X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane dolaczam do Was:)

    To moj 2 cykl staran, @ jutro sie skonczy i rowniez licze na 2 kreseczki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry zapomnialam dodac?
    skoro poprzedni cykl trwal 31 dni (mam nieregularne @) to od kiedy najlepiej zaczac testy owulacyjne robic?Z gory dziekuje za info :* :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hinata88 wrote:
    Pożarło mi wpis!

    Ja pracowałam za czasów nastoletnich w lodziarni. Masakra jak boli ręka z robienia gałek z lodów- bez skojarzeń ;) Do dziś mam uraz do gastronomii! Moja kumpelka robiła obok mnie gofry i też powiedziała że nigdy więcej!!! Ten stres, ludzie narzekający na różność kulek z lodów... Brrrr! Straszny czas. Nikt nie słuchał że te lody są twarde jak skała i ciężko nabrać równą gałkę lodów a do tego przy 153 gałce lodów dostaje sie skurczów w dłoni od gałkownicy- kto pracował ten wie!!! Moja lodziarnia była w środku parku śląskiego i przewijało się tam tyle osób chętnych na lody! Masakra
    No domyslam sie jak to ciezko...
    Robilam trochę w supermarmecie na takim stanowisku gdzie wlasnie byly lody i masakra :(

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Sorry zapomnialam dodac?
    skoro poprzedni cykl trwal 31 dni (mam nieregularne @) to od kiedy najlepiej zaczac testy owulacyjne robic?Z gory dziekuje za info :* :)

    hmm. nie wiem, 11,12dc?
    może ktoś kto ma takiej długości napsize ?

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zaczyna pojawiac się druga kreska od 15 sc ale pozytywny test owu nie znaczy że była owulka. to jest tylko informacja o wyrzucie hormonu lutenizującego, a to czy była owu potwierdza tylko lekarz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam te testy od 2 miesiecy zawsze od 10dc i ciagle nic.
    Sama nie wiem czy te testy sa do bani czy mialam brak owulki.
    Kupilam drozsze testy lepszej firmy (mieszkam w UK) i zobaczymy teraz. Jak dalej nic to chyba sie wybiore do lekarza...
    :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    mi zaczyna pojawiac się druga kreska od 15 sc ale pozytywny test owu nie znaczy że była owulka. to jest tylko informacja o wyrzucie hormonu lutenizującego, a to czy była owu potwierdza tylko lekarz
    Tu w UK jest starszna lipa z lekarzami. Polscy sa mega drodzy i dlugie kolejki... a angielskie przychodnie maja staraczy w nosie eh:( aaa zeby dostac sie do gina to trzeba skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu... a potem spotkanie z polozna czy wgl jest taka potrzeba.. horror !

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że też miałam nadzieję, że coś się u mnie zadzieje, ale niestety nie tym razem...mam wielkie nadzieje na ten cykl...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki sama nie wiem co mam o tym myslec. Kiedys myslalam ze zajscie w ciaze to kwestia miesiaca hihi.. A jak sie naczytalam w necie to az mnie dreszcze ogarnely... ile czekac? co robic? czy sobie wspomoc? panikowac?
    Wydaje mi sie ze nasze babki i matki mialy duzo lepiej... serio...

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ja dziewczynki sama nie wiem co mam o tym myslec. Kiedys myslalam ze zajscie w ciaze to kwestia miesiaca hihi.. A jak sie naczytalam w necie to az mnie dreszcze ogarnely... ile czekac? co robic? czy sobie wspomoc? panikowac?
    Wydaje mi sie ze nasze babki i matki mialy duzo lepiej... serio...

    Ja też myślałam, że przyjdzie mi to szybko. Od grudnia brałam witaminy, kwas foliowy, starałam się zdrowo odżywiać. Od kwietnia rozpoczeliśmy starania i ... efekt zerowy :(

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak któraś nie badała swojego faceta to niech to zrobi. Nam się wydaje, że to zawsze nasza wina. Ja wiedząc, że mam PCOS byłam pewna, że to przez to, a tu się okazało, że PCOS to nasz najmniejszy problem, bo co z tego, że będzie jajo jak plemników nie ma :(

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja w "czekając na owulację"dodałam wpis. Temat dot. podwójnych bóli owulacyjnych, może któraś by tam zerknęła i pomogła troszku zinterpretować:) A tak a propos pracy: mam cichą nadzieję, że trafię fasolę w tym cyklu, bo u mnie w irmie szykują się zmiany na gorsze dot. zarobków, a jako że macierzyński liczony jest średnio z 3 ost. miesięcy, to fajnie by było zajść póki jeszcze jakoś w miarę zarabiam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    Ja też myślałam, że przyjdzie mi to szybko. Od grudnia brałam witaminy, kwas foliowy, starałam się zdrowo odżywiać. Od kwietnia rozpoczeliśmy starania i ... efekt zerowy :(

    Ci co niechce i ich nie stac to maja... A jak czlowiek w zyciu osiagnie stabilna sytuacje to ma problem...
    Kochana musimy sie uzbroic w cieprliowsc moja siostra o 3cia ciaze starala sie az rok. A myslala ze bedzie latwo tak jak z dwiema pierwszymi.. Zycie jest mega przewrotne. Kaza wyluzowac, ale jak?!
    Moc usciskow!

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno kiedyś było łatwiej...
    sam fakt jak normy co do nasienia spadają..
    do tego mamy więcej stresów, zanieczyszczenia powietrza, chemia w jedzeniu, wodzie itp itp

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzieN dobry wszystkim dolaczas do testowania w sierpniu po 3 cyklach bez starań :) trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwazacie, ze powinnam wyslac meza na badanie nasienia? ma 33lata.. jest starszy ode mnie o 10lat. Tak dla swietego spokoju... ??. Marciaa masz racje.. Nawet jak jest sie ECO to i tak nic nie da... hehe

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu nadal - :( a mnie tak boli podbrzusze i jajnik jakby zaraz mial eksplodowac. czy to jest normalne ze co miesiac boli mnie jajnik tylko po jednej stronie? wydaje mi sie ze powinien bolec raz po jednej i raz po drugiej skoro jajeczkowanie jest naprzemienne. ledwo zyje dzisiaj
    u Was tez tak duszno? wysiedziec sie nie da

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Test owu nadal - :( a mnie tak boli podbrzusze i jajnik jakby zaraz mial eksplodowac. czy to jest normalne ze co miesiac boli mnie jajnik tylko po jednej stronie? wydaje mi sie ze powinien bolec raz po jednej i raz po drugiej skoro jajeczkowanie jest naprzemienne. ledwo zyje dzisiaj
    u Was tez tak duszno? wysiedziec sie nie da

    Mnie tez tylko poli lewy jajnik miesiac w miesiac, konsultowalam to z lekarzem powiedzial ,ze poprostu ten jajnik jest bardziej aktywny ;P slyszalam rowniez kiedys, ze jak boli lewy jajnik to bedzie dziewczynka a prawy to chlopiec, pewnie jest to glupota ale kto wie ;)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe.to niech zacznie mnie bolec lewy :D a nie prawy ;)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Uwazacie, ze powinnam wyslac meza na badanie nasienia? ma 33lata.. jest starszy ode mnie o 10lat. Tak dla swietego spokoju... ??. Marciaa masz racje.. Nawet jak jest sie ECO to i tak nic nie da... hehe


    Ja bym wysłała (jak się da) co Wam szkodzi badanie nie jest aż tak drogie, a przynajmniej człowiek wie na czym stoi. Mój 29 lat okaz zdrowia, a jak przyszły wyniki to się popłakałam tak były złe....

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ