X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed okresem zawsze ale to zawsze mam sluz przypominajacy plodny tylko w mniejszej ilosci, jednak gdy zaszłam w ciążę, sluz był zwarty jak budyń nie przejrzysty i w jeden dzien p[rzed miesiączką był w kolorze kawy z mlekiem lub toffie.

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Zatem byłam u nowej pani ginekolog i... buhaha poza faktem że jestem książkowym przykładem zdrowia, usg pikobello kazała mi wyrzucić wszystkie testy do śmieci i podróżować i mieć w życiu dużo "zabawy" :czytaj seksu. Powiedziała że mam wrócić za parę miesięcy jak będę w ciąży, a jak nie to się porobi testy. Nie wiem czy to najlepsza lekarka jaką miałam, czy najgorsza:P

    Kobitka mówiła że takie krwawienia są niemal super. One pokazują że hormony osiągaja wysokie poziomy i spadają gwałtownie, co jest bardzo dobrym znakiem odnośnie możliwej płodności. O krwawieniu implantacyjnym nic nie mówiła, a ja nawet nie pytałam, byłam ogólnie ciekawa co i jak w trawie piszczy.

    A mnie i tak ręka świerzbi żeby odplić clearblu, mimo że to za wcześnie:)

    btw, o co chodzi z tym wiesiołkiem? To jakiś ziołowy wspomagacz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 14:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale o co jej chodzilo z krwawieniem? No nie za bardzo oczekuje od ginekologa rad w atylu odpusc pobaw sie i podrozuj bo po to ide zeby sie zbadac i uspokoic a nie pseudo rady ktore nic nie dadza jesli sa zaburzenia jakies w organizmie

    Tak,wiesiolek a wlasciwie olej z wiesiolka wspomaga sluz plodny,nie wolno pic go po owulacji

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też napisałam, że nie wiem czy aby nie najgorsza. Uspokoić to mnie nawet uspokoiła tym jej "chill out girl":P Nie wiem o który hormon jej chodziło, bardzo możliwe, że o LH. Mowiła, że przy gwałtownym spadku hormonu pęka pęcherzyk Graffa i właśnie ten gwałtowny spadek może powodować podrażnienia ścianek macicy. Ale to jest dobry znak, bo pokazuje że hormony szleją wtedy kiedy trzeba:)

    A pseudo rady to jednym uchem wleciały, drugim wyleciały. Ja to chyba już nawet polubiłam te sikanki na patyki:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, czyli krwawienia okołoowulacyjne? Nigdy nie miałam :)
    No jak uważasz, nie wiem po prostu czy nie lepiej mieć lekarza, który podejdzie na powaznie do tematu, zleci badania itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj czytałam o plamieniu implantacyjnym na anglojęzycznych stronach, forach. Dowiedziałam się stamtąd o wiele więcej niż z naszych stron. Najczęściej jest różowe , jasne lub brązowe, a brązowe nawet ciemne, jest to związane z długością przebywania tej krwi w macicy i pochwie. Występuje najczęściej na tydzień przed @, a przynajmniej kilka dni przed, trwa jednorazowo lub kilka godzin, rzadziej ponad 2 dni. Jeśli jest takie plamienie, które zaczyna się nagle i kończy nagle to możliwa jest implantacja. Jest możliwość odczuwania skurczów i bólów, ale lekkich brzucha i jajników podczas takiej implantacji. Doświadcza tego ok 30% kobiet co wcale nie jest nieczęstym, a właśnie często spotykanym zjawiskiem.

    Jogaa, a3k3k lubią tę wiadomość

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wczoraj czytałam o plamieniu implantacyjnym na anglojęzycznych stronach, forach. Dowiedziałam się stamtąd o wiele więcej niż z naszych stron. Najczęściej jest różowe , jasne lub brązowe, a brązowe nawet ciemne, jest to związane z długością przebywania tej krwi w macicy i pochwie. Występuje najczęściej na tydzień przed @, a przynajmniej kilka dni przed, trwa jednorazowo lub kilka godzin, rzadziej ponad 2 dni. Jeśli jest takie plamienie, które zaczyna się nagle i kończy nagle to możliwa jest implantacja. Jest możliwość odczuwania skurczów i bólów, ale lekkich brzucha i jajników podczas takiej implantacji. Doświadcza tego ok 30% kobiet co wcale nie jest nieczęstym, a właśnie często spotykanym zjawiskiem.

    Bardzo pomocne informacje:-)
    Dziś jestem w 4 dpt blastocyst we wczesnej fazie rozwoju i nie ukrywam pomimo tego, ze to mój 5 transfer i tak doszukuje sie jakiegoś znaku:-(

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Bardzo pomocne informacje:-)
    Dziś jestem w 4 dpt blastocyst we wczesnej fazie rozwoju i nie ukrywam pomimo tego, ze to mój 5 transfer i tak doszukuje sie jakiegoś znaku:-(
    To obserwuj się, bo może coś sie pojawić :)

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy to już nie za późno? Czytałam gdzieś, że przy blastocystach zagnieżdżenie zachodzi około 2-3 dpt

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Tylko czy to już nie za późno? Czytałam gdzieś, że przy blastocystach zagnieżdżenie zachodzi około 2-3 dpt
    Tego nie wiem, wiem tylko jak przy naturalnym zapłodnieniu, który dzień. A też niekoniecznie to, że nie miałaś nie znaczy, ze w ciaży nie jesteś.

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem..:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 12:02

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Tak wiem..:-(
    Spokojnie, kiedy zalecają test robić?

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Spokojnie, kiedy zalecają test robić?

    Jeśli 14 dni to 03.04, ale zakładając że przy blastkach można niby wcześniej spróbuje zrobić betę w 11 dniu (tj.31.03).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 15:30

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Jeśli 14 dni to 03.04, ale zakładając że przy blastkach można niby wcześniej spróbuje zrobić betę w 11 dniu (tj.31.03).
    No i 11 dzień ok :)

    Ja już jestem 9dpo, a tego 6 dpo miałam to plamienie... jeszcze poczekam

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa glowa do gory, nie przejmuj sie jesli nie mialas plamienia implatacyjnego, to nic nie znaczy. A fasolka moze sie wlasnie rozwijac w Twoich brzuszku czego Ci zycze z calego serca. Jak Susanna pnapisala zaledwie 30 %kobiet. Bylam w ciazy 8 razy i nie mialam nigdy tak owego. Kazda z Nas jest inna.

    Jogaa lubi tę wiadomość

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotwiczenie blastocysty trwa 40 godz i niemożliwe aby plamienie trwało dłużej....na polskim forum takiej informacji nie uswiadczysz!

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniusia00 wrote:
    Jogaa glowa do gory, nie przejmuj sie jesli nie mialas plamienia implatacyjnego, to nic nie znaczy. A fasolka moze sie wlasnie rozwijac w Twoich brzuszku czego Ci zycze z calego serca. Jak Susanna pnapisala zaledwie 30 %kobiet. Bylam w ciazy 8 razy i nie mialam nigdy tak owego. Kazda z Nas jest inna.
    Masz racje, ono może być np, ale tak skąpe i niezauważalne, że nie masz świadomości :) Uda sie głowa do góry dziewczyny!

    No ja niby miałam to plamienie jak zaszłam dokładnie 6 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7-10 dni po owulacji - ogólny czas implantacji;
    mniej niż 7 - wczesne zespolenie blastocysty;
    więcej niż 10 - późna implantacja.

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 19:14

    Długa droga za nami..
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie zżarło mi pół posta..

    Długa droga za nami..
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ