X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwsze objawy ciąży
Odpowiedz

Pierwsze objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Tojaa Debiutantka
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Mnie przez 4 dni bardzo bolaly piersi, a dziś kiedy zaraz idę na krew, wstaje a bólu brak.. sama nie wiem co myśleć. Staram się wyłączyć na dziś myślenie. Wynik sprawdzę po 21 jak wrócę do domu, bo chce to zrobić razem z partnerem.

    Daj znac jak u Ciebie dziś.

    Hej. Wczoraj dostałam prawdopodobnie plamienia, taki bardziej śluz zabarwiony na brązowo. I tak przez cały dzień co jakiś czas takie brązowe plamy. Dziś rano było tego trochę więcej i kolor trochę zmienił się w bardziej taki ciemno czerwony, później znów brązowy. Jeszcze bolą mnie piersi już od kilku dni. Planowo jutro @, która mam nadzieje nie nadejdzie. Robilam dziś rano test ale niestety jedna kreska. Co o tym sądzicie? Czy to na pewno plamienie? Czy @ sie zbliża? A jak plamienie to czemu test jeszcze nie wychodzi? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 11:31

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tojaa wrote:
    Hej. Wczoraj dostałam prawdopodobnie plamienia, taki bardziej śluz zabarwiony na brązowo. I tak przez cały dzień co jakiś czas takie brązowe plamy. Dziś rano było tego trochę więcej i kolor trochę zmienił się w bardziej taki ciemno czerwony, później znów brązowy. Jeszcze bolą mnie piersi już od kilku dni. Planowo jutro @, która mam nadzieje nie nadejdzie. Robilam dziś rano test ale niestety jedna kreska. Co o tym sądzicie? Czy to na pewno plamienie? Czy @ sie zbliża? A jak plamienie to czemu test jeszcze nie wychodzi? :(
    na swoim przykładzie Ci odpowiem,
    jeśli miałaś stymulowany cykl, a jutro spodziewana miesiączka i test jest negatywny to nie łudziłabym się :(
    ja również miałam takie plamienia przed samą właściwą miesiączką i za każdym razem nadzieje, że może to jednak plamienie a nie @.
    Jeśli jutro nie dostaniesz @ to odczekaj jeszcze dzień i dopiero zrób test. Wiem jak brzmi - poczekaj jeszcze jeden dzień. Naprawdę ja też to wszystko przechodzę

    preg.png
  • Tojaa Debiutantka
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    na swoim przykładzie Ci odpowiem,
    jeśli miałaś stymulowany cykl, a jutro spodziewana miesiączka i test jest negatywny to nie łudziłabym się :(
    ja również miałam takie plamienia przed samą właściwą miesiączką i za każdym razem nadzieje, że może to jednak plamienie a nie @.
    Jeśli jutro nie dostaniesz @ to odczekaj jeszcze dzień i dopiero zrób test. Wiem jak brzmi - poczekaj jeszcze jeden dzień. Naprawdę ja też to wszystko przechodzę

    Nie miałam stymulowanego cyklu

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie nie zostaje nic innego niż czekać. Niestety nie da się przyspieszyć wyniku :(

    preg.png
  • krysia41 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tojaa wrote:
    Hej. Wczoraj dostałam prawdopodobnie plamienia, taki bardziej śluz zabarwiony na brązowo. I tak przez cały dzień co jakiś czas takie brązowe plamy. Dziś rano było tego trochę więcej i kolor trochę zmienił się w bardziej taki ciemno czerwony, później znów brązowy. Jeszcze bolą mnie piersi już od kilku dni. Planowo jutro @, która mam nadzieje nie nadejdzie. Robilam dziś rano test ale niestety jedna kreska. Co o tym sądzicie? Czy to na pewno plamienie? Czy @ sie zbliża? A jak plamienie to czemu test jeszcze nie wychodzi? :(


    Miesiączka Ci się rozkręca. Czasami plamienia przed miesiączką występują kilka dni, znikają, a potem @. Jeśli test wychodzi negatywny to nie spodziewałabym się tu ciazy

  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    30 grudnia miałam owulację (potwierdzona testem) więc korzystaliśmy z okazji. W nowy rok niestety obudziłam się z ogromną gorączka i przez następny tydzień byłam chora. Dzisiaj wypada dzień spodziewanej, narazie @ jeszcze nie przyszła 🤞 czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu ale wydaje mi się inne niż to zapowiadające @. Zazwyczaj na kilka dni przed @ czuje skurcze takie jak występują normalnie przy @ tylko bardzo delikatne teraz mam uczucie takiego lekkiego kłucia i jakby skręcania raz przy jednym raz przy drugim jajniku. Do tego lekki ból piersi zwłaszcza podczas chodzenia, ból pleców i od tygodnia ogromna senność, mogłabym spać cały dzień i całą noc. Nie wiem czy ta choroba zaraz po owulacji wszystkiego nie zepsuła. Wczoraj popołudniu robiłam test ale wyszedł negatywny, dzisiaj rano zaspałam do pracy więc testu nie zrobiłam i zastanawiam się czy robić po powrocie z pracy czy zaczekać do jutra o ile nie dostanę do tego czasu @. Trzymam kciuki, że może tym razem się uda, to już 15 cykl starań 🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 14:06

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    30 grudnia miałam owulację (potwierdzona testem) więc korzystaliśmy z okazji. W nowy rok niestety obudziłam się z ogromną gorączka i przez następny tydzień byłam chora. Dzisiaj wypada dzień spodziewanej, narazie @ jeszcze nie przyszła 🤞 czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu ale wydaje mi się inne niż to zapowiadające @. Zazwyczaj na kilka dni przed @ czuje skurcze takie jak występują normalnie przy @ tylko bardzo delikatne teraz mam uczucie takiego lekkiego kłucia i jakby skręcania raz przy jednym raz przy drugim jajniku. Do tego lekki ból piersi zwłaszcza podczas chodzenia, ból pleców i od tygodnia ogromna senność, mogłabym spać cały dzień i całą noc. Nie wiem czy ta choroba zaraz po owulacji wszystkiego nie zepsuła. Wczoraj popołudniu robiłam test ale wyszedł negatywny, dzisiaj rano zaspałam do pracy więc testu nie zrobiłam i zastanawiam się czy robić po powrocie z pracy czy zaczekać do jutra o ile nie dostanę do tego czasu @. Trzymam kciuki, że może tym razem się uda, to już 15 cykl starań 🤞🤞
    Jak uda Ci się wytrzymać to zrób rano i oczywiście dawaj znać 🙂 ja też mam takie objawy jak Ty niestety mi się spoznia 5 dzień.. I cały czas czuje jakby miała przyjść i dalej nic a testy negatywne 😔

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    30 grudnia miałam owulację (potwierdzona testem) więc korzystaliśmy z okazji. W nowy rok niestety obudziłam się z ogromną gorączka i przez następny tydzień byłam chora. Dzisiaj wypada dzień spodziewanej, narazie @ jeszcze nie przyszła 🤞 czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu ale wydaje mi się inne niż to zapowiadające @. Zazwyczaj na kilka dni przed @ czuje skurcze takie jak występują normalnie przy @ tylko bardzo delikatne teraz mam uczucie takiego lekkiego kłucia i jakby skręcania raz przy jednym raz przy drugim jajniku. Do tego lekki ból piersi zwłaszcza podczas chodzenia, ból pleców i od tygodnia ogromna senność, mogłabym spać cały dzień i całą noc. Nie wiem czy ta choroba zaraz po owulacji wszystkiego nie zepsuła. Wczoraj popołudniu robiłam test ale wyszedł negatywny, dzisiaj rano zaspałam do pracy więc testu nie zrobiłam i zastanawiam się czy robić po powrocie z pracy czy zaczekać do jutra o ile nie dostanę do tego czasu @. Trzymam kciuki, że może tym razem się uda, to już 15 cykl starań 🤞🤞
    Niestety choroby też zaburzają cykl i towarzyszące miesiączce objawy.
    Z testem oczywiście poczekaj do rana, teraz to raczej bez sensu robić.

    preg.png
  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Jak uda Ci się wytrzymać to zrób rano i oczywiście dawaj znać 🙂 ja też mam takie objawy jak Ty niestety mi się spoznia 5 dzień.. I cały czas czuje jakby miała przyjść i dalej nic a testy negatywne 😔
    To trzymam kciuki za nas obie ✊✊ oby ta @ nie przyszła a za to pokazały się dwie kreski. Nie h ten nowy rok przyniesie jakieś szczęście 🤗

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! ja mialam owulację w nocy 28-29.12 i już po drugiej becie jestem :) udalo sie!!!

    Aga.f lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    To trzymam kciuki za nas obie ✊✊ oby ta @ nie przyszła a za to pokazały się dwie kreski. Nie h ten nowy rok przyniesie jakieś szczęście 🤗
    Dziękuję tak się cieszę że na tą grupę tu trafiłam tyle miesięcy w ciszy cierpiałam.
    Teraz z wami będzie raźniej oczekiwać ❤
    U mnie koniec przyszłego tygodnia decydujący będzie tak na prawdę... bo gdyby tą owulacjia rzeczywiście się przesunęła na 2 dni przed domniemaną miesiączką to w przyszłym tygodniu już coś powinno wyjść.. chociaż te testy w szafie tak kuszą 😥

  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! ja mialam owulację w nocy 28-29.12 i już po drugiej becie jestem :) udalo sie!!!
    Super 🥳 gratulacje, wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszka 🤗

    strigo lubi tę wiadomość

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! ja mialam owulację w nocy 28-29.12 i już po drugiej becie jestem :) udalo sie!!!

    Długiej i nudnej ciąży Ci życzę ❤ gratulacje

    strigo lubi tę wiadomość

  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Dziękuję tak się cieszę że na tą grupę tu trafiłam tyle miesięcy w ciszy cierpiałam.
    Teraz z wami będzie raźniej oczekiwać ❤
    U mnie koniec przyszłego tygodnia decydujący będzie tak na prawdę... bo gdyby tą owulacjia rzeczywiście się przesunęła na 2 dni przed domniemaną miesiączką to w przyszłym tygodniu już coś powinno wyjść.. chociaż te testy w szafie tak kuszą 😥
    Oj kuszą. Ja co miesiąc obiecuje sobie, że nie kupię żadnego dopóki nie zacznie mi się spóźniać @ ale jeszcze mi się nie udało wytrwać w postanowieniu 😁 trzymam kciuki żeby się udało, jeśli nie teraz to w następnym cyklu ✊

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Oj kuszą. Ja co miesiąc obiecuje sobie, że nie kupię żadnego dopóki nie zacznie mi się spóźniać @ ale jeszcze mi się nie udało wytrwać w postanowieniu 😁 trzymam kciuki żeby się udało, jeśli nie teraz to w następnym cyklu ✊


    Ja nie kupowałam bo jeszcze mieliśmy miesiąc poczekać po tym poronieniu. Mąż mówił że uważał ale jak to mój gin powiedział chłopu nie wiara 😅 więc może coś mu się "ulało"
    Moja córka ma już 7 lat i cały czas dotyka brzucha kiedy już będzie ten Franio 😅

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Długiej i nudnej ciąży Ci życzę ❤ gratulacje
    sama sobie tego życzę :) dziękuję <3

    oby to była przenudna ciąża i poród bez żadnych niespodzianek

    preg.png
  • Beige Autorytet
    Postów: 397 321

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się cieszę na tą grupę, tutaj żadna nie usłyszy, że się nakręca. Ja ostatnio zwierzyłam się koleżance myślałam, że zaszłam w ciąże a od niej usłyszałam że się nakręcam… finalnie w ciąże nie zaszłam, ale dodatkowo było to przykre. Teraz czekam na kolejną owulacje ☺️ tutaj jest fajnie 🙂 za każdą z was trzymam kciuki 🙂

    👩🏽 31 l.
    👨🏽‍💻 33 l.

    1.10.2023r - ⏸️
    2.10.2023r - beta HCG 439,54
    4.10.2023r - beta HCG 945,58 (przyrost 111,8%)
    20.10.2023r - cudne, bijące ♥️
    1.12.2023r - pierwsze prenatalne :) 13+3 … chyba mamy synka 😊🫣
    29.13.2024r - Wizyta kontrolna (brak zdjęcia, USG…)
    16.01.2024r - Połówkowe 100% synek 🩵 ☺️ wszystko dobrze 🥰
    26.01.2024r - wizyta kontrolna (beznadziejna, 2 min usg…) zmiana lekarza!
    7.02.2024r - wizyta NFZ (zmiana lekarza ☺️) doktorka świetna, ale czekanie 3h na wizytę 😵‍💫
    Z bąbelkiem wszystko dobrze 😍
    20.02.2024r - glukoza 😥💦
    28.02.2024r - wizyta NFZ czekanie 3h. Wszystko dobrze, moje serduszko ma 913g 🩵 (przejście na prywatne wizyty) 26 + 1
    20.03.2024r - USG III trymestru
    25.03.2024r - kolejna wizyta
  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie wytrzymałam oczywiście i o 19 zrobiłam test i moim oczom ukazał się chyba bladzioch 🤯 już nie wiem czy sobie wkręciłam czy serio coś tam widać. Partner też coś widzi ale on nie jest wyznawcą bladziochów i dopóki nie zobaczy dwóch wyraźnych kresek to nie uwierzy zwłaszcza że latem jeden test nas tak oszukał ale wtedy ta kreska pokazała się po kilku godzinach a teraz po 3 minutach. Spójrzcie na fotkę i powiedzcie czy Wy coś widzicie czy ja mam zwidy

    https://zapodaj.net/f397cd8bf6e2f.jpg.html

    Jutro rano zrobię kolejny test ale ten nie daje mi spokoju.

  • Fciak Ekspertka
    Postów: 154 111

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Dziewczyny! Nie wytrzymałam oczywiście i o 19 zrobiłam test i moim oczom ukazał się chyba bladzioch 🤯 już nie wiem czy sobie wkręciłam czy serio coś tam widać. Partner też coś widzi ale on nie jest wyznawcą bladziochów i dopóki nie zobaczy dwóch wyraźnych kresek to nie uwierzy zwłaszcza że latem jeden test nas tak oszukał ale wtedy ta kreska pokazała się po kilku godzinach a teraz po 3 minutach. Spójrzcie na fotkę i powiedzcie czy Wy coś widzicie czy ja mam zwidy

    https://zapodaj.net/f397cd8bf6e2f.jpg.html

    Jutro rano zrobię kolejny test ale ten nie daje mi spokoju.
    Ja widzę :) trzymam kciuki ! Moze lec jutro na betę ?

    Nezuko lubi tę wiadomość

  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fciak wrote:
    Ja widzę :) trzymam kciuki ! Moze lec jutro na betę ?
    Jeśli rano też coś wyjdzie to spróbuję gdzieś na BETE się dostać ☺️ trzymajcie kciuki, może tym razem w końcu się udało

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ