X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    No wiem glupia ja.... :( ale bylam taka zdolinowana tym spadkiem.
    Nie wolno. :) Poczekaj jeszcze tak chociaż ze trzy dni :) Jak już będzie 12 dni po, to wtedy myślę piękna krecha się pojawi :)

    Nola lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • kamila147 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! 23 i 25 dnia od stosunku zrobilam bHCG - wynik <0.1...
    nie wiem kiedy mialam owulacje,jeszcze nie mierzylam temp. Jednak patrzac na zywotnosc plemnikow moge byc jakos 18 dpo lub wzwyz. Możlwe zeby sie mylil i za pare dni bHCG byla wyzsza?? Powtorzyc?dziekuje za odpowiedz. czy spotkalyscie sie z czyms takim?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila147 wrote:
    Czesc dziewczyny! 23 i 25 dnia od stosunku zrobilam bHCG - wynik <0.1...
    nie wiem kiedy mialam owulacje,jeszcze nie mierzylam temp. Jednak patrzac na zywotnosc plemnikow moge byc jakos 18 dpo lub wzwyz. Możlwe zeby sie mylil i za pare dni bHCG byla wyzsza?? Powtorzyc?dziekuje za odpowiedz. czy spotkalyscie sie z czyms takim?

    Spokojnie, po takim czasie jakby była ciąża to już by wyszła :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch ucichł, ale rwa daje czasu na całego jeśli to. Ie na @ to fasol pięknie sie rozpycha :p

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    U mnie brzuch ucichł, ale rwa daje czasu na całego jeśli to. Ie na @ to fasol pięknie sie rozpycha :p
    Aga nie przyjmuj innej opcji. Pamiętaj wizualizacja :) Tyle wina nie może się zmarnować i popłynąć. :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja już się szykuję na 30 grudnia. Zostanę tutaj z Wami dziewczynki, ale ten cykl na straty niestety :(. Dziś kolejne plamienie, temperatura w dół i piersi bolą wyłącznie delikatnie klasycznie jak na okres. No nic, jak to któraś ładnie ujęła, skoro nie ja to przynajmniej zgodnie ze statystykami któraś z Was skorzysta.. niemniej jednak jest mi mega przykro. Wiem, że póki @ nie ma to powinna być nadzieja, ale naprawdę wiem, że @ będzie jutro więc nie chcę się trzymać tej nadziei. Po pracy wróciłam a temp. 36,9.. przez ostatnie dni miałam po pracy 37,68-70.. wiem, że niby wieczorem temp. nie ma znaczenia, ale obserwowałam swoją cały cykl i na pewno jutro rano będzie na termometrze 36,7 albo coś koło tego.. mam ochotę płakać dziewczyny! Naprawdę płakać..

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. poczekamy - zobaczymy :) jeszcze nic nie przyszło :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już oficjalnie mogę pożegnać się z grudniowym testowaniem. Właśnie odwiedziła mnie @ wraz z okropnym bólem głowy.

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia94 wrote:
    a ja już oficjalnie mogę pożegnać się z grudniowym testowaniem. Właśnie odwiedziła mnie @ wraz z okropnym bólem głowy.
    <3 :* Tulę cię mocno :* Następny cykl mus być szczęśliwy i zielony :)
    A może by... popieram Kaczorkę. :)

    sylvia94 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • kamila147 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Spokojnie, po takim czasie jakby była ciąża to już by wyszła :)
    Nie ma możliwosci zeby test bHCG po takim czasie sie mylil? Zastanawiam sie, poniewaz czytalam, ze niektorym dziewczynom podwyzszony poziom wychodzil bardzo pozno. plus dodatkowo nie wiem kiedy byla owulacja... czy 17/18 dpo wyszloby cos na 100 proc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    No to ja już się szykuję na 30 grudnia. Zostanę tutaj z Wami dziewczynki, ale ten cykl na straty niestety :(. Dziś kolejne plamienie, temperatura w dół i piersi bolą wyłącznie delikatnie klasycznie jak na okres. No nic, jak to któraś ładnie ujęła, skoro nie ja to przynajmniej zgodnie ze statystykami któraś z Was skorzysta.. niemniej jednak jest mi mega przykro. Wiem, że póki @ nie ma to powinna być nadzieja, ale naprawdę wiem, że @ będzie jutro więc nie chcę się trzymać tej nadziei. Po pracy wróciłam a temp. 36,9.. przez ostatnie dni miałam po pracy 37,68-70.. wiem, że niby wieczorem temp. nie ma znaczenia, ale obserwowałam swoją cały cykl i na pewno jutro rano będzie na termometrze 36,7 albo coś koło tego.. mam ochotę płakać dziewczyny! Naprawdę płakać..

    Każda z Nas Ciebie rozumie, naprawdę.
    Postaraj się teraz nie mysleć o tym wyjdz gdzies do koleżanki, odpreż się.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia strasznie mi przykro, ale wierzę, że niebawem i Ty doczekasz się swojego dzieciątka..
    A może by, mam nadzieję, że miło się zaskoczysz, póki co @ jeszcze nie ma. nie sugerowalabym się bólem piersi, ponieważ te tak na prawdę zaczynają boleć gdzieś koło 5-6 tygodnia, a czasem nie bolą w ogóle. ja w mojej pierwszej ciazy w ogóle nie pamiętam żeby bolało mnie cokolwiek, dowiedziałam się o ciazy bo spóźnial mi się okres, a tak to żadnych objawów...

    czeka nas teraz na forum ciężki czas, wiele smutku i rozczarowań zapewne...idealnie by było gdyby każdej z nas się udało, ale niestety tak nie jest ;( pamiętajcie jednak, żeby się nie poddawać i walczyć dalej, bo na końcu tej walki czeka na nas najwspanialsza nagroda <3

    u mnie bole brzucha również ustały na chwilę obecną, trwały tak naprawdę około doby, jajnik czuje nadal. może to też mała fasolka mościła sobie wygodnie miejsce?

    Oluchna, sylvia94 lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny póki nie ma @ to nic nie oznacza. Ja tak jak Oluchna mówi wizualizuje, ze mój ból to fasol a nie ta zołza ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 17:48

    Oluchna, suri2016 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri :) innej opcji nie ma to musi być fasol <3 ja juz czekam na wtorek i zdj Twojego testu <3

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak moja temperatura jutro, jeśli się podniesie to może zacznę mieć nadzieję...;)
    potrząśnijcie mną bo mam ochotę testować już, zaraz, teraz!!!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Nie wolno. :) Poczekaj jeszcze tak chociaż ze trzy dni :) Jak już będzie 12 dni po, to wtedy myślę piękna krecha się pojawi :)

    Juz jestem zdezorientowana sama. Bol okresowy ucichl, ale pojawiaja mi sie momentami takie mdlosci ze glowa mala. Dzisiaj odprawialam modlitwy sedesowe, ale to tylko odruch. I to na jedno słowo "tunczyk"
    Myslalam ze moze skoro taki objae to jiz sie cos pokaze.... ale cos przeczuwam ze mnie moje cialo tylko w konia robi.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Zobaczymy jak moja temperatura jutro, jeśli się podniesie to może zacznę mieć nadzieję...;)
    potrząśnijcie mną bo mam ochotę testować już, zaraz, teraz!!!

    Nie testuj! Ja to zrobilam dzis rano i mocno zaluje! Biel vizira i i tak zaryczylam ryk, a drugi bedzie we wtorek. Po co sobie przykrosc robic tylko.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI!!! Nu nu :) testujemy razem!!! Ja tez juz czekam na 4:00 i na mierzenie temp :D to takie ekscytujące :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, rozum mi mówi żeby nie testować, a z drugiej strony strasznie niecierpliwa że mnie kobieta...jak my wszystkie chyba.
    przyznam, że podziwiam takie kobiety, które starają się o dziecko i testują dopiero 2-3 dni po terminie @.
    Aga ja mam to samo, przebudzam się o 5, patrzę na zegarek i z rozczarowaniem stwierdzam, że jeszcze muszę pospac przynajmniej godzinę do mierzenia...;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jutro na dobry początek sprawdzamy swoje wykresy i patrzymy jak pięknie poszło w gore ;D

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ