X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Olli Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 20 listopada 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Olli ale Ty tez masz chyba jutro testować????

    Ovu pokazuje mi, że powinnam dostać @ w niedzielę, a z racji tego, że wyjeżdżamy na weekend, zrobimy test jutro przed wyjazdem.

    Natomiast przez te zeszłomiesięczne wariacje z długością fazy lutealnej, nie wiem na ile będzie to odpowiedni czas na testowanie...

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. nic z tego nie bedzie 😔 zaczęły się plamienia

  • Olli Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Dziewczyny.. nic z tego nie bedzie 😔 zaczęły się plamienia

    Jk88, przykro mi 😔 Głowa do góry!

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 20 listopada 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Dziewczyny.. nic z tego nie bedzie 😔 zaczęły się plamienia

    W grudniu trochę odpuścimy i się uda

    Olli lubi tę wiadomość

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres w środę, a mnie przestała boleć pierś, która zawsze mnie boli i przestaje w pierwszy dzień okresu.
    A dzisiaj tak mnie ciągnie jajnik, z którego chyba była owulacja, że sama nie wiem o co chodzi 😬😬

    Żeby to nie była torbiel!

    Jeszcze jestem taka śpiąca... Wczoraj byliśmy u przyjaciół, a ja o 21 zaczęłam ziewać. Przez nadmiar roboty zaraz zacznę robić drzemki w ciągu dnia. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 12:06

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Okres w środę, a mnie przestała boleć pierś, która zawsze mnie boli i przestaje w pierwszy dzień okresu.
    A dzisiaj tak mnie ciągnie jajnik, z którego chyba była owulacja, że sama nie wiem o co chodzi 😬😬

    Żeby to nie była torbiel!

    Jeszcze jestem taka śpiąca... Wczoraj byliśmy u przyjaciół, a ja o 21 zaczęłam ziewać. Przez nadmiar roboty zaraz zacznę robić drzemki w ciągu dnia. 🤣

    A może na dobre wam wyszła ta chwila relaksu w tym cyklu 😊 bardzo Ci tego zycze😊 ja zaczynam kolejny cykl dzisiaj... @@@@@@😔

    niewyspana lubi tę wiadomość

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    A może na dobre wam wyszła ta chwila relaksu w tym cyklu 😊 bardzo Ci tego zycze😊 ja zaczynam kolejny cykl dzisiaj... @@@@@@😔
    Dziwne by to było. Ale od wczoraj mam jeszcze zaparcia 😬
    Stary już powiedział, że jeśli zaszłam, to będę musiała go przeprosić za każdym dzień trucia dupy. 🤣 Więc chyba jednak poproszę ten okres w środę. 🤣🤣


    Kochana, ja się śmieję i łudzę tam w głębi od dzisiaj, że może jednak! Ale jeśli znowu będzie okres, to będziemy przechodziły to razem tutaj!
    Chociaż po tym miesiącu, nie wrócę już nigdy do takiej obsesji jaką miałam jeszcze w październiku...

    Ściskam Cię mocno!!!
    Życie jest niesprawiedliwe, ale pokażmy, że mamy je gdzieś wejdziemy z kopa w kolejny cykl! 😻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 12:49

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 22 listopada 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Dziwne by to było. Ale od wczoraj mam jeszcze zaparcia 😬
    Stary już powiedział, że jeśli zaszłam, to będę musiała go przeprosić za każdym dzień trucia dupy. 🤣 Więc chyba jednak poproszę ten okres w środę. 🤣🤣


    Kochana, ja się śmieję i łudzę tam w głębi od dzisiaj, że może jednak! Ale jeśli znowu będzie okres, to będziemy przechodziły to razem tutaj!
    Chociaż po tym miesiącu, nie wrócę już nigdy do takiej obsesji jaką miałam jeszcze w październiku...

    Ściskam Cię mocno!!!
    Życie jest niesprawiedliwe, ale pokażmy, że mamy je gdzieś wejdziemy z kopa w kolejny cykl! 😻


    Dokładnie tak!! 🥰🥰🥰 liczę, że wam sie uda💪 a ja będę gonić za Wami 🤰😁😁😁

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 23 listopada 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny ktos testował?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Jak tam dziewczyny ktos testował?
    12 dpo test negatywny ☹️ w grudniu pierdziele i odpuszczam mam już dość ☹️

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Olli Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 24 listopada 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też fajnie, drugi dzień okresu 🙄🙄

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 24 listopada 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kazda z nas musi troche dac na luz... mi z tego wszystkiego miesiaczka zwariowała.. zawsze mam delikatne, ale teraz przeszła sama siebie.. jakieś plamienie.. delikatne krwawienie.. i dalej nakręcanie sie.. szukanie dziury w całym.. wmawianie sobie ze to pewnie przez ciążę takie cuda 🙄🙄🙄 kiedys bym pewnie tego nie zauwazyla... i zapewne nie raz juz tak było.

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 24 listopada 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę ( niestety poroniłam💔) akurat w tym miesiącu kiedy zupełnie o tym nie myślałam i miałam objawy ale w ogóle nie brałam pod uwagę że to ciąża. Nawet byłam na sorze bo cały dzień wymiotowalam i zamiast zrobić wtedy test to głupia dostałam jakiś zastrzyk żeby przeszły mi te mdłości ☹️
    A teraz doszukuję się co miesiąc objawów ale i tak każdy miesiąc kończy się okresem...

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 24 listopada 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Ja zaszłam w ciążę ( niestety poroniłam💔) akurat w tym miesiącu kiedy zupełnie o tym nie myślałam i miałam objawy ale w ogóle nie brałam pod uwagę że to ciąża. Nawet byłam na sorze bo cały dzień wymiotowalam i zamiast zrobić wtedy test to głupia dostałam jakiś zastrzyk żeby przeszły mi te mdłości ☹️
    A teraz doszukuję się co miesiąc objawów ale i tak każdy miesiąc kończy się okresem...

    😔😔😔😔😔😔 chyba coś w tym jest... mam znajomych którzy tak długo się starali.. leczyli.. w końcu odpuścili i kupili sobie psa😁 a tu bach.. ciaza

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 24 listopada 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co umowa na grudzień odpuszczamy ? Może to właśnie ten klucz do sukcesu 🙏

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 24 listopada 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpuszczamy... bierzemy oddech..

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 26 listopada 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam - wczoraj powinnam dostać okres.
    Brzuch mnie bolało przez chwilę tak, jakby normalnie ktoś mi z pięści władował, więc myślałam, że dzisiaj wstanę i będzie ogień.
    Wstałam, biegnę do łazienki - nie ma.
    Nawet temperaturę wczoraj sprawdzałam - spadła. Dzisiaj urosła.
    Jak dostanę okres jutro albo w sobotę to sobie w łeb strzelę, bo idziemy spać do znajomych. 😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 26 listopada 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się tak na okres nie nastawiaj bo to nigdy nie wiadomo 🙂 trzymam kciuki żebys w ogóle nie dostała ✊

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 26 listopada 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Ty się tak na okres nie nastawiaj bo to nigdy nie wiadomo 🙂 trzymam kciuki żebys w ogóle nie dostała ✊
    Marzenie. Nie umiem do końca tego dopuścić do głowy, że... A może?
    Pewnie owulację miałam później, bo ja nic nie kontrolowałam.
    Zrobię jutro test, jeśli do tego czasu nie dostanę. Ale robiłam wczoraj i nic nie było. 🤷

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 27 listopada 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam niewyspana? Ja dostałam dzisiaj jedna kreska po oczach 🤪 jutro @ jak nic

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ