X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwsze objawy ciąży
Odpowiedz

Pierwsze objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Såsen Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Dziewczyny! Nie wytrzymałam oczywiście i o 19 zrobiłam test i moim oczom ukazał się chyba bladzioch 🤯 już nie wiem czy sobie wkręciłam czy serio coś tam widać. Partner też coś widzi ale on nie jest wyznawcą bladziochów i dopóki nie zobaczy dwóch wyraźnych kresek to nie uwierzy zwłaszcza że latem jeden test nas tak oszukał ale wtedy ta kreska pokazała się po kilku godzinach a teraz po 3 minutach. Spójrzcie na fotkę i powiedzcie czy Wy coś widzicie czy ja mam zwidy

    https://zapodaj.net/f397cd8bf6e2f.jpg.html

    Jutro rano zrobię kolejny test ale ten nie daje mi spokoju.

    Tez widzę! Powtórz test albo idź na betę 🤞🏻

    Nezuko lubi tę wiadomość

  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Såsen wrote:
    Daj znać jak dostaniesz wyniki 🤞🏻

    Cały dzień cierpliwie czekałam. Po południu dostałam malutkiego brązowego plamienia. Pełna nadziei otwierałam wyniki. Beta poniżej 2,3 😟😟😢😢😢

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! ja mialam owulację w nocy 28-29.12 i już po drugiej becie jestem :) udalo sie!!!

    To piękna nowina 💕
    Po ilu dniach od owu robiłaś pierwsza betę ? Ile pokazała ?

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Nezuko Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Na porannym teście również zobaczyłam bardzo bladą kreskę więc stwierdziłam że po śniadaniu polecę do Rossmanna po test facelle, właśnie wróciłam niestety razem z @ 😭 aż nie mogę uwierzyć że dwa testy pod rząd mnie tak nabrały 🥺

  • Fciak Ekspertka
    Postów: 154 111

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Cześć,
    Na porannym teście również zobaczyłam bardzo bladą kreskę więc stwierdziłam że po śniadaniu polecę do Rossmanna po test facelle, właśnie wróciłam niestety razem z @ 😭 aż nie mogę uwierzyć że dwa testy pod rząd mnie tak nabrały 🥺
    Oo matko :( bardzo współczuje

  • Beige Autorytet
    Postów: 395 319

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezuko wrote:
    Cześć,
    Na porannym teście również zobaczyłam bardzo bladą kreskę więc stwierdziłam że po śniadaniu polecę do Rossmanna po test facelle, właśnie wróciłam niestety razem z @ 😭 aż nie mogę uwierzyć że dwa testy pod rząd mnie tak nabrały 🥺

    Bardzo mi przykro 😞❤️

    👩🏽 31 l.
    👨🏽‍💻 33 l.

    1.10.2023r - ⏸️
    2.10.2023r - beta HCG 439,54
    4.10.2023r - beta HCG 945,58 (przyrost 111,8%)
    20.10.2023r - cudne, bijące ♥️
    1.12.2023r - pierwsze prenatalne :) 13+3 … chyba mamy synka 😊🫣
    29.13.2024r - Wizyta kontrolna (brak zdjęcia, USG…)
    16.01.2024r - Połówkowe 100% synek 🩵 ☺️ wszystko dobrze 🥰
    26.01.2024r - wizyta kontrolna (beznadziejna, 2 min usg…) zmiana lekarza!
    7.02.2024r - wizyta NFZ (zmiana lekarza ☺️) doktorka świetna, ale czekanie 3h na wizytę 😵‍💫
    Z bąbelkiem wszystko dobrze 😍
    20.02.2024r - glukoza 😥💦
    28.02.2024r - wizyta NFZ czekanie 3h. Wszystko dobrze, moje serduszko ma 913g 🩵 (przejście na prywatne wizyty) 26 + 1
    20.03.2024r - USG III trymestru
    25.03.2024r - kolejna wizyta
  • Såsen Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Cały dzień cierpliwie czekałam. Po południu dostałam malutkiego brązowego plamienia. Pełna nadziei otwierałam wyniki. Beta poniżej 2,3 😟😟😢😢😢
    Plamienie rozkręciło Ci się już w okres ?

  • Carnen Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki!
    Mam do Was pytanie. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
    Od owulacji (była w 13-tym dniu cyklu) codziennie mam bóle podbrzusza. Dziś mam 19 dzień cyklu. Ból nie jest mocny. Lokuje się w samym środku podbrzusza. Pojawia się najczęściej gdy zaczynam chodzić, nasila się po wysiłku np. po sprzątaniu.
    Zrobiłam rano test i wyszedł oczywiście negatywny (wiem że jest za wcześnie). Współżyłam 9-go dnia cyklu.
    Podpowiedzcie czy miałyście coś takiego? Zaczyna mnie to martwić. Początkowo sądziłam że to ból owulacyjny. Taki również odczuwałam ale był trochę inny i był z jednej strony (lewy jajnik). A ten po środku i bardzo nisko utrzymuje się od prawie tygodnia i zaczęłam panikować.
    Pozdrawiam Was cieplutko.

  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Såsen wrote:
    Plamienie rozkręciło Ci się już w okres ?
    Tak :/ to drugi cykl stymulowany, i @ przyszła dwa dni wcześniej niż powinna.
    W poniedziałek dzwonię żeby umówić nas na IUI. I i znów czekanie 🤷

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Såsen Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Tak :/ to drugi cykl stymulowany, i @ przyszła dwa dni wcześniej niż powinna.
    W poniedziałek dzwonię żeby umówić nas na IUI. I i znów czekanie 🤷

    Przykro 🥺 ale nie poddawaj się!

  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carnen wrote:
    Cześć Kobietki!
    Mam do Was pytanie. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
    Od owulacji (była w 13-tym dniu cyklu) codziennie mam bóle podbrzusza. Dziś mam 19 dzień cyklu. Ból nie jest mocny. Lokuje się w samym środku podbrzusza. Pojawia się najczęściej gdy zaczynam chodzić, nasila się po wysiłku np. po sprzątaniu.
    Zrobiłam rano test i wyszedł oczywiście negatywny (wiem że jest za wcześnie). Współżyłam 9-go dnia cyklu.
    Podpowiedzcie czy miałyście coś takiego? Zaczyna mnie to martwić. Początkowo sądziłam że to ból owulacyjny. Taki również odczuwałam ale był trochę inny i był z jednej strony (lewy jajnik). A ten po środku i bardzo nisko utrzymuje się od prawie tygodnia i zaczęłam panikować.
    Pozdrawiam Was cieplutko.

    Miałam podobne bóle w tym cyklu. Uczucie jak przy owulacji, a czasem rozpierania po pachwiny.
    Najwidoczniej to efekt stymulacji 🤷.
    Jak długie masz cykle?

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Miałam podobne bóle w tym cyklu. Uczucie jak przy owulacji, a czasem rozpierania po pachwiny.
    Najwidoczniej to efekt stymulacji 🤷.
    Jak długie masz cykle?
    Ja w tym cyklu też miałam w 22dniu ból pachwin, ból podbrzusza, ból prawego jajnika silny. Normalnie na owulacje tak nie mam. (Owulke mialam wg testow 13-14dnia, a testy wychodzą mi do dzisiaj pozytywne). A do tego pozytywny test ciazowy :p ale beta prawdę powiedziała i było 0,1. Cykl niestymulowany

  • Carnen Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Miałam podobne bóle w tym cyklu. Uczucie jak przy owulacji, a czasem rozpierania po pachwiny.
    Najwidoczniej to efekt stymulacji 🤷.
    Jak długie masz cykle?

    Cykle mam mniej więcej 27-28 dni. Nigdy nie miałam takich objawów w "normalnych" cyklach.
    Podobne bóle w dole brzucha po wysiłku miałam jedynie podczas pierwszej ciąży tuż po tym jak płód obumarł.
    Teraz wiem że to niemożliwe bo mam dopiero 19-ty dzień cyklu więc nie jestem w ciąży. Ale objawy są niepokojące.

  • KwiatKlau Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Czytam co u Was i postanowiłam napisać.

    Od tego roku wzięliśmy się ostro za badania. Jesteśmy dopiero na początku diagnozy, a staramy sie już od roku. W 16dc byłam u lekarza USG pokazał 1 pęcherzyk 15mm i drugi 25mm, lekarz i internet powiedzieli ze taki dojrzały ma do 25mm. Gin nakazał działania w dniu badania i Dzien po, a wiec 16 i 17 dc. Wróciłam do niego w 22 dc żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Okazało się, ze bardzo niedawno pękł pecherzyk który wcześniej miał 15mm, lekarz zalecił działania tego samego dnia. Zwykle cykle mam po 32, 33 dni.

    Powiedzcie, czy któraś z Was miała taka sytuacje i się udało?
    Do terminu spodziewanej @ jeszcze 2 dni, ale nie wiem czy nie oszaleje 🥺
    Pewnie nie ma sensu robić jeszcze jakichkolwiek testów?

    1 Lamette
    2 Lamette + ovitrelle + utrogestan
  • Såsen Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KwiatKlau wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Czytam co u Was i postanowiłam napisać.

    Od tego roku wzięliśmy się ostro za badania. Jesteśmy dopiero na początku diagnozy, a staramy sie już od roku. W 16dc byłam u lekarza USG pokazał 1 pęcherzyk 15mm i drugi 25mm, lekarz i internet powiedzieli ze taki dojrzały ma do 25mm. Gin nakazał działania w dniu badania i Dzien po, a wiec 16 i 17 dc. Wróciłam do niego w 22 dc żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Okazało się, ze bardzo niedawno pękł pecherzyk który wcześniej miał 15mm, lekarz zalecił działania tego samego dnia. Zwykle cykle mam po 32, 33 dni.

    Powiedzcie, czy któraś z Was miała taka sytuacje i się udało?
    Do terminu spodziewanej @ jeszcze 2 dni, ale nie wiem czy nie oszaleje 🥺
    Pewnie nie ma sensu robić jeszcze jakichkolwiek testów?

    Najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki😊 wiec życzę wytrwałości 🤞🏻

    KwiatKlau lubi tę wiadomość

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Såsen wrote:
    Najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki😊 wiec życzę wytrwałości 🤞🏻
    A który masz dzisiaj dzień cyklu? Testy nalepiej robić 10-12dpo. Ale sam wiem po sobie,że ciężko wytrzymać 😆
    Ale jak chcesz 100% pewności to dzień spodziewanej miesiaczki :)

    KwiatKlau lubi tę wiadomość

  • KwiatKlau Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    A który masz dzisiaj dzień cyklu? Testy nalepiej robić 10-12dpo. Ale sam wiem po sobie,że ciężko wytrzymać 😆
    Ale jak chcesz 100% pewności to dzień spodziewanej miesiaczki :)

    28 Dzien cyklu, wiec gdyby miało być po staremu musze poczekać jeszcze 4 dni.
    10dpo byłoby 20.01, czyli ewidentnie w 1 Dzien spodziewanej miesiączki.
    Omatko 🤦🏽‍♀️ No nic, dziękuje ❤️ pozostaje czekać

    1 Lamette
    2 Lamette + ovitrelle + utrogestan
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 573 641

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ☺️,

    Jestem tu nowa. Staramy się od 3 miesięcy. W tym cyklu z pomiarem temp i testami owu. Test owu pozytywny wyszedł 14.01. Dzisiaj nie miałam już śluzu owulacyjnego, śluz lekko biały i bardzo skąpy. Piersi już delikatnie się powiększyły, może to na miesiączkę, ale nadzieje mam ze może to jednak nie to.
    Najgorzej, ze jeszcze 12 dni żeby zrobić test😂. Jak to wytrzymać?!

    Ropuszka lubi tę wiadomość

    09.01.2024 ⏸️ 🥹
    14.01.2024 beta HCG 3066 IU/l
    26.01.2024 0,5 cm 👶🏻 + ❤️
    20.02.2024 3,28cm 👶🏻
    05.03.2024 chłopiec 🩵 🥹
    12.03.2024 7cm chłopczyka 🥹


    preg.png
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Cześć Dziewczyny ☺️,

    Jestem tu nowa. Staramy się od 3 miesięcy. W tym cyklu z pomiarem temp i testami owu. Test owu pozytywny wyszedł 14.01. Dzisiaj nie miałam już śluzu owulacyjnego, śluz lekko biały i bardzo skąpy. Piersi już delikatnie się powiększyły, może to na miesiączkę, ale nadzieje mam ze może to jednak nie to.
    Najgorzej, ze jeszcze 12 dni żeby zrobić test😂. Jak to wytrzymać?!
    Cześć 😊 musisz zająć czymś głowę 😊 to czekanie każdej z nas chyba ciężko przetrwać ale nie mamy innego wyjścia 😊 ja jeszcze parę dni bo 3 do @( prawdopodobnie) dzisiaj bardziej wrażliwe piersi i sutki.
    Jutro idę na betę ale coś czuję że nic z tego 😔

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Cześć 😊 musisz zająć czymś głowę 😊 to czekanie każdej z nas chyba ciężko przetrwać ale nie mamy innego wyjścia 😊 ja jeszcze parę dni bo 3 do @( prawdopodobnie) dzisiaj bardziej wrażliwe piersi i sutki.
    Jutro idę na betę ale coś czuję że nic z tego 😔
    Trzymam ✊️ żeby wyszła wysoka 😊

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ