X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    A mnie zaczął boleć jakby prawy jajnik.. Ale tak, że aż promieniuje na nogę. Jak podczas owulacji..

    I dobrze :) jak boli to znaczy, że coś się dzieje :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Ptysie ja radzę zainwestować i iść do Vitalabo na betę. Wyniki tego samego dnia. Test kosztuje cię dychę a beta 30 zł i wykryje nawet śladowe ilości gonadotropiny :)
    Poszlabym, ale jestem na l4 teraz chora, to narazie mam w domu dwa testy to jakby co spróbuje z nimi, tylko jutro dopiero 9 dpo to bie wiem czy nie za wczesnie...chyba ze w nocy przyjdzie wredna małpa:/

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dodam jeszcze ze ciagle sikam, ale to moze dlatego ze pije dużo teraz, a poza tym przed okresem tez sie w sumie sika dużo...

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    I dobrze :) jak boli to znaczy, że coś się dzieje :)
    Tak myślisz? Oby, bo rwie jak cholera

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która teraz testuje na dniach?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam testowac dzis ale mysle ze moze jutro :) chociaz zobacze co z tego wyjdzie bo sie bojeee :) i pewnie bede odwlekac az przyjdzie @ i nie bede musiala :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co jakoś czas odczuwam okresowe bole, we wtorek termin @ wiec rzucam wszystko i nie myślę o tym. Jutro i pojutrze mnie nie ma w domu wiec zleci jakoś i wszystko się wyjaśni, ale jak są juz bole to zaraz pojawi się @. W dodatku szyjka taka jakas miękka się robi powoli, wiec jak nic to to. Jeszcze w dodatku jestem mega nerwowa, juz się z mężem ze 3 razy zdążyłam poklocic. Kurcze, szkoda. Kolejny miesiąc zmarnowany. A dzisiaj koleżanka poprosiła mnie czy bym jej nie uszyła koszuli do karmienia do szpitala bo niebawem rodzi. Taa dobijcie leżącego:D

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Ja tak miałam od dnia owulacji chyba przez około 5-6 dni :) także nie masz sie czym martwić :)

    Uff :) No tyle się z tym mężem naserduchowałam, że aż smutno by było jakby to teraz jakiś błahy powód zepsuł. Zostaje dalej czekać. Naprawdę zwariuję do przyszłego poniedziałku! Jak usłyszycie w wiadomościach o jakiejś kobiecie zabranej siłą do psychiatryka to znaczy, że zwariowałam do reszty.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Tak myślisz? Oby, bo rwie jak cholera

    No chyba, że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel na jajniku. Ale pewnie nie ;)

    A mnie też coś prawy jajnik boli. Mam pewnie z niego owulację. I jakaś różowa krew mi się pojawiła. A nigdy tak nie miałam :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No chyba, że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel na jajniku. Ale pewnie nie ;)

    A mnie też coś prawy jajnik boli. Mam pewnie z niego owulację. I jakaś różowa krew mi się pojawiła. A nigdy tak nie miałam :p
    Nie no byłam w czwartek u gina i było wszystko okej.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Nie no byłam w czwartek u gina i było wszystko okej.

    No to pewnie fasolek się gnieździ ;) a to potrafi dać w kość ;)

    Anna Stesia, Mada92 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • monik88 Przyjaciółka
    Postów: 76 39

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przed chwilą trzy maleńkie plameczki różowo-czerwonej krwi na papierze...nie wyglada to jak plamienie przed @, a przynajmniej ja tam nigdy nie miałam...trochę mnie to podłamało, bo miałam naprawdę sporą nadzieję, że się udało. Czekam czy się rozkręci...

    starania od 04.2016

    Walczymy dalej! <3

    Nasienie bez rewelacji (morfo 4%)
    AMH 0,95
    HSG - Oba jajowody drożne

    10.02.2018 - 1 IUI :(

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Uff :) No tyle się z tym mężem naserduchowałam, że aż smutno by było jakby to teraz jakiś błahy powód zepsuł. Zostaje dalej czekać. Naprawdę zwariuję do przyszłego poniedziałku! Jak usłyszycie w wiadomościach o jakiejś kobiecie zabranej siłą do psychiatryka to znaczy, że zwariowałam do reszty.

    Jak czujesz klocie/bóle do wytrzymania to tylko ma to dobre strony :)
    Do dzisiaj co jakos czas odczuwam prace jajników badz czegokolwiek co tam ma prawo bytu :D
    Wczoraj typowe bóle jakbym miała @ - trwające minutę i tak 2 razy. Ale jeszcze do jutra jestem na duphastonie wiec sie zdziwiłam skąd ten ból skoro naturalnie nie ma @ bez wspomagaczy :P dopiero jak odstawię to dostaje od azu dzien Max 2 po.
    A dzisiaj znów bóle jak po owu :o dobrze ze we wtorek odbieram betę bo jakby cos zaskoczyło to zdążę wziąć duphaston tego dnia :) jak jest fasolka to o odstawieniu nie ma mowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2016, 20:41

    A może by... lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że napięcie rośnie , nie długo testowania, u mnie jeszcze daleko , a już się niecierpliwie, jeden dziwny objaw ze piersi bolą, a dopiero tydzień po owu , ( mnie nigdy aż tak nie bolą ) hmmm ale nie wmawiam sobie , myślicie że to dobry znak ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2016, 22:12

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Widzę że napięcie rośnie , nie długo testowania, u mnie jeszcze daleko , a już się niecierpliwie, jeden dziwny objaw ze piersi bolą, a dopiero tydzień po owu , ( mnie nigdy aż tak nie bolą ) hmmm ale nie wmawiam sobie , myślicie że to dobry znak ?
    No właśnie a jak Ciebie bolą te piersi? Bo ja mam tak samo

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 dc biel vizira.czekam załamana na okres.nawet do pracy nie mam sil iść

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    23 dc biel vizira.czekam załamana na okres.nawet do pracy nie mam sil iść

    Spokojnie moze jeszcze za wczescie?

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Spokojnie moze jeszcze za wczescie?
    Przepraszam dzis 24 dc a cykle mam 26 dniowe.czuje juz ze okres idzie a mialam taką nadzieje bo wczoraj piersi mnie bolały a dziś wszystko przeszlo :-/ załamka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 05:16

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/:/:/ przykro mi....
    Mnie tez to lada dzien czeka, czuje ze cmi brzuch a @ dzis albo jutro. Mialam robic dzis po pracy test ale raczej nie widze sensu

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dno ten okres...no nic w czwartek @ zawita z samego rana.mam nadzieje tylko ze znów cykl mi się nie skróci.w czwartek tez lekarza mam.niech daje jakies leki bo tak to widzę nic z tego nie będzie.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ