Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 21 października 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Kochana mnie też w pierwszej ciąży kreska wyszła tzn cien cienia po czasie
    Jejku chciałabym 😞 Kiedy już ze mnie szok zszedł to zaczęłam płakać, że pewnie to tylko jakieś odbarwienie i nie ma szans żebym była w ciąży

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 października 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Kiedy testowanie ?

    Jutro powinnam być 8dpo i już mnie nosi, żeby spróbować.
    Wiem, że owu była, bo akurat jak się "kończyła" to byłam u ginekologa. Już pomijam fakt, że mnie zaskoczyła i przyszła jakieś 5 dni później, niż według kalendarzyka. Więc teoretycznie we wtorek będzie okres.

    Już mam dosyć tego czekania, a wcale nie staram się długo...

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 21 października 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Jutro powinnam być 8dpo i już mnie nosi, żeby spróbować.
    Wiem, że owu była, bo akurat jak się "kończyła" to byłam u ginekologa. Już pomijam fakt, że mnie zaskoczyła i przyszła jakieś 5 dni później, niż według kalendarzyka. Więc teoretycznie we wtorek będzie okres.

    Już mam dosyć tego czekania, a wcale nie staram się długo...
    Starasz się naturalnie?

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 21 października 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie brzuch boli.... cos czuje ze @ wisi w powietrzu... ehhh jeszcze pewnie szybciej niż mi się wydaje...

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 22 października 2020, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie testuje. Czekam na ta małpę

    nlzjgox1emvw4add.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 października 2020, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Starasz się naturalnie?
    Tak.
    Póki co nie myślałam o kolejnych krokach.


    Ten cykl jest dla mnie kolejną cholerą, no nawet śluz mam inny niż zawsze, a pewnie mam go "po prostu".

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 października 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Ale mnie brzuch boli.... cos czuje ze @ wisi w powietrzu... ehhh jeszcze pewnie szybciej niż mi się wydaje...
    Mnie też boli, też mam takie poczucie, że to już zaraz, a u mnie do przyszłego tygodnia...

    Kiedy wypada Ci @?

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Mnie też boli, też mam takie poczucie, że to już zaraz, a u mnie do przyszłego tygodnia...

    Kiedy wypada Ci @?

    Niedziela.. a czuje jakby za pare minut

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Ja juz nie testuje. Czekam na ta małpę

    Tez o tym dzisiaj pomyslalam...

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 22 października 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a pytanie trochę z innej beczki. Słyszałyście coś o darmowych lekach dla ciężarnych? Typu luteina duphaston itd?

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. byla cala lista podana

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 22 października 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Tak.. byla cala lista podana
    Ale te kobiety krore chodzą prywatnie do lekarza też mogą skorzystać?

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dokładnie, ale skoro lek jest refundowany to chyba nie ma znaczenia jaki lekarz prowadzi ciaze 🤔🤔🤔

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dla swojego zdrowia psychicznego podjade zrobic bete.. raz konkretna informacja bo wkoncu zeza dostane od doszukiwania się cienia cienia cienia....

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 22 października 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    chyba dla swojego zdrowia psychicznego podjade zrobic bete.. raz konkretna informacja bo wkoncu zeza dostane od doszukiwania się cienia cienia cienia....
    Masz rację. Zrób betę i będziesz miała czarno na białym.

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie, jade o 11. Albo w prawo albo w lewo. Jak wyjdzie lipa zamowie zestaw testów i owulacyjnych i ciążowych na kolejny cykl

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie zdążę na bete... slad krwi na papierze... i nie niteczka tylko widac wyraźnie.. pewnie z tego całego stredu @ przyjdzie wczesniej

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😔😔😔😔😔😔😔😔😔!

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 października 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    😔😔😔😔😔😔😔😔😔!
    😔😔😔
    Poczekaj, może się nie rozkręci... Trzymam kciuki, żeby poszła w....

    Zawsze sama siebie napawam "kolejny miesiąc już zaraz"... Ale wiem jak to działa.

    Ściskam mocno!!!!!

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 października 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 14 bedzie wynik

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ