X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czyli jutro na dobry początek sprawdzamy swoje wykresy i patrzymy jak pięknie poszło w gore ;D

    ok, zacznijmy od tego na początek ;) mam nadzieję, że się nie myślisz ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    wiem, rozum mi mówi żeby nie testować, a z drugiej strony strasznie niecierpliwa że mnie kobieta...jak my wszystkie chyba.
    przyznam, że podziwiam takie kobiety, które starają się o dziecko i testują dopiero 2-3 dni po terminie @.
    Aga ja mam to samo, przebudzam się o 5, patrzę na zegarek i z rozczarowaniem stwierdzam, że jeszcze muszę pospac przynajmniej godzinę do mierzenia...;)

    Suri, ja od tygodnia budzę się po dwa razy w nocy i mierzę za każdym razem... Jak to agniecha powiedziała.. to takie ekscytujące..

    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, ale nie chcę się nastawiać bo porażka będzie jeszcze bardziej boleć. Jest mi niesamowicie przykro i mimo, że staram się nie dołować to nie potrafię. Martwię się, że jest coś nie tak bo skoro owu potwierdzona przez gin i przytulanie było w tym czasie to boję się, że coś nie gra.. :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    A może by... ja dzisiaj całą lampkę poświęcę tobie :* Byleby te nasze winne święcenia i inne wizualizacje przyniosły wymarzone efekty :)

    Oluchna, ja nie wiem jak, ale umknęła mi Twoja wiadomość. Wychylam właśnie za Ciebie lampeczkę! Oby Tobie się powiodło!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Suri, ja od tygodnia budzę się po dwa razy w nocy i mierzę za każdym razem... Jak to agniecha powiedziała.. to takie ekscytujące..

    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, ale nie chcę się nastawiać bo porażka będzie jeszcze bardziej boleć. Jest mi niesamowicie przykro i mimo, że staram się nie dołować to nie potrafię. Martwię się, że jest coś nie tak bo skoro owu potwierdzona przez gin i przytulanie było w tym czasie to boję się, że coś nie gra.. :(


    Udusić tylko za takie myślenie!

    Czemu ma być coś źle, pomyśl że masz w sobie synka i nie chce żeby Mamusia się niepotrzebnie zamartwiała. Zobaczysz że za takie myslenie da Tobie kopniaka za jakieś pięć miesięcy. :-D

  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma się co dołować póki @ nie pojawi się. Grunt to pozytywne myślenie;)

    U mnie mimo,że @ to i tak uważam, że widocznie to nie byl czas dla mnie ale nowy rok będzie lepszy pod względem starań. Trzeba być cierpliwym.

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Suri, ja od tygodnia budzę się po dwa razy w nocy i mierzę za każdym razem... Jak to agniecha powiedziała.. to takie ekscytujące..

    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, ale nie chcę się nastawiać bo porażka będzie jeszcze bardziej boleć. Jest mi niesamowicie przykro i mimo, że staram się nie dołować to nie potrafię. Martwię się, że jest coś nie tak bo skoro owu potwierdzona przez gin i przytulanie było w tym czasie to boję się, że coś nie gra.. :(

    To ja tak miałam z mierzeniem w październiku :p nie dość, że spać nie mogłam (pewnie przez ciążę) to jeszcze się ekscytowałam pomiarami ;)

    A może by.. wszystko jest z Tobą ok. To całkiem normalne, że zdrowe pary starają się jakiś czas. Ponoć do pół roku to norma :) więc proszę już uszy do góry i nie smutamy :)

    A może by... lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle się niestety nasilają.. Oby to maluszek się rozpychał tak mocno. No nic. Zostaje czekać do niedzieli.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    To ja tak miałam z mierzeniem w październiku :p nie dość, że spać nie mogłam (pewnie przez ciążę) to jeszcze się ekscytowałam pomiarami ;)

    A może by.. wszystko jest z Tobą ok. To całkiem normalne, że zdrowe pary starają się jakiś czas. Ponoć do pół roku to norma :) więc proszę już uszy do góry i nie smutamy :)

    Macie rację, że smutkiem nie wiele zdziałam, tylko to ogromne pragnienie w sercu :( Tak się martwię, że później będzie milion komplikacji zawodowo życiowych.. i mąż już tak dziś mi przyszedł z pracy mówiąc, że na jakiś pokaz mikołajkowy jego kolega poszedł do przedszkola i on też by chciał tak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 18:52

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymam do 10.12. Też bym najchętniej zatestowala już teraz natychmiast. A powiedzcie mi jak wysoka temperatura może wskazywać na ciążę? Czy to kwestia indywidualna i u jednej będzie to ponad 37 a u drugiej 36,80?

    Kaan
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja swojego wprowadzam w temat. Niech wie, że nie jest łatwo. I czuję się lepiej, bo wiem, że mam w nim oparcie. Mimo, że on jakoś nie czuje parcia na bycie tatusiem.

    Dzisiaj się z Wami wina nie napiję niestety, bo na prochach jestem. Ale jestem z Wami serduszkiem :)

    Kaan - temperatura to bardzo indywidualna kwestia :) każda może mieć ma innym poziomie. Byle była wyższa od tych poprzedzających owulację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 18:54

    Kaan lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny... nie ma co! Biorę się w garść i koniec jęczenia! Trzeba być przykładem dla przyszłej dzidzi więc nie można się załamywać i poddawać. No nic. Jak nie w niedzielę to 30 grudnia będzie musiało się udać. Skoro 25% na cykl a to 4 cs to ja już innej opcji nie widzę :D Kopnijcie mnie za to smętanie i dołowanie towarzystwa, aż wstyd mi!

    Kaczorka, Oluchna lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pojawił się właśnie sluz plodny, fakt, że nie całkiem przezroczysty, ale rozciagliwy dość, dziwna sprawa... zastanawiam się, czy może się coś takiego zdarzyć, czy ktoras tak miala? a może ovitrelle spowodował, że będę miała druga owulację? czuję się zdezorientowana...dziś moj 22 dc.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze by - twardy kopniak! Pamietaj, poki nie ma @ - jest nadzieja :)

    Suri - to dziwna sprawa, ale dziewczyny na forum pisaly o przypadkach dwoch owulacji, wiec jest to mozliwe...

    ja tez sie skusze na testowanie 12dpo...jakos tak wydaje mi sie, ze malo serduszkowania bylo w tym miesiacu i chyba przytulalismy sie tylko przed ovu, wiec wiem,ze nadzieje sa...ale jednak nie tak duze gdybysmy przytulali sie i przed i po ;-)

    takze wole szybciej sie dowiedziec,ze nic z tego i ze spokojem kontyunowac picie wina w nastepnym miesiacu:P

    A może by... lubi tę wiadomość

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri to fadol robi zmaieszanie hormonalne :D

    A moze by kopnisczek taki solidny a teraz nos w ogore i do mety :)

    A może by... lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja drogie kobitki zmieniłam avatar na taki z większą nadzieją :D

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.I stało się to czego bardzo nie chciałam, otóż temperatura spadła,pobolewania się nasiliły no i przy badaniu szyjki było dużo śluzu i też różowo było po trosze.Ale już się nie łudzę...

    Tak jak was czytam ,że nie możecie doczekać się testowania,to Ja jestem właśnie tym przypadkiem ze nawet nie mam testu w domu,bo już tyle cykli starań za mną że tylko wsłuchuję się w moje ciało,i dlatego wczoraj napisałam,że zobaczę jak będzie dziś z temperaturą.No i już wiem że testu nie potrzebuję.

    Ale trzymam kciukasy za Was:)

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja drogie kobitki zmieniłam avatar na taki z większą nadzieją :D
    Nowy avatar nowe nadzieję ;-) ale mi najbardziej podobal się jak byłas sobą (chyba że to nie Ty byłaś).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nowy avatar nowe nadzieję ;-) ale mi najbardziej podobal się jak byłas sobą (chyba że to nie Ty byłaś).


    Hi hi to byłam ja :) ale jakoś teraz potrzebuje zwiększyć nadzieje :D <3

  • Emciaem Znajoma
    Postów: 22 25

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    2.12 Klara Wysocka, Toto, Dominika_89, Cini
    3.12 Ewcia88
    4.12 A może by..., Samsaramsa <3, Destiny80
    5.12 AniaMania, Czeresniowamama, Agnieszka93
    6.12 Agniechaaaa, Milageros, Arleta, Alex7903, Izabell2016, Mycha91
    7.12
    8.12 Kuchcinka, Suri2016, Labamba, Kakariki
    9.12
    10.12 100krotka30, Kaan, Justyna85, Flowwer, MamaFabianka, Bertha, Mona_Lisa
    11.12 Olis87
    12.12 Oluchna
    13.12 *Natka*
    14.12
    15.12 Nadia82, Malka, Beatka_c
    16.12 Bertha, Karolina90
    17.12 Uluś87
    18.12 Ataga12, Mothylek, MavisDracula
    19.12
    20.12 eMM
    21.12 kotek87
    22.12 Igaa
    23.12
    24.12 91Ewelina09, Ciekawska_babka, -Monika-
    25.12
    26.12
    27.12 Lottie, Mada92
    28.12 lola 83, Zubii
    29.12 Uparciuszek, Szyszuunia
    30.12 summer86, Emi2016
    31.12 Malami*


    A ja? :)
    testuję w swoje urodzinki 7.12 - wstępnie 2 dni przed @

    :-*

    87f927d575.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wprowadzaj koleżankę :P

    Trzymam kciuki :-) Ja póki co popijam lampkę wina, ale jakieś nie dobre. Feee...

    Dziewczyny czy wy sprawdzacie w danym miesiącu kiedy będziecie mieć termin porodu? :D Czy tylko ja się tak wygłupiam?

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ