X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije sobie winko i przyłącza się do mnie maż.
    Ja: Po co Ty pijesz moje winko?
    On: A Ty po co?
    Ja: Na poprawę mojego endometrium.
    On: Ja też piję na poprawę mojego endometrium.
    Ja: Ty przecież nie masz
    On: A skąd możesz wiedzieć.

    Dziewczyny czy ja o czymś nie wiem???

    olis87, kaha, Oluchna, mycha91, eMM lubią tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Agniechaaaa wprowadzaj koleżankę :P

    Trzymam kciuki :-) Ja póki co popijam lampkę wina, ale jakieś nie dobre. Feee...

    Dziewczyny czy wy sprawdzacie w danym miesiącu kiedy będziecie mieć termin porodu? :D Czy tylko ja się tak wygłupiam?

    Monika, ja nie tylko sprawdzam kiedy będę mieć termin porodu, a jeszcze jaki to będzie miesiąc tydzień w danej dacie itd.. zbzikowałam do reszty ;]

    *Natka* lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie tylko Ty mi teraz wypada 13 sierpnia hihihi :D


    Ah Ci faceci :p moj nie lubi wina wiec nigdy sie do mnue nie przylaczy z wspueraniem endo :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wcześniej wychodziło 07.07.2017 :-)


    No ale się nie udałooooooooo.

    Zaglądalam w chiński kalendarz płci i wychodzi mi na grudzień chłopiec, wcześniej cały czas dziewuszki, może dlatego nie wychodziło wcześniej bo będę miała drugiego chłopaka. Wiem Wiem nie ma co wierzyć w te kalendarzyki, ale za pierwszym się sprawdziło :P

    Teraz mi to obojętne jakiej płci aby zdrowe, teściowa liczy na dziewczynke bo miała dwóch chłopców, och już widzę jak by była rozpieszczana!

  • florida Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sprawdzam termin porodu, starsznie chciałabym urodzić latem, ale wygląda na to, że już mi te zimniejsze miesiące zostały od września...

    thgf43r8nxxsjspb.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Monika nie tylko Ty mi teraz wypada 13 sierpnia hihihi :D


    Ah Ci faceci :p moj nie lubi wina wiec nigdy sie do mnue nie przylaczy z wspueraniem endo :p

    Mój też woli piwko. Całe szczęście bo przynajmniej wino stoi w lodówce. Za to jest takim łasuchem, że 10 kilo słodkości jemu nie straszne. Pochłania wszystko, a ja tylko chowam ciastka przed nim jak przed dzieckiem co by były do kawy jak ktoś przyjdzie ;)

    Agniechaaa czy Ty przypadkiem na dziś nie miałaś terminu @?? Czy coś mi się pomieszało?Rozummiem, że cieszymy się jej brakiem :D?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 21:11

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Mi wcześniej wychodziło 07.07.2017 :-)


    No ale się nie udałooooooooo.

    Zaglądalam w chiński kalendarz płci i wychodzi mi na grudzień chłopiec, wcześniej cały czas dziewuszki, może dlatego nie wychodziło wcześniej bo będę miała drugiego chłopaka. Wiem Wiem nie ma co wierzyć w te kalendarzyki, ale za pierwszym się sprawdziło :P

    Teraz mi to obojętne jakiej płci aby zdrowe, teściowa liczy na dziewczynke bo miała dwóch chłopców, och już widzę jak by była rozpieszczana!

    Mnie za to w tym miesiącu pierwszy raz przepowiadał dziewuszkę chiński kalenadrz.. i tak mi się marzy ta dziewuszka co by właśnie teściowej zagrać na nosie bo ona to tylko chłopaka widzi ;/ Nie chcę tego komentować.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florida wrote:
    Ja też sprawdzam termin porodu, starsznie chciałabym urodzić latem, ale wygląda na to, że już mi te zimniejsze miesiące zostały od września...
    Ja pierwsze urodziłam na początku czerwca, super miesiąc. W ogole wiosna i lato na urodzenie super, a ta jesien i zima.... Zimno spacery krótkie siedzenie w domu, choroby. Ech...

    florida lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja pierwsze urodziłam na początku czerwca, super miesiąc. W ogole wiosna i lato na urodzenie super, a ta jesien i zima.... Zimno spacery krótkie siedzenie w domu, choroby. Ech...

    No właśnie.. a poza tym w przyszłości dla dziecka to wiosną latem lepiej mieć urodziny. Tak ja uważam.. Za 8 dni mam urodziny więc niedoskonałości tego miesiąca znam.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • florida Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama mam urodziny w lipcu - zawsze to może być fajna imprezka, akurat urlop, albo choćby grill w ogrodzie. Długo jasno i ciepło :)

    thgf43r8nxxsjspb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Mój też woli piwko. Całe szczęście bo przynajmniej wino stoi w lodówce. Za to jest takim łasuchem, że 10 kilo słodkości jemu nie straszne. Pochłania wszystko, a ja tylko chowam ciastka przed nim jak przed dzieckiem co by były do kawy jak ktoś przyjdzie ;)

    Agniechaaa czy Ty przypadkiem na dziś nie miałaś terminu @?? Czy coś mi się pomieszało?Rozummiem, że cieszymy się jej brakiem :D?


    Hihi szczerze to juz nie wiem kiedy ma przyjsc z wyliczen 28dniowego cyklu to fakt dzis jezeli 30dniowego to niedziela a jesli 14dpo owu to sroda a jezeli po pregnylu to jutro :D i badz tu madry :D na razie sie ciesze ze nie ma jej hihihi :D

    A może by..., suri2016, kaha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az z ciekawosci popatrxylam na ten kalendarx i wychodzi mi dziewczynka :)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florida wrote:
    Sama mam urodziny w lipcu - zawsze to może być fajna imprezka, akurat urlop, albo choćby grill w ogrodzie. Długo jasno i ciepło :)

    No właśnie! Zazdroszczę jak ktoś może zrobić grilla na urodziny. Świetna imprezka, a mnie roboty, trochę taniej zawsze się uda i tak jak mówisz długo jasno i ciepło to i ludzie chętni do biesiadowania.. a w grudniu to już nikt nie ma kasy.. w tym ja sama ;( a do tego zawsze to już posiadówka w domu :( za młodu koleżanki robiły grilla w plenerze, a ja.. no cóż ;) ja nie :D ;D Zdecydowanie dla swojego dziecka chciałabym sierpień, ale nie zdziwię się jak wyląduję z wrześniem/październikiem lub właśnie grudniem. U mnie taki rozkład rodzinny. W te miesiące urodziny i imieniny ciągiem :D

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mi to obojętnie kiedy, ważne żeby w ogóle... i obojętnie czy chłopiec czy dziewczynka, przyjmę wszystko ;) chociaż nie powiem, mam 8 letnia córkę, więc może teraz synek byłby wskazany;) tymczasem padam od nadmiaru świeżego powietrza i grzanego wina, hihi;) żegnam się z Wami do jutra rana. trzymam kciuki za wysokie temperatury!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja jutro też z samego rana zaglądam :-) Ta adrenalina :-)

  • florida Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa, kompulsyjne sprawdzanie czy może którejś się udało, daje nadzieję :)

    thgf43r8nxxsjspb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haj, dziś powinna być @ i nie ma, test z krwi dziś zrobiłam i <2 czyli nic;/ dfa5d1490fc666e31e7ef21a5ee70318.png myślicie, że jeszcze jest szansa na zielone jak to już 14 dpo i nic z krwi nie wyszło?

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się też witam z wami, lampka wina zaliczona czekam na męża i spać. U mnie standardowo jak zawsze, już zaczynają cyce ćmić, wysypało mnie (to trochę dziwne bo zawsze miało to miejsce przed samą @ ale nie wiąże z niczym) ALE dopiero u mnie jest 20dc i cholernie mi się ciągnie. A że nakupowałam jak głupia do testów owulacyjnych też i ciążowe to mnie tam kuszą w łazience, choć wiem że to zupełnie bezsensowne. Nie mierze temp bo nie chce sie denerwować, w tamtym cyklu sobie mierzyłam była wysoka a i tak dupka blada. Jak ja Wam zazdroszcze że już testy macie za sobą albo na dniach. Ja czekam jeszcze tydzień :(

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    ja się też witam z wami, lampka wina zaliczona czekam na męża i spać. U mnie standardowo jak zawsze, już zaczynają cyce ćmić, wysypało mnie (to trochę dziwne bo zawsze miało to miejsce przed samą @ ale nie wiąże z niczym) ALE dopiero u mnie jest 20dc i cholernie mi się ciągnie. A że nakupowałam jak głupia do testów owulacyjnych też i ciążowe to mnie tam kuszą w łazience, choć wiem że to zupełnie bezsensowne. Nie mierze temp bo nie chce sie denerwować, w tamtym cyklu sobie mierzyłam była wysoka a i tak dupka blada. Jak ja Wam zazdroszcze że już testy macie za sobą albo na dniach. Ja czekam jeszcze tydzień :(
    A ja jestem przed owulacją i już bym chciała wiedzieć czy jestem w ciąż, a raczej będę. Dasz radę. Teraz święta za pasem znajdziesz sobie jakieś zajęcie,.

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na kalendarz płci i patrzę, no jak nic dziewczyna. No wszystko się zgadza i to co z wosku wyszło i to co w kalendarzu :) a testowanie coraz bliżej :) byłam dzisiaj kierowcą i dopiero wróciliśmy, więc zaraz się pakuję z lampką wina do łóżka:) zdrowie wasze dziewczynki :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ