X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie śluz na początku ciąży
Odpowiedz

śluz na początku ciąży

Oceń ten wątek:
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 1 lipca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten śluz to jakaś paranoja :) ja w poprzednim cyklu miałam kilka dni przed @ wodnisty białawy i było go dużo, teraz mam sucho. Czasami wypłynie coś gęstego i białego lepkiego. Ale nie jest tego zbyt dużo, czasami tylko mam tak mokro, że hej... myslę, że to bardzo indywidualna sprawa.

    Kasia84 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 1 lipca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ok 4 dni po przypuszczalnej owu i mam bardzo mało lepkiego, białego śluzu i tylko przy ujściu szyjki, która jest bardzo wysoko i chyba zamknięta bo nie czuję zagłębienia, jest mocno skierowana w stronę brzucha. Za 6 dni powinna przyjść @ (nie jest mile widziana). Proszę o jakiś koment.

    JusWik, respondeca lubią tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 1 lipca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie sie zmienilo 4 dzien po ovu i teraz szyjka jest nisko skierowana w strony kregoslupa twarda i zamknieta sluz dalej bialy wodnistego ale nie az tak duzo czy jest nadal ok?

    szatkosia96, poziomka12 lubią tę wiadomość

    Kasia84
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyczytałam, że - po owu pod wpływem progesteronu szyjka macicy twardnieje, obniża się i zamyka, a śluz szyjkowy szybko gęstnieje, zamykając szyjkę gęstym czopem śluzowym. Odtwarzanie czopu trwa około 3 dni, czyli do ok 3-5 dni po owu gęsty biały śluz jest raczej normą (o ile tu wogóle można mówić, że coś jest normą), czy @ przyjdzie czy nie ... Tylko że moja szyjka jest mega wysoko i b. miękka??? Co to oznacza??? To czekanie nas wykończy...

    Kasia84 lubi tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mow mi tak dalej ja sie staramy dopiero 3 miesiac i serdecznie wspolczuje dziewczyna ktore staraja sie miesiacami czy latami i co miesiac dwa najdluzsze tygodnie w zyciu wypatrywanie obiawow itp czekanie na dwie kreseczki na upragniona fasolke kochane moje tak cierpliwe w pierwszych czy puzniejszych miesiacach zycze wszystkim powodzenia abysmy otrzymaly tak wielce upragnione fasolki i nie stresujemy sie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 09:55

    Arabella, mala86, emka@, Fala lubią tę wiadomość

    Kasia84
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska super informacje :) przydatna :) u mnie juz koniec wodnistego, kolej na lepki i gęsty, ale nie dużo go jest. :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze temperatura spada o 3 kreski w 5 dniu chyba nic z tego w tym miesiacu

    Kasia84
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba że to spadek implantacyjny.

    Kasia84, Blondik, Mart768 lubią tę wiadomość

  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 3 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna uwielbiam cie normalnie podtrzymujesz mnie na duchu dzieki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 15:36

    Mart768, Gucik lubią tę wiadomość

    Kasia84
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę ci tego z całego serduszka, często ma miejsce taki spadek. U mnie miał 9 dnia, ale niestety nic z tego. Jest spore prawdopodobieństwo, życzę cierpliwego czekania. :)

    mala86 lubi tę wiadomość

  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 4 lipca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dam znac

    Kasia84
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 4 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy moze cie spojrzec na moj wykres i powiedziec co o nim myslicie czy wydaje wam sie ze cos moze z tego byc . Zrobilam dzis test nie wytrzymalam ale chyba zawczesnie wynik negatywny z gory dziekuje

    Kasia84
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam okres

    Kasia84
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 11 lipca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi:(

    Aleksandrabiedronka lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 11 lipca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, wspieram Cię. Ja też dzisiaj dostałam do tego boli nieziemsko. Może lipcowy cykl będzie dla nas łaskawy. Pozdrawiam

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 14 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje kluska

    Kasia84
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ja wczoraj i trochę dzisiaj miałam dużo wodnistego prawie przezroczystego śluzu ( jest go więcej niż w czasie dni płodnych). dzisiaj jest on lepki. mądre pisma różnie mówią. niektórzy piszą, ze jeśli śluz jest podobny do płodnego to może być problem z progesteronem, ale większość pisze, ze ginekolog mniejsza uwagę poświęca śluzowi a większą szyjce. chociaż się bałam i nie będę tego robić ciągle, ale sprawdziłam u siebie i... jest nisko, ale bardzo rozpulchniona i zamknięta. tylko teraz nie wiem to dobrze czy źle? przed ostatnia @ miałam wysoko, twardą i zamkniętą, ale mam okres nieregularny, wiec nie wiem czy ovu dobrze to wszystko zinterpretowało. czekam do czwartku i zrobię pierwszego testa, chyba ze wcześniej krwią się zaleję

    d586061eb04e8e8afa42b16dbc5d20f8.png

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 19 lipca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Jestem w 5 dpo i dzisiaj zauwazylam sluz gest jak galareta nierzociagliwy bialy i przezroczysty taki pol na pol, tak duza kulka u przedsionka byla i nie wiem jak oznaczyc taki sluz i wogole pierwszy raz taki mi sie przydazyl, jak myslicie dobry to znak? :) a pozatym dzisiaj spadek byl tempki i ciekawe moze spadek implantacyjny? lekko ciagnie mnie w pachwinach ale bez szalu za to suktki mam mega wrazliwe jak nigdy...

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    201510241762.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli chyba dobry znak skoro od kilku dni mam kremowy śluz :) i na dodatek mam zgagę i lekko pobolewa mnie brzuszek ale nie na @ bo znam ten ból,chociaż jeszcze 7dni temu brzuch mnie bolał jak na @ a skończył mi się na początku miesiąca :P poczekamy zobaczymy ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia30 wrote:
    Czesc. Jestem w 5 dpo i dzisiaj zauwazylam sluz gest jak galareta nierzociagliwy bialy i przezroczysty taki pol na pol, tak duza kulka u przedsionka byla i nie wiem jak oznaczyc taki sluz i wogole pierwszy raz taki mi sie przydazyl, jak myslicie dobry to znak? :) a pozatym dzisiaj spadek byl tempki i ciekawe moze spadek implantacyjny? lekko ciagnie mnie w pachwinach ale bez szalu za to suktki mam mega wrazliwe jak nigdy...
    wiesz skoro masz takie objawy,może dla pewności sprawdź testem ciążowym czy czasami to już ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ