X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 12 listopada 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko określić przez infekcje wszystko się rozjechało... rozbieżność dość duza bo mogla byc od piątku do nocy z niedzieli na pon... 😑 i pewnie znając moje szczęście przesunela się znacząco..... w czwartek ostatnie ❤

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 12 listopada 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny do okresu mam jeszcze jakieś 3-5 dni a dziś zrobiłam test mimo że to 9-10 dpo i jest słaba druga kreska ale widoczna bez problemu . A wczoraj z ciekawości zrobiłam owulacyjny i były dwie kreski więc się zdziwiłam chociaż słyszałam że nie raz te testy pokazują też ciążę więc dlatego dziś zatestowałam ciążowy . Ale powiem wam ze wczoraj popołudniu tez zrobiłam ciążowy ale była jedna kreska tylko i przed snem coś mnie tknęło żeby na niego spojrzeć chociaż wiem ze to już wynik nieważny a tam druga kreska na nim dlatego dziś postanowiłam testować . Trzymam za was kciuki z całych sil ✊

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 12 listopada 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcecie możecie wejść w mój wykres moje temp też nie były jakoś wysokie i tez nie miałam mega skoku właśnie przy owulacji

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 12 listopada 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ja nie mierze temperatury ale za to dzisiaj test owulacyjny pozytywny czyli dziś albo jutro owulacja 😁😁😁 trzymam za Ciebie kciuki, wydaje mi się ze jesteś w ciąży 🙂

    Jk88 nawet jeśli przesunęła się to plemniki jak mają dobre warunki przeżyją kilka dni w drogach rodnych. Ja to muszę się wstrzelić w owu bo u mnie jest mało śluzu i to jedyna szansa,

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 12 listopada 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa testy ciążowe różnej firmy pozytywne ale jeszcze się nie cieszę . Nie będę miała kiedy zrobić bety żeby sprawdzić. Trzymam kciuki za Twoją owulacje

    Wiolala lubi tę wiadomość

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 12 listopada 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Stokrotka ja nie mierze temperatury ale za to dzisiaj test owulacyjny pozytywny czyli dziś albo jutro owulacja 😁😁😁 trzymam za Ciebie kciuki, wydaje mi się ze jesteś w ciąży 🙂

    Jk88 nawet jeśli przesunęła się to plemniki jak mają dobre warunki przeżyją kilka dni w drogach rodnych. Ja to muszę się wstrzelić w owu bo u mnie jest mało śluzu i to jedyna szansa,

    Do dzieła!!! 😊😊😊😊😊

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 12 listopada 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Dwa testy ciążowe różnej firmy pozytywne ale jeszcze się nie cieszę . Nie będę miała kiedy zrobić bety żeby sprawdzić. Trzymam kciuki za Twoją owulacje

    To wspaniałe wieści!!!! 🥰🥰🥰🥰 gratulacje

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 12 listopada 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Dwa testy ciążowe różnej firmy pozytywne ale jeszcze się nie cieszę . Nie będę miała kiedy zrobić bety żeby sprawdzić. Trzymam kciuki za Twoją owulacje

    Chyba nie dziękuję żeby nie zapeszyć😉
    A Tobie gratuluje🙂

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 12 listopada 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję czekam teraz na was 😊

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 12 listopada 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Dziękuję czekam teraz na was 😊
    A mialas jakies przeczucie, że się udało? Cos ze wczesnych objawow ?

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 12 listopada 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    A mialas jakies przeczucie, że się udało? Cos ze wczesnych objawow ?
    Wczoraj wieczorem przy dotyku czułam delikatny ból piersi a przed okresem nigdy mnie nie bolały piersi i 2 dni temu czułam kłucie tak bardziej z lewej strony w podbrzuszu i pomyślałam , że może implantacja czy coś no bo owulacja to na pewno nie . Ale nie chciałam się nakręcać bo potem to już człowiek świruje ale gdy przed snem zobaczyłam na tym teście co robiłam wczesnym popołudniem dwie kreski to sobie pomyślałam , że niby nie patrzy się po upływie czasu na test ale jednak był widoczny cień kreski . A jak go zrobiłam to tylko spojrzałam , że nic nie ma i go odłożyłam .

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 12 listopada 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😊😊😊😊🤗🤗🤗 czytam i się uśmiecham 🙂 bardzo się cieszę że mamy kolejną szczesliwą 🤰na grupie

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 12 listopada 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wierzę w to, że wszystkie do nas dolaczycie. To tylko kwestia czasu. Mówiłam wam że mam nadzieję że zarazę was ciaza przez telefon hihi
    Stokrotka ja w pierwszej ciąży miałam cień cienia na teście po paru godzinach. Wcześniej była biel. Trzymam kciuki ✊

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 12 listopada 2020, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Dziewczyny wierzę w to, że wszystkie do nas dolaczycie. To tylko kwestia czasu. Mówiłam wam że mam nadzieję że zarazę was ciaza przez telefon hihi
    Stokrotka ja w pierwszej ciąży miałam cień cienia na teście po paru godzinach. Wcześniej była biel. Trzymam kciuki ✊
    Dziękuję 😘 jutro rano będę powtarzać test

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Dziękuję 😘 jutro rano będę powtarzać test

    Jak tam test powtarzałaś????🤗

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ☺ musiałam bo moja cierpliwość by nie wytrzymała z chęcią bym co chwilę robiła test żeby widzieć czy jest ciemniejsza czy nie . Postanowiłam jutro nie testować tylko w niedzielę jeszcze obym wytrzymala w tym postanowieniu https://naforum.zapodaj.net/129f30dabfd7.jpg.html moje testy u góry wczorajsze a na dole dzisiejsze . Jeszcze robilam ok 13 pinka i tez kreska widoczna .

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😍😍😍😍😍

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 14 listopada 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka gratulacje 🙂 takie testy cieszą oczy 😉

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 14 listopada 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Stokrotka gratulacje 🙂 takie testy cieszą oczy 😉
    Dziękuję ❤ coś mi ta kreska nie ciemnieje jeszcze ale w zasadzie to jestem jeszcze ze 3 dni przed okresem więc mam nadzieję niedługo zobaczyć dwie tłuste kreseczki

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 16 listopada 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo jest tu ktos ? 😃

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ