlonne powiększone i bol ale delikatny piersi.

    To dobre znaki ;) kup test 10mlu i zrób rano :) jak są objawy to bladzioszek powinien sie pokazac :) 3mam kciuki :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 17 lutego 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie ten bol pod pachami.;(
    Test z rossmana lepszy bedzie?

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 17 lutego 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Martwi mnie ten bol pod pachami.;(
    Test z rossmana lepszy bedzie?
    Trzymam kciuki ;)

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 17 lutego 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Marien;*

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 17 lutego 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Dziewczyny jestem 6 dni przed@ po owulacji mam mleczny śluz . Wcześniej nie zaobserwowalam takiego plus do tego bole pod pachami jakby węzły chlonne powiększone i bol ale delikatny piersi.
    To dobre znaki, ale jeśli test nie wyjdzie to się nie martw bo będzie jeszcze wcześnie :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 17 lutego 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja, moje kochane, zrobiłam test i zglupialam, mega ale to mega jasna, w świetle dziennym widać zarys ale delikatny porobilam zdjęcia ale przy fleshu tirkalnie nic nie widać nawet tej testowej 😂 przy oknie widać ale myślałam że to moja psychika więc usunęłam mgle z zdjęć i coś widać, nie nastawiam się jeszcze. Dzisiaj dość nieznośny ból jajników i śluz rozciagliwy, przezroczysty 😯 szyjka wysoko i tak miękka ze nie wiem czy jest otwarta czy wszystko się zlewa 😂

    Hania123 lubi tę wiadomość

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 17 lutego 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego poczekam chyba jeszcze z testem.;(

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 17 lutego 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga2654 wrote:
    Aktualizacja, moje kochane, zrobiłam test i zglupialam, mega ale to mega jasna, w świetle dziennym widać zarys ale delikatny porobilam zdjęcia ale przy fleshu tirkalnie nic nie widać nawet tej testowej 😂 przy oknie widać ale myślałam że to moja psychika więc usunęłam mgle z zdjęć i coś widać, nie nastawiam się jeszcze. Dzisiaj dość nieznośny ból jajników i śluz rozciagliwy, przezroczysty 😯 szyjka wysoko i tak miękka ze nie wiem czy jest otwarta czy wszystko się zlewa 😂
    Gratulacje!!! Pod lampe test i bez flesza zrób zdjęcie 😘😘

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
‹‹ 943 944 945 946 947 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ