X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwsze objawy ciąży
Odpowiedz

Pierwsze objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Carnen Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Ciężko powiedzieć. Najlepiej w tym początkowym okresie testy robić z porannego moczu.
    Spróbuj jutro rano ❤️.
    Wstręt do kawy ponoć występuje we wczesnej ciąży, ale wiadomo ze każdy organizm jest inny.

    Daj znać jutro, jak wyszedł test 😊.

    Powtórzyłam dziś test z samego rana i wyszedł negatywny. Także tak jak podejrzewałam, to nie ciąża. Może to ta "wspaniała" pogoda która do nas zawitała jest odpowiedzialna za kiepskie samopoczucie.
    Życzę nam wszystkim dużo słoneczka!😊🌞

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carnen wrote:
    Powtórzyłam dziś test z samego rana i wyszedł negatywny. Także tak jak podejrzewałam, to nie ciąża. Może to ta "wspaniała" pogoda która do nas zawitała jest odpowiedzialna za kiepskie samopoczucie.
    Życzę nam wszystkim dużo słoneczka!😊🌞
    Nie poddawaj się!!!
    A teraz niestety jest tak grypowy wirusowy okres, że cuda się dzieją. Wszyscy wokół chorują, a objawy są różne, łącznie z tymi sugerującymi ciążę, mdłości, zmęczenie.
    Ja właśnie ze względu na przeziębienie zrobiłam test - żeby wykluczyć ewentualną ciążę i wziąć leki na kaszel... no ale już nie wzięłam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 13:48

    preg.png
  • MałaNeonka Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 Przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam prawie 32 lata i dwie córki na pokładzie. Jesteśmy w trakcie starań o 3 dzidzie🙂 To mój 21 dc, termin miesiączki na 25.01. Czuje, że znów nic z tego nie wyszło bo nie mam żadnych objawów . Raz czy dwa bylo mi mega niedobrze ale to przecież za wcześnie na mdłości 😁😂 Czekam na testowanie ale bez większych nadziei🙂

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaNeonka wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 Przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam prawie 32 lata i dwie córki na pokładzie. Jesteśmy w trakcie starań o 3 dzidzie🙂 To mój 21 dc, termin miesiączki na 25.01. Czuje, że znów nic z tego nie wyszło bo nie mam żadnych objawów . Raz czy dwa bylo mi mega niedobrze ale to przecież za wcześnie na mdłości 😁😂 Czekam na testowanie ale bez większych nadziei🙂
    Hej :) zdecydowanie za wcześnie na mdłości:) to czekamy razem na testowanie 😊

  • MałaNeonka Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Hej :) zdecydowanie za wcześnie na mdłości:) to czekamy razem na testowanie 😊
    Kiedy testujesz? 🙂

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaNeonka wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 Przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam prawie 32 lata i dwie córki na pokładzie. Jesteśmy w trakcie starań o 3 dzidzie🙂 To mój 21 dc, termin miesiączki na 25.01. Czuje, że znów nic z tego nie wyszło bo nie mam żadnych objawów . Raz czy dwa bylo mi mega niedobrze ale to przecież za wcześnie na mdłości 😁😂 Czekam na testowanie ale bez większych nadziei🙂
    Witaj! Nie spiesz się z testami :) lepiej się miło zaskoczyć niż nakręcić i rozczarować ;)
    POWODZENIA!

    Nowanna lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaNeonka wrote:
    Kiedy testujesz? 🙂
    3 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,jestem tu nowa czytam codziennie wasze wpisy 🤭
    Jestem w 22dc, owu potwierdzona testem w 15dc,byłam 3msc na clo,ponieważ miałam cykle bezowulacyjne.
    Czy możliwe już są bóle jajników ? Od 18dc mam lekkie kłucia,ale codziennie jakoś intensywniej. Wiem,że na test jest za wcześnie. Myślicie że po owu takie kłucia i uczucie ciężkości w podbrzuszu są normalne ?
    Nie chcę się co prawda nakręcać,bo te rozczarowanie co miesiąc są najgorsze.
    Edit: zaczęłam mierzyć temperaturę dziś rano miałam 37.2
    W ostatnie dni była od 37.2 do 37.6(w sumie tylko wczoraj była 37.6) dziś już spadła do 37.2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 15:55

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozioommka wrote:
    Hej dziewczyny,jestem tu nowa czytam codziennie wasze wpisy 🤭
    Jestem w 22dc, owu potwierdzona testem w 15dc,byłam 3msc na clo,ponieważ miałam cykle bezowulacyjne.
    Czy możliwe już są bóle jajników ? Od 18dc mam lekkie kłucia,ale codziennie jakoś intensywniej. Wiem,że na test jest za wcześnie. Myślicie że po owu takie kłucia i uczucie ciężkości w podbrzuszu są normalne ?
    Nie chcę się co prawda nakręcać,bo te rozczarowanie co miesiąc są najgorsze.
    Edit: zaczęłam mierzyć temperaturę dziś rano miałam 37.2
    W ostatnie dni była od 37.2 do 37.6(w sumie tylko wczoraj była 37.6) dziś już spadła do 37.2
    Bóle i uczucie ciężkości jest zupełnie normalne, kolejna faza cyklu przed miesiączką a tuż po owulacji, ciężkość, nabieranie wody.
    Na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze przynajmniej 5 dni na zrobienie testu.
    Ja też każde bulgnięcie w brzuchu i jakąkolwiek zmianę uważałam, że to może tym razem.
    Choć ciężko sobie z tym poradzić, trzeba czekać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 16:43

    preg.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 555 617

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    Witaj! Nie spiesz się z testami :) lepiej się miło zaskoczyć niż nakręcić i rozczarować ;)
    POWODZENIA!
    Piąteczka! Ja tez 32, ale bez bejbików na pokładzie. Jeszcze 😈.

    strigo lubi tę wiadomość

    09.01.2024 ⏸️ 🥹
    14.01.2024 beta HCG 3066 IU/l
    26.01.2024 0,5 cm 👶🏻 + ❤️
    20.02.2024 3,28cm 👶🏻
    05.03.2024 chłopiec 🩵 🥹
    12.03.2024 7cm chłopczyka 🥹


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    Bóle i uczucie ciężkości jest zupełnie normalne, kolejna faza cyklu przed miesiączką a tuż po owulacji, ciężkość, nabieranie wody.
    Na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze przynajmniej 5 dni na zrobienie testu.
    Ja też każde bulgnięcie w brzuchu i jakąkolwiek zmianę uważałam, że to może tym razem.
    Choć ciężko sobie z tym poradzić, trzeba czekać...


    Co prawda z tą zatrzymana woda to tak średnio u mnie,bardziej kłuje mi w tych jajnikach jak nigdy ale czytałam że po stymulowanych cyklach tak jest.
    Przed okresem zawroty głowy i zaparcia też możliwe ?
    Nigdy nie miałam takich problemów 😄
    Mówię wam już sobie wkręcam 🤣

  • Luna_Luna Koleżanka
    Postów: 63 10

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała może bóle piersi od razu po owulacji, które minęły w dniu spodziewanej @ po czym @ się nie pojawiła i cykl okazał się szczęśliwy?

  • Såsen Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_Luna wrote:
    Cześć :)
    Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała może bóle piersi od razu po owulacji, które minęły w dniu spodziewanej @ po czym @ się nie pojawiła i cykl okazał się szczęśliwy?

    Każdy jest inny, ale akurat ja zawsze miałam bóle piersi zaczynające się kilka dni przed okresem, a tym razem w ogóle nie odczuwałam bólu, pojawił się on dopiero kilka dni po spodziewanym okresie, który oczywiście nie przyszedł 😃

  • Mona894 Przyjaciółka
    Postów: 202 38

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania 2 opakowania neoparin 0,4, 2 opakowania progesteron besins 200 i 2 opakowania Utrogestan 200. Zapraszam do kontaktu [email protected]

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to chyba oszaleje po prostu dziś ten drugi termin @ a tu ani widu ani słuchu wczoraj wieczorem badałam szyjke i znów jest bardzo wysoko I twarda a przed wczoraj test z krwi negatywny 😪

  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozioommka wrote:
    Co prawda z tą zatrzymana woda to tak średnio u mnie,bardziej kłuje mi w tych jajnikach jak nigdy ale czytałam że po stymulowanych cyklach tak jest.
    Przed okresem zawroty głowy i zaparcia też możliwe ?
    Nigdy nie miałam takich problemów 😄
    Mówię wam już sobie wkręcam 🤣
    Organizm jest nieprzewidywalny, to co bierzemy za normę nagle okazuje się, że wcale już normą nie będzie.
    Stymulowanie cyklu również bardzo wiele zmienia i może powodować objawy co cykl to inne.
    Do tego dochodzi psychika, stres, nerwy, czekanie, ciche dni, bo nikt nas nie rozumie co czujemy, przyjmujemy hormony, różnie na nie reagujemy.
    A i z wiekiem zaczynają się pojawiać różne "dolegliwości" których nigdy nie miałyśmy :)

    preg.png
  • Luna_Luna Koleżanka
    Postów: 63 10

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Dziewczyny ja to chyba oszaleje po prostu dziś ten drugi termin @ a tu ani widu ani słuchu wczoraj wieczorem badałam szyjke i znów jest bardzo wysoko I twarda a przed wczoraj test z krwi negatywny 😪

    U mnie taka sama sytuacja. Ale ból brzucha jak na okres i piersi przestały bolec jakieś 3 dni temu wiec nie wiem czy coś z tego będzie… a jak u Ciebie z bólem piersi i bólami brzucha?

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_Luna wrote:
    U mnie taka sama sytuacja. Ale ból brzucha jak na okres i piersi przestały bolec jakieś 3 dni temu wiec nie wiem czy coś z tego będzie… a jak u Ciebie z bólem piersi i bólami brzucha?

    Co jakiś czas czuje jakby mnie rwały taki ostry dyskomfort ale tak to przy dotyku tylko bolą.
    Jajniki dają mi o sobie znać też co jakiś czas i krzyz ale jak u mnie zbliża się okres to już czuje od razu... szczególnie że ja zawsze dostaje z samego rana.

  • MałaNeonka Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Piąteczka! Ja tez 32, ale bez bejbików na pokładzie. Jeszcze 😈.
    U mnie 9-cio i 8-latka🙂 i zamarzyło mi się jeszcze jedno szczęście do kochania😊

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Dziewczyny ja to chyba oszaleje po prostu dziś ten drugi termin @ a tu ani widu ani słuchu wczoraj wieczorem badałam szyjke i znów jest bardzo wysoko I twarda a przed wczoraj test z krwi negatywny 😪
    U mnie to samo, jeszcze w aplikacji mi pozmieniało i przesunęło owulacje na pozniejszy termin i wyskoczyło,że dzisiaj mam mieć 1 dzień okresu. Stresuje się już tym cały czas... wczoraj w ciągu godziny chyba była 4 razy w toalecie 😆 jak się stresuje to latam sikac co chwilę...
    Od dzisiaj ból brzucha, nie za mocny, w porównaniu do tych co przeważnie miewam na okres. Wczoraj bolały mnie piersi po bokach, na miesiączkę nigdy mnie nie bolały. Może coś ki się pozmieniało :p jeszcze ból w krzyżu i prawy jajnik pobolewa

    Ropuszka, ściskam i jestem razem z Tobą! Jeszcze jest nadzieja dopóki nie ma 🐒. Twoje słowa 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2023, 11:23

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ