X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj jeszcze miałam pozytywny test owu więc chyba za wcześnie na spadek tempki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 09:34

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam i czekam, @ miala przyjsc dzisiaj a jeszcze jej nie ma, wiem wiem ze caly dzien jeszcze haha ale taka moja glupia nadzieja ze moze jednak i do tego ten bol krzyza (ale to pewnie przez prace) i uklucia jajnikow

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, u mnie dziś znów to samo.
    19 dzień po owu,
    Temp trochę w dół
    Okresu brak
    Test negatywny

    Chyba pora uznać że nie było owulacji w tym cyklu, co jest wysoce prawdopodobne, bo ponoć mam PCOS

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molekuła a moze zrob bete?

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię w ponedziałek jak dalej nie będzie @, ale już straciłam wiarę w ten cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Wczoraj jeszcze miałam pozytywny test owu więc chyba za wcześnie na spadek tempki.

    kama spokojnie :) u mnie wykres też książkowy nie był - zresztą cały cykl był dziwny :) także uszy do góry będzie dobrze :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kolejny test owu pozytywny. 5 dzień z rzędu.! Czy to normalne? Spadek tempki ni z gruchy ni z pietruchy, 5 dni pozytywnego testu owu. Nie wiem co mam o tym myśleć...

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nie ma, ale oprócz wysokiej temperatury i bolących jedynie sutków nic mi nie jest...boje się że z ciąży chyba nici, po prostu mój @ będzie tak jak kiedyś, nieregularny i tyle. W poniedziałek test i wszystko się wyjaśni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Dzisiaj kolejny test owu pozytywny. 5 dzień z rzędu.! Czy to normalne? Spadek tempki ni z gruchy ni z pietruchy, 5 dni pozytywnego testu owu. Nie wiem co mam o tym myśleć...

    na testach owu się nie znam, bo sumie tak na poważnie tylko jeden cykl ich używałam ;-/ Kama nie patrz na testy, nie sugeruj się nimi - to tylko podpowiedź kiedy owu może być :) mam koleżankę której cały cykl potrafiły wychodzić pozytywne, więc machnęła na nie ręką ;)
    jak było <3 to tylko czekać na rezultaty :) jajniki bolaly a to dobrze, czyli pracują :) trzymam za Ciebie kciuki kochana cały czas :) no i czekam na fioletowej stronie na Was wszystkie! :)

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls nie wiem wlasnie czytalam ze miedzy 6 a 8 tygodniemnajlepiej wiec myslalam tak za okolo 2 tygodnie isc w okolicy 26 stycznia?

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie , Kochane :)

    Skabarko, w tym cyklu skupiłam się na Twoich objawach i wyobraź sobie, że miałam prawie identyczne :) Dałaś mi dużo nadziei i udało się :D Czy Ciebie bolą teraz piersi??

    Panna B i Dżuls, ja mam gina na 14.01.,ale tylko dlatego, że zapisałam się już na początku grudnia, tak po prostu, żeby iść zobaczyć co tam się wyprawia no i teraz nie chcę przesuwać, bo nie wiem na kiedy będą następne terminy. Najwyżej pójdę teraz i zobaczę co powie :)

    Miłego dzionka !

    2nn3yx8d52w3dqyl.png


    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha:) jeszcze jedno: Panna B, Dżuls: prawdopodobnie rodzimy razem i mi wychodzi termin 19.09. :)

    2nn3yx8d52w3dqyl.png

    Dżuls lubi tę wiadomość

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie pojawiło się plamienie ;(

    Wypadam z gry na kilka(naście?) miesięcy. Życzę zafasolkowanym spokojnych 9miesiecy:) a niezafasolkowanym 2 kresek jak najszybciej!

    <3

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB i jak brzusio boli? opowiadaj co się dzieje:)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa wrote:
    Witajcie , Kochane :)

    Skabarko, w tym cyklu skupiłam się na Twoich objawach i wyobraź sobie, że miałam prawie identyczne :) Dałaś mi dużo nadziei i udało się :D Czy Ciebie bolą teraz piersi??

    Panna B i Dżuls, ja mam gina na 14.01.,ale tylko dlatego, że zapisałam się już na początku grudnia, tak po prostu, żeby iść zobaczyć co tam się wyprawia no i teraz nie chcę przesuwać, bo nie wiem na kiedy będą następne terminy. Najwyżej pójdę teraz i zobaczę co powie :)

    Miłego dzionka !

    2nn3yx8d52w3dqyl.png


    wiesz co, póki są w staniku to jakoś szczególnie ich nie czuję, natomiast jak stanik wieczorem zdejmuję masakra ;) no i sutki mam strasznie wrażliwe!
    a po za tym to brzuch nadal boli, dużo teraz leżę, bo jak się przemęczę to ból się nasila, a ostatnio pojawiły się mega bolesne skurcze macicy w nocy ;-/ pomogła dopiero nospa - po konsultacji z ginem mam leżeć i odpoczywać, co też czynię :)

    gratuluję zafasolkowanym :) a za starające się i czekające na wyniki starań wciąż trzymam kciuki <3

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie nadal nic, sluz i delikatnie taki jakby lekko brazowy ten sluz niewiem czemu? kupilam kolejny test, jesli @ nie przyjdzie to jutro rano robie

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po mojej wczorajszej dawce entuzjazmu, dzisiejsza temperatura zdecydowanie ostudziła moje emocje... Nie wiem co o tym myśleć środa 36,3 - czwartek 36,1 - piątek 36,3 - sobota 36,1... niby wskazania jak na zbliżającą się wielkimi krokami @, ale pierwszy raz mam szyjkę wysoko w tej fazie cyklu i to jakoś nie pozwala mi w pełni stracić nadzieję. Myślicie, że przy takich skokach temperatury w tej fazie cyklu może coś z tego jeszcze być??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 17:04

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam 11 dpo i chyba rano zatesttuje. Z tego co widzę co poniektorym coś wychodzi (II) wiec może i u mnie jakiś cień ;) jak nie to potem znowu wtorek i czwartek. Chyba ze przyjdzie @@@

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa to my we 3 rowno idziemy jakos mi sie pomylilo ze Ty pare dni wczesniej mi tez wyszlo 19,09 :))) ale super bo 20.09 mamy 1 rocznice slubu:P

    ja mam napady glodu i bol sutkow i w sumie tyle, nic wiecej mnie nie boli, sennosc minela chociaz dluzej spalam, brzuch nie boli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 20:41

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze , że brzuch już nie boli Panna B :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ