X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Hejka, melduje ze dzisiaj biel na teście - 11dpo..

    W pierwszej ciąży bladzioch wyszedł mi dopiero 15dpo. Czyli Maleńki późno się zagniezdzil. Do terminu @ jest nadzieja. U mnie 5dpo, przy fazie lutealnej 12-14 dni. Testować będę 18, tak jak było planowane. Zaoszczędzę na testach bo 18 już teoretycznie powinno coś widać a nawet już.@ może zawitać. Ciąży w tym cyklu nie będzie...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan wrote:
    Ja też wróciłam. U mnie brak kolejek. Mam nadzieję że wyniki będą dzisiaj bo pani powiedziała że po 18 mogą już byc
    I jak? Sa juz wyniki?

    kaha lubi tę wiadomość

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    I jak? Sa juz wyniki?
    Przyłączam się do pytania :-)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj z mężem pomimo ponurej pogody wybraliśmy się na jarmark świąteczny :) a że słabo było to poszliśmy jeść :p skusiliśmy się na super hamburgery. Były taaaakie grube, że nożem i widelcem jadłam :p do tego oczywiście czerwone winko półwytrawne dla tradycji, żeby endo rosło (aczkolwiek mam za grube) ;) ale żeśmy się odchamili i miło spędzili czas :) bez myślenia o ciążach :p

    olis87, kaha, itakasia lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A my dzisiaj z mężem pomimo ponurej pogody wybraliśmy się na jarmark świąteczny :) a że słabo było to poszliśmy jeść :p skusiliśmy się na super hamburgery. Były taaaakie grube, że nożem i widelcem jadłam :p do tego oczywiście czerwone winko półwytrawne dla tradycji, żeby endo rosło (aczkolwiek mam za grube) ;) ale żeśmy się odchamili i miło spędzili czas :) bez myślenia o ciążach :p
    No i super :) ja za to dzis pielegnuje moja niechec do wszystkiego i pol dnia przelezalam. Mam tak klapniety humor, ze hej. W zeszlym cyklu bylo to samo brrrr. Druga faza wykancza nie dosc ze mnie, to maz musi mnie taka znosic, ehh

  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem ze święta działają cuda. Moj okres dziś 2gi dzień a praktycznie sie kończy. Wczoraj same skrzepy dzis kila kropel. Moj organizm poczuł magię świąt:)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, super, że miło spędziliście czas :) Nam to ostatnio nie jest dane, mieliśmy jutro mieć "randkę" to oczywiście grono uczestników naszego wyjścia się nagle powiększyło i dupa z randki.
    Jeszcze się posprzeczaliśmy przed chwilą.. ostatnio to reguła przed dniami płodnymi.

    Kaan trzymam kciuki za wynik :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie pink test super czuły. rano test z super pharmy life wyszedł negatywnie i mnie dobił. a teraz mam z popołudniowego moczu jaśniutką kreseczkę. mąż jedzie po kolejne na poranne testowanie :)

    kaha, Nadia83, MamaFabianka lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A my dzisiaj z mężem pomimo ponurej pogody wybraliśmy się na jarmark świąteczny :) a że słabo było to poszliśmy jeść :p skusiliśmy się na super hamburgery. Były taaaakie grube, że nożem i widelcem jadłam :p do tego oczywiście czerwone winko półwytrawne dla tradycji, żeby endo rosło (aczkolwiek mam za grube) ;) ale żeśmy się odchamili i miło spędzili czas :) bez myślenia o ciążach :p
    super czas! takie wyjścia dobrze robią na głowę :)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jeszcze wyników. Jak tylko będę miała to napisze.

    Kaan
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    No i super :) ja za to dzis pielegnuje moja niechec do wszystkiego i pol dnia przelezalam. Mam tak klapniety humor, ze hej. W zeszlym cyklu bylo to samo brrrr. Druga faza wykancza nie dosc ze mnie, to maz musi mnie taka znosic, ehh

    Kochana, ja przez ostatnie tygodnie nie robiłam nic innego jak siedzenie w domu i dołowanie się.. Teraz stwierdziłam, że koniec z tym. Co ma być to będzie :) staram się myśleć pozytywnie i cieszyć się z małych przyjemności :)

    Summer - musisz męża uświadomić, że takie wyjścia tylko we dwoje są konieczne :)
    Mój się ostatnio z własnym ojcem posprzeczał, bo był umówiony ze mną a tamten próbował go namawiać, żeby zmienił plany i przyjechał do niego :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    A ja nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie pink test super czuły. rano test z super pharmy life wyszedł negatywnie i mnie dobił. a teraz mam z popołudniowego moczu jaśniutką kreseczkę. mąż jedzie po kolejne na poranne testowanie :)
    Trzymam kciuki! <3

    itakasia lubi tę wiadomość

  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    A ja nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie pink test super czuły. rano test z super pharmy life wyszedł negatywnie i mnie dobił. a teraz mam z popołudniowego moczu jaśniutką kreseczkę. mąż jedzie po kolejne na poranne testowanie :)

    Kciuki!

    itakasia lubi tę wiadomość

    Kaan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- bo mam dziwną rozkminę- dość dużo piję jak na mnie, a mam dość ciemny i na dodatek mętny mocz (wątpię, żebym miała jakiś stan zapalny, bo nic nie boli przy siusianiu), do toalety chodzę nie rzadziej niż zwykle- nie wiem czy częściej- nie wydaje mi się. Nie wiem czy którakolwiek z Was zwraca uwagę na takie rzeczy? Bo ja w sumie pierwszy cykl się tak dokładnie przyglądam sobie i może to w sumie naturalne w drugiej fazie cyklu... :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha, u mnie niestety ciężko coś obserwować, bo z reguły piana jest od zawieszki ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny- bo mam dziwną rozkminę- dość dużo piję jak na mnie, a mam dość ciemny i na dodatek mętny mocz (wątpię, żebym miała jakiś stan zapalny, bo nic nie boli przy siusianiu), do toalety chodzę nie rzadziej niż zwykle- nie wiem czy częściej- nie wydaje mi się. Nie wiem czy którakolwiek z Was zwraca uwagę na takie rzeczy? Bo ja w sumie pierwszy cykl się tak dokładnie przyglądam sobie i może to w sumie naturalne w drugiej fazie cyklu... :)

    Czasem sluz moze sprawiac ze mocz metnieje.

    kaha lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    kaha, u mnie niestety ciężko coś obserwować, bo z reguły piana jest od zawieszki ;)
    Ja akurat do pojemniczka nasikałam- wiem, oszalałam, ale mówię, że pierwszy cykl tak obserwuję i chciałam z różnych stron hahaha ^^ Ale nawet po wlaniu już do toalety to widziałam, że nie jest taki jasny jak zwykle o tej godzinie po takiej ilości wypitej wody

  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyników nadal nie ma. Chyba dziś nie będzie tylko dopiero w pon

    Kaan
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ból podbrzusza jak na @ po owu czy w trakcie może byc? czy w innym przypadku?

    Taki ból jakbym zaraz miała dostać @ miałam os razu po owu w ciąży z córką :)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    A ja nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie pink test super czuły. rano test z super pharmy life wyszedł negatywnie i mnie dobił. a teraz mam z popołudniowego moczu jaśniutką kreseczkę. mąż jedzie po kolejne na poranne testowanie :)

    pochwal się rano pięknymi II krechami :)

    itakasia lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ