X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • Just199221 Znajoma
    Postów: 29 40

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już chciałabym zrobić test ale się boje że wynik nie będzie zadowalający :/ :( im bliżej tym większego dola lapie

    2.02 <--- oby Xd
    Starania od sierpnia
    Trzymajcie kciuki
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/e2ef80aa797a.jpg.html


    Nie wiem czy dobrze wstawiam zdjęcie, ale rano zrobiłam test ciążowy i są!!! Jeszcze 4/5 dni do okresu a kreska taka widoczna


    Gratulacje! :) Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :)
    A ile to dni po owu?

    Kusicie dziewczyny tym wcześniejszym testowaniem. że nie wiem. Ale raczej nie ma sensu wcześniej niż 10 dpo...

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka gratulacje :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just199221 wrote:
    Też już chciałabym zrobić test ale się boje że wynik nie będzie zadowalający :/ :( im bliżej tym większego dola lapie

    Ja w tym cyklu postanowilam zaczac testowac wczesniej.. Jak widze biel na tescie (chocby kilka dni przed wlasciwym terminem testowania), zaczynam sie stopniowo oswajac, ze sie nie udalo, a nadzieja umiera powolutku, a nie z grubej rury jak plaskacz w policzek. Just, trzymam kciuki, oby u Ciebie byla II kreska :)

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just199221 wrote:
    Też już chciałabym zrobić test ale się boje że wynik nie będzie zadowalający :/ :( im bliżej tym większego dola lapie


    A który masz dzień po owu? Ja nigdy nie doczekałam z testowaniem do terminu @. Najpierw z niecierpliwości, a teraz biorę dupka no i jego przyjmowanie kończę 3 dni przed terminem @ więc muszę zatestować wcześniej.

  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Ja w tym cyklu postanowilam zaczac testowac wczesniej.. Jak widze biel na tescie (chocby kilka dni przed wlasciwym terminem testowania), zaczynam sie stopniowo oswajac, ze sie nie udalo, a nadzieja umiera powolutku, a nie z grubej rury jak plaskacz w policzek. Just, trzymam kciuki, oby u Ciebie byla II kreska :)


    To tak jak ja. w sumie to zawszę czuję ulgę po testowaniu, nawet jeśli jest negatyw. Wiadomo rozpacz jest , ale jakoś tak głowa już działa inaczej.

    Jesteś wpisana na 10.01 czyli będziesz testować wcześniej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    To tak jak ja. w sumie to zawszę czuję ulgę po testowaniu, nawet jeśli jest negatyw. Wiadomo rozpacz jest , ale jakoś tak głowa już działa inaczej.

    Jesteś wpisana na 10.01 czyli będziesz testować wcześniej ?

    Kochana, ja juz od wczoraj testuje... Oczywiscie za wczesnie, bo dzis 7dpo, ale tak, jak wspominalam, biel rozlozona w czasie, na kilka etapow, mniej mnie boli. Oczywiscie 10-11.01 i tak bedzie placz, niedowierzanie, smutek i zlosc, ale zawsze mniejszy, przynajmniej taka mam nadzieje :)

  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 7dpo to faktycznie wcześnie , ale skoro to dobrze na Ciebie działa to nie ma się co wstrzymywać. Dobrze, że mi jakoś nie po drodze do apteki albo rossmanna bo nie mam testu to nie testuje, ale coś czuję, ze jutro już jakiś zakupie i będę testować ale na razie silną wole :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:00

  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Gratulacje! :) Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :)
    A ile to dni po owu?

    Kusicie dziewczyny tym wcześniejszym testowaniem. że nie wiem. Ale raczej nie ma sensu wcześniej niż 10 dpo...

    Pozytywny test owu wyszedł mi 27 grudnia :)

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    A u mnie jakies dziwne rzeczy w tym cyklu. Najpierw jak zwykle spadek tempki przed owulacja, nastepnie jej wzrost o 0,2. Myslalam zatem ze juz po owulacji jestem a dzis znowu spadek...

    Może zagnieżdżenie ?

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/e2ef80aa797a.jpg.html


    Nie wiem czy dobrze wstawiam zdjęcie, ale rano zrobiłam test ciążowy i są!!! Jeszcze 4/5 dni do okresu a kreska taka widoczna
    Wspaniale, gratulacje!

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze co do objawów ja śluzu nie mam. Normalnie susza. Piersi zaczęły boleć dopiero wczoraj :) jadę co mnie zastanawiało to od samego owu mocne b9le brzucha i jajnika prawego. W dzień chciało mi się bardzo spać ale widomo jak się ma dziecko już w domu nic nie jest proste haha. Za to wieczorem kompletną bezsenność chodzę spać koło 1 w nocy

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Sasanka5 7dpo to faktycznie wcześnie , ale skoro to dobrze na Ciebie działa to nie ma się co wstrzymywać. Dobrze, że mi jakoś nie po drodze do apteki albo rossmanna bo nie mam testu to nie testuje, ale coś czuję, ze jutro już jakiś zakupie i będę testować ale na razie silną wole :)

    Wczesnie, wczesnie, ale i tak wkurzam sie, ze widze biel, choc bardzo ciesze sie ze stanow podgoraczkowych (bez przeziebienia), mlecznego sluzu i klucia jajnikow, choc te akurat doskwieraja mi czesto i bez ciazy. Kessi, powodzenia, oby Tobie ten jeden jedyny test wystarczyl do potwierdzenia spelnionego marzenia :) Ja kupilam ich az 28, to szaleje.. :) Typowa blondyna, stara a glupia

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka gratuluję :) Testu niestety nie obejrzę, bo siedzę na forum na telefonie, a kopiowanie linków w ten sposób to katorga.

    Ja dziś po wizycie u rodzinnego, mam tygodniowe l4. A rano byłam zbadać tsh, ft4 i ostatni raz betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 11:13

    agge, Arashe lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Just199221 Znajoma
    Postów: 29 40

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Ja w tym cyklu postanowilam zaczac testowac wczesniej.. Jak widze biel na tescie (chocby kilka dni przed wlasciwym terminem testowania), zaczynam sie stopniowo oswajac, ze sie nie udalo, a nadzieja umiera powolutku, a nie z grubej rury jak plaskacz w policzek. Just, trzymam kciuki, oby u Ciebie byla II kreska :)


    Nadzieja umiera ostatnia :) hehe. Oby było dobrze a jak nie to może w następnym cyklu :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    2.02 <--- oby Xd
    Starania od sierpnia
    Trzymajcie kciuki
  • Just199221 Znajoma
    Postów: 29 40

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    A który masz dzień po owu? Ja nigdy nie doczekałam z testowaniem do terminu @. Najpierw z niecierpliwości, a teraz biorę dupka no i jego przyjmowanie kończę 3 dni przed terminem @ więc muszę zatestować wcześniej.

    Dzisiaj 12 dzień . No ostatnio pojechałam po test i wróciłam do domu i zamiast testowania było tamponowanie

    2.02 <--- oby Xd
    Starania od sierpnia
    Trzymajcie kciuki
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    muszę się z Wami podzielić tym...

    Byłam w szpitalu po wypis i złożyć wniosek o wypożyczenie tych bloczków parafinowych. Oczywiście... musiałam podejść bezpośrednio do zakładu patomorfologii... A tam - cud kobiety. Jakie miłe, pomocne... Mało tego: normalnie czeka się 21 dni na wynik, tymczasem one, widząc, że mi zależy, mają dołożyć starań by wynik był już w przyszłym tygodniu (!)... bez obietnic żadnych, ale sama ta chęć pomocy - bezcenna.

    Wniosku nie przyjęły, bo jak powiedziały: "pani przyjdzie po wynik to i bloczki dostanie od razu od ręki". SZOK...

    Chyba najmilsza część tego szpitala, na jaką miałam okazję się "napatoczyć".

    makowa, agge, Sasanka5, cukrzyk1991, szona, Arashe, MonikA_89!, Emmainthegarden, APrzybylska, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Just199221 Znajoma
    Postów: 29 40

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa cieszę się że trafiłaś na bardzo miłe panie :) :**

    2.02 <--- oby Xd
    Starania od sierpnia
    Trzymajcie kciuki
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa, dobrze, że trafił się ktoś ludzki :)

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ