X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    I znowu mi urwało posta. Tak poważnie to ja zawsze miałam bol idealnie w owu ale teraz mam sporo stresow w pracy i pewnie nie pozostaje to bez znaczenia. A miał ktoś dwie owu w miesiącu ? Jak to się interpretuje ?
    Ja w poprzednim cyklu mialam 3 owulki :)
    Pierwsza w normalnym terminie ok 15dc, bo kolejnego dnia skok temp. i tego dnia laparoskopia. po laparo po 1,5 tyg nastepna owu - monitoring u gina. i po kolejnych 2 tygodniach od tej drugiej owu, dzien przed @ kolejna owu - rowniez monitoring u gina.
    @ i tak przyszla, mimo ze pecherzyk pekl dzien wczesniej. takze teraz mam 8dc, jutro do gina i zobaczymy co tam sie dzieje, bo mam wrazenie ze moze owu mialam dzisiaj...... troche wczesnie jak na mnie, ale moze te moje jajniki oszalaly, moze sa przestymulowane i pecherzyki dojrzewaja jak szalone i pekaja w dziwnych terminach, nie wiem...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to ja nawet nie wiedziałam, ze tak można. Ale czysto hipotetycznie jeśli się udaje za pierwsza owu to ta druga i trzecia tez może wystąpić ?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ojej to ja nawet nie wiedziałam, ze tak można. Ale czysto hipotetycznie jeśli się udaje za pierwsza owu to ta druga i trzecia tez może wystąpić ?
    raczej nie, bo jest zbyt wysoki poziom progesteronu, a on blokuje dojrzewanie kolejnego pecherzyka. ale widzisz, u mnie niby progesteron ladny mam po owu, temperatury wysoki - ok 37, a kolejna owu i tak byla dzien przed @.
    natura ksiazek nie czyta i robi swoje :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie dziś smutek ogarnął dość duży, mam doła , brak owulacji mnie dobił , nie wiem kiedy ta luteine odstawić. Pobiore jeszcze ze dwa dni może ...

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium w 22 dniu cyklu 8 mm...

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie mi się wydawało...pecha mam bo akurat M. Wczoraj wyjechał na konferencje... No nie ma tego złego, przynajmniej się w Sylwestra napije ...

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Wycofałam się z grudniowego testowania, ale... może jednak?

    Spadek tempki miał miejsce 4 dnia po owulacji (wg Ovufriend), potem znów skoczyła. Dziś jest w teorii 7 dzień po owulacji, ból miesiączkowy ustał, mam za to paskudną zgagę, a nie jadłam nic co mogłoby podrażnić żołądek. Jak Wy postrzegacie tego typu objaw? Nigdy nie miałam "ot tak sobie" zgagi w drugiej części cyklu (tak bez powodu). W ogóle... dawno już nie miałam zgagi.

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek ... Co Ci powiedzieć, tak jak bertha napisała natura książek nie czyta. Kto to wie, co ma być to będzie. Nie dołuj się na zapas. Wina się napij ,;)

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja mam pytanie odnośnie testów owu, kiedy je robicie?bo wyczytałam że powinno się je robić po południu z tym że mi w tamtym cyklu wychodziły wyraźniejsze do południa, jak to z tym jest?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj i przed i po południu wyszły. Robiłam koło 11 i 17. Czytałam gdzieś że najlepiej robić między 10-12 a potem 16-18 że niby wtedy to stężenie jest najwieksze

    Kaan
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Uparciuszek ... Co Ci powiedzieć, tak jak bertha napisała natura książek nie czyta. Kto to wie, co ma być to będzie. Nie dołuj się na zapas. Wina się napij ,;)

    O tak! Ja wobec pozytywnej diagnozy Pani gin z wczoraj i mając na uwadze naszą metodę poprawy płodności postanowiłam ją póki co kontynuować do czasu pozytywnego testu. We wcześniejszych cyklach fiksowałam i od połowy już nie popijałam - w tym się nie dam.. może w przyszły piątek zatestuję idąc za wskazówką suri, co bym wiedziała na czym stoję.. ;) ale jeszcze zobaczę jak będę czuć temat :) Tak czy owak, wino właśnie popijam i staram się relaksować przed jutrzejszym dniem.

    suri2016, Oluchna lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak trzymaj A może by:) ja tez tradycyjnie dzisiaj po winku i się relaksuję. po tych wszystkich igraszkach dopadła mnie choroba miesiąca miodowego niestety... ale nie dam się;)

    A może by..., Oluchna lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    tak trzymaj A może by:) ja tez tradycyjnie dzisiaj po winku i się relaksuję. po tych wszystkich igraszkach dopadła mnie choroba miesiąca miodowego niestety... ale nie dam się;)

    Całe szczęście ja już naprawdę od dawna nie miałam tych problemów, ale ze swojej strony polecam urofuraginum i lactacyd ale taki płyn dostępny w aptece. Naprawdę daje świetne ukojenie. Ja się nim podmywam po i odpukać kilka lat już mnie omija.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    po tych wszystkich igraszkach dopadła mnie choroba miesiąca miodowego niestety... ale nie dam się;)

    Anatomia to dzi** co nie? Niby masz się rozmnażać, a jak się kurdeczka starasz to Ci takie atrakcje funduje.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ! Tylko wino może nas uratować! Ja daje sobie jeszcze szanse w styczniu i ide na monitorowanie. A co !

    A może by..., mycha91, Ewcia88 lubią tę wiadomość

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 24 listopada 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo często chorobę miesiąca miodowego - jak tylko porządniej zaszalejemy, albo jak jest cześcciej niż co 2 dni. Liczę, że jak może kiedyś urodzę naturalnie to mi się tam coś ponaciąga i będzie lepiej XD

    Ja byłam przypadkowo teraz u gina z szwagierką,bo zobaczyła II kreski, to mu się od razu do gabinetu wbiłam i kazałam sobie robić usg.
    Trochę mam dzisiaj taki nerwowy dzień, ale właśnie postanowiłam kurde wyluzować i mieć to gdzieś. Będzie to będzie, to dopiero drugi miesiąc starań ;)

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Alex7903 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 25 listopada 2016, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wyznaczony termin na testowanie
    6 grudnia ;) moze bedzie magiczny ...

    60745f2036530078cdb144923dc2a9a1.png
    Starania od października 2015r
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 listopada 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za półtora tygodnia dołączam do Waszej winnej paczki :) dwie butelki wytrawnego już czekają wraz z zapasem migdałów i orzechów brazylijskich. Co prawda raczej nie mam problemów z endo, ale mam nadzieję, że nie zaszkodzi spróbować :)

    Chyba się powtórzę, ale nie mogę doczekać się @.. tak bym już chciała wrócić do starań :)

    Justya85, ja testy owu robię około 16-17, zaraz po powrocie z pracy. Zapas na następny cykl czeka już w apteczce :)

    Miłego piąteczku wszystkim!

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 listopada 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam stresa przed dzisiejszą wizytą u gina.. Całą noc mi się jakieś bzdury śniły o zagładzie świata. Wielki Jezus chodzący po ziemi i ciskający gromy.

    Aaaa, zwariuję! Dobrze, że mam na 9:30 to szybciej będzie po wszystkim..

    Jak się okaże, że jajo nadal jest puste to będę tak samo czekać na okres jak część z Was, żeby jak najszybciej zacząć kolejne starania.
    A póki co umówiłam się z mężem na terapię alkoholową ;)

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 25 listopada 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, trzymam za ciebie kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ