X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzymam kciuki za Twoją temperaturę:) jeszcze prawie dwa tygodnie do testowania, masakra..:/

    Oluchna czego się nie robi w imię płodności:):) ja prawie codziennie na lekkiej "bombce" kładę się spać, hihi:)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, nie ma aż tak źle :D W końcu to tylko dwie lampki były, a na dodatek skończone pić o 21:30, więc luzik. Ale normalnie sahara taka, ze nawet po wielki bibach takiej nie miałam jak dzisiaj :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri dziekuje :)!!! Jakos zleci msm spiro teraz na gloeie wiec nie mysle o testowaniu :D

    Oluchna jihihi kac morderca zabija bez serca

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny dzień zbliżający nas do testowania :). Teraz tylko czekam na 4 grudnia. Dziś u mnie temperatura trochę w dół czego też nie bardzo rozumiem ale cierpliwie będę czekać bo nic innego mi nie zostało. Lekarz chyba nie mógł się pomylić skoro widział owulacje? Wczoraj na stronie po wizycie sprawdzałam jakie badania mi zlecił i zobaczyłam zalecenia że tydzień po teście pozytywnym mam mieć kontrole. Niby nic takiego i każda z nas to wie ale tak mi serce zabiło... jakbym już miała być w ciąży... ech. Tak bardzo bym chciała.

    Co do miesiąca to mnie zawsze marzył się bobas przed wrześniem. Chciałam jeszcze się na ciepłe miesiące spacerów załapać poza tym ja jestem dzieckiem grudniowym i bardzo tego zawsze nie lubiłam.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze by moj M tez z grudnia ja styczniowa :) o tyle by mi pasowalo bobaska z sierpnia ze miala bym troche czasu do rozpiczecia roku akademickiego a chciala bym karmic piersią a wiadomo wiekszosc dnia na uczelni troche utrudnia sprawe ale i z tym damy rade jak trzeba bedzie :)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a miewasz mdłości po ovitrelle? Ja dzisiaj od rana żołądek wywrócony na drugą stronę...;/

    Co do miesiąca jest mi kompletnie obojętnie..wcześniej myślałam, że załapię się na wiosnę i spacery w słoneczku bez kombinezonu itd., a teraz już marzę tylko o tym żeby w ogóle zajść w ciążę, miesiąc bez znaczenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2016, 08:45

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A moze by moj M tez z grudnia ja styczniowa :) o tyle by mi pasowalo bobaska z sierpnia ze miala bym troche czasu do rozpiczecia roku akademickiego a chciala bym karmic piersią a wiadomo wiekszosc dnia na uczelni troche utrudnia sprawe ale i z tym damy rade jak trzeba bedzie :)

    W tej kwestii też mam ten problem. Rok akademicki w październiku, ważne wesele w rodzinie w październiku lub listopadzie. Później z początkiem przyszłego roku bardzo ciężki dla mnie egzamin... sierpień to taki termin gdzie myślę że mogłabym to wszystko pogodzić. Niestety ja też wiem że na szczęście w życiu wiele nie mogłam liczyć i mocno musiałam zawsze mu pomagać wobec czego właśnie to mnie przejmuje najbardziej.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri ja na szczecie nie mam tak po tym zastrzyku, ale po merionalu ostatnio wymiotowalam. A dziewczyny czesto piszą, że mają takie skutki po ovitrallu lub pregnylu

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    W tej kwestii też mam ten problem. Rok akademicki w październiku, ważne wesele w rodzinie w październiku lub listopadzie. Później z początkiem przyszłego roku bardzo ciężki dla mnie egzamin... sierpień to taki termin gdzie myślę że mogłabym to wszystko pogodzić. Niestety ja też wiem że na szczęście w życiu wiele nie mogłam liczyć i mocno musiałam zawsze mu pomagać wobec czego właśnie to mnie przejmuje najbardziej.


    Damy rade :) wiem o tym!! :)

    A może by... lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Damy rade :) wiem o tym!! :)

    I tego się trzymajmy. Owu była, czas na przytulanki może nie idealny ale też nie najgorszy u mnie. Mam nadzieję że przyniesie to pożądane owoce.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze by podobno pozytywne myslenie przyciaga dobre zjawiska :)

    Ewcia88, A może by... lubią tę wiadomość

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna - ja wczoraj wypiłam 3 lampki, a dziś rano zastanawiałam się przez chwilę czy to nie sobota hahaha :) No nic, trzeba dbać o endo :)

    Co do zdjęć dzieciaczków, które wrzucają koleżanki to kompletnie mnie to nie denerwuje. Bardzo ciesze się, że ludzie są szczęśliwi i chcą się tym dzielić :). Jak będę mamą to pewnie tez będę chciała od czasu do czasu pochwalić się uroczym maleństwem. Trzeba obdarowywać to czego się pragnie dobrą energią. Jeżeli zdjęcia i informacje o ciążach nas denerwują i wywołują jakiekolwiek negatywne emocje - nie możemy oczekiwać, że je do siebie przyciągniemy. Taką mam teorię (kolejną już hahaha :) ) - PRAWO PRZYCIĄGANIA. Tak jest Agniechaaa! :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie rację, też postaram się pozytywnie nastawić, w końcu nie takie cuda się zdarzały;) u mnie równo 14 dni do miesiaczki, testować będę 2 dni wcześniej, odliczamy:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zastrzyk daje się we znaki, ale czego się nie robi;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mogę znaleźć wątku o metforminie hmmm może któraś ma namiarowy link hehe

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja gin jakoś niespecjalnie na wykres mój spojrzała, dla niej chyba on nie jest miarsodajny, jednak ta temp sprawdza się u zdrowych, dla niej monitoring to podstawa , u mnie wykres wygląda książkowo a i tak nic z tego nie ma.

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedną nogą witam... na wątku świątecznym :-)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja to chyba się z fb wypiszę - wchodzę z rana a tam kolejna w ciąży, inna chwali się nowo narodzonym dzieckiem.. Jeszcze inne szczęśliwe mamusie wrzucają na potęgę zdjęcia swoich pociech. Odnoszę wrażenie, że ostatnio jakaś moda nastała i każda matka na siłę próbuje pokazać jak cudowne jest macierzyństwo..

    A mnie to dobija podwójnie, bo nic nie mogę teraz zrobić.
    Trzymaj się! Nie można myśleć negatywnie.
    Ja chciałam urodzić na wakacjach, a teraz gdybym zaszła urodziłabym na początku września. Nie chce ani na jesień ani na zimę. Mam syna który choruję więc nie chce narażać kolejnego.
    Ogólenie zawsze pragnełam urodzić między majem a lipcem, ale niestety sprawy potoczyły się inaczej. :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2016, 09:52

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 24 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jedną nogą witam... na wątku świątecznym :-)
    Hej Monia :) Który to Twoj cs będzie?
    Widzę, że jedną pociechę już masz :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 listopada 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jedną nogą witam... na wątku świątecznym :-)

    Witamy :) to radosny wątek świąteczny w którym zaplanowany dla każdej prezent w postaci testu z dwoma kreskami:) więc trzymamy kciuki.

    U mnie dziś of oznaczył ovu w poniedziałek. Chyba wolałabym ta opcję z uwagi na przytulanki i szybciej test wyjdzie.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ