X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 16 listopada 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbliza się ktoś do testowania? Mi @ wypada 21.11. W zeszlym cyklu o tym czasie to już bylam po testowaniu.. teraz niby spisalam cykl na straty, ale jednak jakis cień nadziei pozostał

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 16 listopada 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test czeka w szufladzie.. ale boje się tej jednej krechy.. znow to samo rozczarowanie.. brzuch pobolewa, jajniki to samo.. pewnie to znak zbliżającej się @ chcialam rano zatestowac, ale chyba odpuszczę i poczekam do 21.11

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem . Trzymam kciuki za dwie kreski 😊 to już na dniach się dowiesz co i jak

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 17 listopada 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja bym nie wytrzymała i bym zrobiła tym bardziej że @ za 4 dni już.

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 17 listopada 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Hej. Ja bym nie wytrzymała i bym zrobiła tym bardziej że @ za 4 dni już.

    Biało 😔

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 17 listopada 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jeszcze jest nadzieja póki @ nie ma !

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 17 listopada 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero 5 dni po owu także jeszcze dużo czasu 😉

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 17 listopada 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Biało 😔

    Zrób test w terminie ✊

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 17 listopada 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Ale jeszcze jest nadzieja póki @ nie ma !
    A Ty kochana kiedy robiłaś??

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 17 listopada 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Zrób test w terminie ✊

    Boje się że wszystkie znaki wskazują na @

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 17 listopada 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    A Ty kochana kiedy robiłaś??
    ja robiłam w 10 dpo ale mierzyłam temp i robiłam testy owulacyjne więc wiem kiedy mniej więcej miałam owulacje a wtedy to była bardzo bladziutka kreska można powiedzieć że cień kreski

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Olli Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 17 listopada 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Zbliza się ktoś do testowania? Mi @ wypada 21.11. W zeszlym cyklu o tym czasie to już bylam po testowaniu.. teraz niby spisalam cykl na straty, ale jednak jakis cień nadziei pozostał

    U mnie @ 22.11, co wypada w niedzielę. Wyjeżdżamy na weekend, więc planuję zrobić test w sobotę rano :) W tym cyklu oparłam się na testach owu i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Jestem dobrej myśli 🧡

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 17 listopada 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olli wrote:
    U mnie @ 22.11, co wypada w niedzielę. Wyjeżdżamy na weekend, więc planuję zrobić test w sobotę rano :) W tym cyklu oparłam się na testach owu i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Jestem dobrej myśli 🧡

    Powodzenia 🤩

    Olli lubi tę wiadomość

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 17 listopada 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    ja robiłam w 10 dpo ale mierzyłam temp i robiłam testy owulacyjne więc wiem kiedy mniej więcej miałam owulacje a wtedy to była bardzo bladziutka kreska można powiedzieć że cień kreski

    A 10 dpo to ile przed @ ??

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 17 listopada 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    A 10 dpo to ile przed @ ??
    Jak długie cykle.. moje 29dni

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 17 listopada 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    A 10 dpo to ile przed @ ??
    Ja mam cykle 31-32 wiec tym razem 10 dpo było 4 dni przed @ ale też wszystko zależy kiedy było zagniezdzenie zarodka bo dopiero chyba od tego momentu rośnie beta hcg . A zagniezdzenie może być różnie chyba 6- 12 dpo ale nie chce w błąd Cię wprowadzić

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 listopada 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺️

    Nie było mnie tu od momentu, kiedy dostałam miesiączkę... Nie wiem kiedy ten czas zleciał 😂

    Dzisiaj kończę kwarantannę i wczoraj pierwszy raz sprawdziłam, w którym dniu cyklu jestem - okazuje się, że dzisiaj mam 6 dni do @.
    Jestem z siebie dumna, bo cały cykl daliśmy sobie na luz, zero starania, myślenia, przytulanki tylko jak naszła nas ochota. W ogóle nie wiedziałam kiedy mam płodne 😂
    I jestem pewna, że we wtorek przyjdzie okres i wiecie co? W ogóle się tym nie przejmuję, trudno się mówi. 😊

    Psychika moja i męża w końcu trochę się zregenerowała, polecam mocno taki detoks. 😊

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Olli Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 18 listopada 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Dzień dobry ☺️

    Nie było mnie tu od momentu, kiedy dostałam miesiączkę... Nie wiem kiedy ten czas zleciał 😂

    Dzisiaj kończę kwarantannę i wczoraj pierwszy raz sprawdziłam, w którym dniu cyklu jestem - okazuje się, że dzisiaj mam 6 dni do @.
    Jestem z siebie dumna, bo cały cykl daliśmy sobie na luz, zero starania, myślenia, przytulanki tylko jak naszła nas ochota. W ogóle nie wiedziałam kiedy mam płodne 😂
    I jestem pewna, że we wtorek przyjdzie okres i wiecie co? W ogóle się tym nie przejmuję, trudno się mówi. 😊

    Psychika moja i męża w końcu trochę się zregenerowała, polecam mocno taki detoks. 😊

    Moim zdaniem SUPER! Fajnie, że byliście w stanie wrzucić na luz. Niewyspana, który to Wasz cykl starań?

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 listopada 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olli wrote:
    Moim zdaniem SUPER! Fajnie, że byliście w stanie wrzucić na luz. Niewyspana, który to Wasz cykl starań?
    8 miesiąc.
    Ale w tym jest naprawdę normalnie - pierwszy raz jest normalnie.
    Nie ma testów, mierzenia temperatury, kalendarzyka, wmawiania sobie objawów.
    Nasza relacja się poprawiła, bo mieliśmy setki innych tematów, a nie tylko ta ciąża w kółko.
    W przyszłym tygodniu okres, a musiałam w końcu policzyć, bo i w ten weekend i nastepny widzimy się ze znajomymi, w dodatku na noc - wolałam się nie obudzić w obcym łóżku z miesiączką 🤣

    Dodatkowo kilka dni temu okazało się, że do lutego będę miała więcej pracy niż to się w głowie mieści i szczerze mówiąc ciąża nie byłabym mi teraz na rękę. Będzie sporo stresów, mało odpoczynku. 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2020, 10:39

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Olli Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie pod względem wyjazdowym (@ prawdopodobnie w niedzielę).

    Ciekawe czy te weekendowe wypady przyniosą jakieś niespodzianki ;)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ