X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • Perliczka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak długo ? Dziś 22 dzień cyklu... jak myślisz ?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perliczka wrote:
    Tak długo ? Dziś 22 dzień cyklu... jak myślisz ?
    Implantacja jest między 6-12 dpo. Mogłaś najpierw odczuwać bóle owulacyjne, a teraz jak się kropek wgryza, to też go czujesz. Mierzysz temperaturę albo robisz testy owu?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perliczka wrote:
    Tak długo ? Dziś 22 dzień cyklu... jak myślisz ?
    Kochana mylisz implantacje z zaplodnieniem. mozesz czuc bol,jak najbardziej moze byc implantacja. Ja mam to samo. Tez mnie klujw od 2dni,a mam dzisiaj 21dc Jajczko jak jest zaplodnione,to tak sobie plynie jajowodem od 3 do 6dni. Potem jeszcze może 3-4dni plywac w macicy zanim sobie znajdzie mieciutkie,przyjazne miejsce,zeby sie rozgoscic. Dlatego tez mowią,zeby testy robic w dniu miesiaczki. Bo wtedy mija mniej wiecej 6 dni od zagniezdzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 19:09

  • Perliczka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie wszystko stracone, tak bardzo czekam :) kłuje cię ciagle ? Czy w niektórych momentach ? Mi np. Mija ból jak stoję. W pierwszej ciazy takie bóle miałam w 2 miesiącu przynajmniej tak pamietam ze to były podobne.

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Nie wiem co to poranne mdłości. Za to wiem co to wieczorne mdłości... Ledwo się przemogłam, żeby zrobić jedzenie, ale jak zobaczyłam kukurydzę w warzywach na patelnię to musiałam je mieszać z zamkniętymi oczami i zatkanym nosem...
    W pierwszej ciąży tak miałam. Wieczorne mdłości ale to nawet dobrze bo moglam przynajmniej pracować . Teraz za to miałam przez cały dzień . Na szczęście przeszło już to.

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Niecierpliwa, mówią, że mają być 3 godziny snu bez przerwy, ale może spróbuj i zobacz co wyjdzie ;)

    Szona, to musiałaś przeżyć zawał...

    Niech już tą moją lekarka się spóźnia... Przynajmniej tak nie odwala i zawsze doda otuchy

    Tak. Pamiętam dzień, w którym czekałam na wynik markerów co do minuty (a miałam je przed tym super czułym usg niestety). Baaa, miałam wtedy egzamin na prawo jazdy :/

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perliczka wrote:
    Czyli nie wszystko stracone, tak bardzo czekam :) kłuje cię ciagle ? Czy w niektórych momentach ? Mi np. Mija ból jak stoję. W pierwszej ciazy takie bóle miałam w 2 miesiącu przynajmniej tak pamietam ze to były podobne.
    Dzis w zasadzie kluje mnie caly dzien. Troche mnie tez bolal brzuch,ale dzwigalam mlodego. Stalismy dlugo w koejce w aptece. A syn prawie 10kg waży. Ale wczoraj to tak roznie. Bywalo,ze troche mocniej,ale i tak,ze tylko cmilo.

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie jak mówiłam, że nie nastawiam się na testowanie? Taaak? KŁAMAŁAM! :D Teraz mam 21 dc, owulacja 12/14 dc, a ja siedzę jak na bombie!

    Perliczka, Niecierpliwa..., MonikA_89!, Ochmanka, agge, Arashe lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika89 - jak to zrobiłaś ze w 11dc masz endo 13....:D Bierzesz na to coś? Może moje 8 mm w 13dc to jednak marny wynik ... ah, gin mnie oszukał mówiąc, że to ładnie :( :D

    EDIT: jakbym chciała sprawdzić przyrost endo po owulacji to kiedy najlepiej pójść? Owulka 14dc zazwyczaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 19:41

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Perliczka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dzis w zasadzie kluje mnie caly dzien. Troche mnie tez bolal brzuch,ale dzwigalam mlodego. Stalismy dlugo w koejce w aptece. A syn prawie 10kg waży. Ale wczoraj to tak roznie. Bywalo,ze troche mocniej,ale i tak,ze tylko cmilo.

    Kiedy testujesz ? Cierpliwość nie jest moją mocną stroną...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Pamiętacie jak mówiłam, że nie nastawiam się na testowanie? Taaak? KŁAMAŁAM! :D Teraz mam 21 dc, owulacja 12/14 dc, a ja siedzę jak na bombie!

    Sikasz według zamierzeń czy wcześniej ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może już jest za późno,ale na tym etapie nie zaszkodzi,a jak ma pomóc, to czemu by nie spróbować
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ebeecf1354cc.jpg

    Za nasze szczęście Kochane

    Malgonia, agge lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, wysłałam juz zgodę do tej babki z ovu, odpusala ze w poniedziałek wyśle opaskę :)

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Pamiętacie jak mówiłam, że nie nastawiam się na testowanie? Taaak? KŁAMAŁAM! :D Teraz mam 21 dc, owulacja 12/14 dc, a ja siedzę jak na bombie!
    Mam to samo. Najchętniej,to bym juz dziś poszła na betę:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perliczka wrote:
    Kiedy testujesz ? Cierpliwość nie jest moją mocną stroną...
    Hm.. miałam w czwartek,ale nie wiem,czy w środę nie zrobie. Kupiłam te wczesne testy. W poniedziałek kusi mnie zrobic test owu. Wiem,wiem,ze roznie moze być, ale w ciąży biochemicznej wyszedl mi pozytyw owu

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolal brzuch od 8dpo. Pamietam bo robilam porzadki przed swietami. Mijal jak odpoczelam. Potem z kazfym dniem bolalo mocniej. To co koharze to ze w ciazy brzuch mnie bolal tak mocno jak podczas miesiaczki a nie jak przed. Tylko ze krwawienia nie bylo. I gdy wysikalam druga kreske bylo podobnie tylko ze bol po 1 dniu ustal. I mialam wrazenie jakby mi kros kamien wlozyl do macicy. Zadnych mdlosci sennosci itp spraw nie mialam.

    Szona wytrzymaj choc ze dwa dni ;)

    Ochmanka Twoj tekst mnie zabil ;)
    Ja to zamkne szczelnie skurczybyki co by im glupoty do tych za duzych glowek nie przychodzily :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 19:54

    szona, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Pamiętacie jak mówiłam, że nie nastawiam się na testowanie? Taaak? KŁAMAŁAM! :D Teraz mam 21 dc, owulacja 12/14 dc, a ja siedzę jak na bombie!
    Haha :D Oj ty kłamczuszku! To teraz trzeba Ciebie związać, żebyś za szybko po testy ciążowe nie poleciała :P

    szona lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Niecierpliwa, wysłałam juz zgodę do tej babki z ovu, odpusala ze w poniedziałek wyśle opaskę :)

    Ja jutro idę to rano drukować bo moja drukarka umarła :)

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Haha :D Oj ty kłamczuszku! To teraz trzeba Ciebie związać, żebyś za szybko po testy ciążowe nie poleciała :P

    Mam w łazience jedynie... 6 :D

    MonikA_89!, Malgonia, Emmainthegarden lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowie :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/51b9c514fbd1.jpg

    Szczesliwa_mamusia, Malgonia, agge lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ