X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed okresem zawsze ale to zawsze mam sluz przypominajacy plodny tylko w mniejszej ilosci, jednak gdy zaszłam w ciążę, sluz był zwarty jak budyń nie przejrzysty i w jeden dzien p[rzed miesiączką był w kolorze kawy z mlekiem lub toffie.

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Zatem byłam u nowej pani ginekolog i... buhaha poza faktem że jestem książkowym przykładem zdrowia, usg pikobello kazała mi wyrzucić wszystkie testy do śmieci i podróżować i mieć w życiu dużo "zabawy" :czytaj seksu. Powiedziała że mam wrócić za parę miesięcy jak będę w ciąży, a jak nie to się porobi testy. Nie wiem czy to najlepsza lekarka jaką miałam, czy najgorsza:P

    Kobitka mówiła że takie krwawienia są niemal super. One pokazują że hormony osiągaja wysokie poziomy i spadają gwałtownie, co jest bardzo dobrym znakiem odnośnie możliwej płodności. O krwawieniu implantacyjnym nic nie mówiła, a ja nawet nie pytałam, byłam ogólnie ciekawa co i jak w trawie piszczy.

    A mnie i tak ręka świerzbi żeby odplić clearblu, mimo że to za wcześnie:)

    btw, o co chodzi z tym wiesiołkiem? To jakiś ziołowy wspomagacz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 14:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale o co jej chodzilo z krwawieniem? No nie za bardzo oczekuje od ginekologa rad w atylu odpusc pobaw sie i podrozuj bo po to ide zeby sie zbadac i uspokoic a nie pseudo rady ktore nic nie dadza jesli sa zaburzenia jakies w organizmie

    Tak,wiesiolek a wlasciwie olej z wiesiolka wspomaga sluz plodny,nie wolno pic go po owulacji

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też napisałam, że nie wiem czy aby nie najgorsza. Uspokoić to mnie nawet uspokoiła tym jej "chill out girl":P Nie wiem o który hormon jej chodziło, bardzo możliwe, że o LH. Mowiła, że przy gwałtownym spadku hormonu pęka pęcherzyk Graffa i właśnie ten gwałtowny spadek może powodować podrażnienia ścianek macicy. Ale to jest dobry znak, bo pokazuje że hormony szleją wtedy kiedy trzeba:)

    A pseudo rady to jednym uchem wleciały, drugim wyleciały. Ja to chyba już nawet polubiłam te sikanki na patyki:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, czyli krwawienia okołoowulacyjne? Nigdy nie miałam :)
    No jak uważasz, nie wiem po prostu czy nie lepiej mieć lekarza, który podejdzie na powaznie do tematu, zleci badania itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj czytałam o plamieniu implantacyjnym na anglojęzycznych stronach, forach. Dowiedziałam się stamtąd o wiele więcej niż z naszych stron. Najczęściej jest różowe , jasne lub brązowe, a brązowe nawet ciemne, jest to związane z długością przebywania tej krwi w macicy i pochwie. Występuje najczęściej na tydzień przed @, a przynajmniej kilka dni przed, trwa jednorazowo lub kilka godzin, rzadziej ponad 2 dni. Jeśli jest takie plamienie, które zaczyna się nagle i kończy nagle to możliwa jest implantacja. Jest możliwość odczuwania skurczów i bólów, ale lekkich brzucha i jajników podczas takiej implantacji. Doświadcza tego ok 30% kobiet co wcale nie jest nieczęstym, a właśnie często spotykanym zjawiskiem.

    Jogaa, a3k3k lubią tę wiadomość

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wczoraj czytałam o plamieniu implantacyjnym na anglojęzycznych stronach, forach. Dowiedziałam się stamtąd o wiele więcej niż z naszych stron. Najczęściej jest różowe , jasne lub brązowe, a brązowe nawet ciemne, jest to związane z długością przebywania tej krwi w macicy i pochwie. Występuje najczęściej na tydzień przed @, a przynajmniej kilka dni przed, trwa jednorazowo lub kilka godzin, rzadziej ponad 2 dni. Jeśli jest takie plamienie, które zaczyna się nagle i kończy nagle to możliwa jest implantacja. Jest możliwość odczuwania skurczów i bólów, ale lekkich brzucha i jajników podczas takiej implantacji. Doświadcza tego ok 30% kobiet co wcale nie jest nieczęstym, a właśnie często spotykanym zjawiskiem.

    Bardzo pomocne informacje:-)
    Dziś jestem w 4 dpt blastocyst we wczesnej fazie rozwoju i nie ukrywam pomimo tego, ze to mój 5 transfer i tak doszukuje sie jakiegoś znaku:-(

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Bardzo pomocne informacje:-)
    Dziś jestem w 4 dpt blastocyst we wczesnej fazie rozwoju i nie ukrywam pomimo tego, ze to mój 5 transfer i tak doszukuje sie jakiegoś znaku:-(
    To obserwuj się, bo może coś sie pojawić :)

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy to już nie za późno? Czytałam gdzieś, że przy blastocystach zagnieżdżenie zachodzi około 2-3 dpt

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Tylko czy to już nie za późno? Czytałam gdzieś, że przy blastocystach zagnieżdżenie zachodzi około 2-3 dpt
    Tego nie wiem, wiem tylko jak przy naturalnym zapłodnieniu, który dzień. A też niekoniecznie to, że nie miałaś nie znaczy, ze w ciaży nie jesteś.

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem..:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 12:02

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Tak wiem..:-(
    Spokojnie, kiedy zalecają test robić?

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Spokojnie, kiedy zalecają test robić?

    Jeśli 14 dni to 03.04, ale zakładając że przy blastkach można niby wcześniej spróbuje zrobić betę w 11 dniu (tj.31.03).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 15:30

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Jeśli 14 dni to 03.04, ale zakładając że przy blastkach można niby wcześniej spróbuje zrobić betę w 11 dniu (tj.31.03).
    No i 11 dzień ok :)

    Ja już jestem 9dpo, a tego 6 dpo miałam to plamienie... jeszcze poczekam

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa glowa do gory, nie przejmuj sie jesli nie mialas plamienia implatacyjnego, to nic nie znaczy. A fasolka moze sie wlasnie rozwijac w Twoich brzuszku czego Ci zycze z calego serca. Jak Susanna pnapisala zaledwie 30 %kobiet. Bylam w ciazy 8 razy i nie mialam nigdy tak owego. Kazda z Nas jest inna.

    Jogaa lubi tę wiadomość

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotwiczenie blastocysty trwa 40 godz i niemożliwe aby plamienie trwało dłużej....na polskim forum takiej informacji nie uswiadczysz!

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniusia00 wrote:
    Jogaa glowa do gory, nie przejmuj sie jesli nie mialas plamienia implatacyjnego, to nic nie znaczy. A fasolka moze sie wlasnie rozwijac w Twoich brzuszku czego Ci zycze z calego serca. Jak Susanna pnapisala zaledwie 30 %kobiet. Bylam w ciazy 8 razy i nie mialam nigdy tak owego. Kazda z Nas jest inna.
    Masz racje, ono może być np, ale tak skąpe i niezauważalne, że nie masz świadomości :) Uda sie głowa do góry dziewczyny!

    No ja niby miałam to plamienie jak zaszłam dokładnie 6 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7-10 dni po owulacji - ogólny czas implantacji;
    mniej niż 7 - wczesne zespolenie blastocysty;
    więcej niż 10 - późna implantacja.

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 19:14

    Długa droga za nami..
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie zżarło mi pół posta..

    Długa droga za nami..
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ