X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie łam się, może za szybko jednak zrobiłaś

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Nie łam się, może za szybko jednak zrobiłaś

    Być może, dziś mój 10 dpo. Jednak łudziłam się ;)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo to jak dla mnie szybko.
    Ale taka przemądrzała jestem a sama ostatnio w 11 test robiłam ;-)
    Będzie dobrze. W końcu musi!!!!!!

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    10 dpo to jak dla mnie szybko.
    Ale taka przemądrzała jestem a sama ostatnio w 11 test robiłam ;-)
    Będzie dobrze. W końcu musi!!!!!!

    :) :) :)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która pierwsza testuje ?

    Ja od 2 tyg nie palę i na razie w głowie sobie powtarzam "nie zapalę, nie zapalę.."
    Jedyna dla mnie motywacja to starania.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara, poczekaj jeszcze trochę i powtórz test. Kurczę, ta niecierpliwość jest najgorsza;) ja mam 3 dni do testowania i świruję okrutnie. Jak sobie nie znajdę zajęcia, to wywiozą mnie niedługo na wiadomo jaki oddział. Do tego nigdy przed okresem nie bolą mnie piersi, nie bolą też teraz (nie są też nabrzmiałe), w związku z czym wkręciłam sobie, że mój progesteron jest za niski (choć w badaniach wychodził ok, ale przecież nie badam go co miesiąc, ech). W tym stanie rzeczy zasadniczo wróżyłabym sobie znów rychłą @, ale...
    Kobietki, MYŚLI SIĘ MATERIALIZUJĄ, tak więc wszystkie teraz myślimy o prezencie mikołajkowym/świątecznym dla najbliższych, tj. pozytywnym teściku, pięknie zapakowanym, z wstążeczką. Widzicie go? już niedługo! <3

    Klara Wysocka, A może by..., Kaan, Ewcia88, Oluchna lubią tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Się dziewczynki nakręciłyście :p teraz to już do weekendu będzie się działo ;)

    Ojjj ja to jestem nakręcona tymi moimi cycuszkami jak resorak na wyścigi :D! Już Wam współczuję, że będziecie musiały mnie znosić. Ja dziś czuję, że fiksuję a co będzie jutro jak jeszcze będzie silniej boleć. Natomiast jak przestanie to obawiam się, że już mnie nie pozbiera nikt :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Klara, poczekaj jeszcze trochę i powtórz test. Kurczę, ta niecierpliwość jest najgorsza;) ja mam 3 dni do testowania i świruję okrutnie. Jak sobie nie znajdę zajęcia, to wywiozą mnie niedługo na wiadomo jaki oddział. Do tego nigdy przed okresem nie bolą mnie piersi, nie bolą też teraz (nie są też nabrzmiałe), w związku z czym wkręciłam sobie, że mój progesteron jest za niski (choć w badaniach wychodził ok, ale przecież nie badam go co miesiąc, ech). W tym stanie rzeczy zasadniczo wróżyłabym sobie znów rychłą @, ale...
    Kobietki, MYŚLI SIĘ MATERIALIZUJĄ, tak więc wszystkie teraz myślimy o prezencie mikołajkowym/świątecznym dla najbliższych, tj. pozytywnym teściku, pięknie zapakowanym, z wstążeczką. Widzicie go? już niedługo! <3

    Zazdroszczę testowania za 3 dni. Na mnie 5 dni męki czeka. Przecież ja umrę przez ten czas, a w pracy stwierdzą, że psychicznie niezrównoważona.. chodzi i się smyra po piersiach, w toalecie przesiaduje.. :D Ach too.. nie mówiąc o tym, że ciągle czytam forum z nadzieją, że któraś poinformuje, że już 2 kreski są ;)

    Ewcia88, Kaczorka lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi, powinnaś być motywatorem dla wielu ludzi ;)
    Powtórzę test za dwa dni. Normalnie bym się powstrzymała, ale te wysokie temperatury robią mi sieczkę z mózgu.
    Niestety wszystkie odczucia mam jak na @ więc próbuje te myśli dogonić.

    Magoffi lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Klara, poczekaj jeszcze trochę i powtórz test. Kurczę, ta niecierpliwość jest najgorsza;) ja mam 3 dni do testowania i świruję okrutnie. Jak sobie nie znajdę zajęcia, to wywiozą mnie niedługo na wiadomo jaki oddział. Do tego nigdy przed okresem nie bolą mnie piersi, nie bolą też teraz (nie są też nabrzmiałe), w związku z czym wkręciłam sobie, że mój progesteron jest za niski (choć w badaniach wychodził ok, ale przecież nie badam go co miesiąc, ech). W tym stanie rzeczy zasadniczo wróżyłabym sobie znów rychłą @, ale...
    Kobietki, MYŚLI SIĘ MATERIALIZUJĄ, tak więc wszystkie teraz myślimy o prezencie mikołajkowym/świątecznym dla najbliższych, tj. pozytywnym teściku, pięknie zapakowanym, z wstążeczką. Widzicie go? już niedługo! <3

    Oj Magoffi! Oby ta nasza wyobraźnia się stała rzeczywistością. Byłoby pięknie mieć taką wigilijną ciążę :D a i w pracy łatwiej będzie ukryć bo powiemy, że większy brzuszek to nam został po świętach :D

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz widzę ten prezencik ale oprócz testu bedą tam jeszcze malutkie buciki :)! I taki piękny prezent przekaże M :) a w wogole juz mam nadzieje ze rodzica w prezencie dam 1zdj usg eh ale sie rozmarzyłam ;p

    Magoffi, Oluchna, bertha lubią tę wiadomość

  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intensywnie myślę o paczuszce z testem w środku:D Magoffi dziękuję:*

    Ja jestem jakieś 3 czy 4 dni po owu (tak myślę choć of nie wyznaczyła mi owu jeszcze)i już świruje. Do 10.12 jeszcze tyyyyyle czasu

    Klara Wysocka, Magoffi lubią tę wiadomość

    Kaan
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o brzuszek to ja już wyglądam jak ciężarna hahaha :D serio!

    Klara Wysocka, Magoffi lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja juz widzę ten prezencik ale oprócz testu bedą tam jeszcze malutkie buciki :)! I taki piękny prezent przekaże M :) a w wogole juz mam nadzieje ze rodzica w prezencie dam 1zdj usg eh ale sie rozmarzyłam ;p

    Takie buciki to też bym położyła! Ojjj! Byłoby uroczo! Przesłodkie są takie maleńkie buciki! Ja nawet wyobrażam sobie ten pokoik dla dzidziusia i białe łóżeczko! Ja zasadniczo to mam wszystko zaplanowane :D Tylko bąbla brak :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to myślałam o takich małych skarpetkach z napisem I<3dad

    Magoffi lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja zasadniczo to mam wszystko zaplanowane :D Tylko bąbla brak :(

    Zupełnie jak ja... :)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Która pierwsza testuje ?

    Ja od 2 tyg nie palę i na razie w głowie sobie powtarzam "nie zapalę, nie zapalę.."
    Jedyna dla mnie motywacja to starania.

    Flowwer jestem z Tobą! Ja rzuciłam po pierwszym nieudanym cs. Wcześniej myślałam sobie, że pewnie zajdę ot tak w ciążę (na 99% w pierwszym cs) i jak tylko to potwierdzę, to nie zapalę już ani jednego papierosa. Kiedy jednak otrzymałam kubeł zimniej wody na głowę w postaci @ to stwierdziłam, że nie wezmę już fajki do ust, że eliminuję wszystkie czynniki utrudniające w jakiś sposób zajście w ciążę. Co więcej, po ciąży pozamacicznej nieustannie czytałam artykuły o powodach tejże ciąży i niestety w większości z nich papierosy były wymienione jako jeden z głównych czynników zagnieżdżenia się jajka w nie tym co trzeba miejscu.

    Także zbieraj siły i się nie poddawaj:) ja aktualnie nie palę już prawie 4 miesiące :)

    bertha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie mamy juz wszystko zaplanowane, kolory ścian, łóżeczko. Juz nie mogę się doczekać jak będziemy robić pokój dla dzieciatka :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... trzymam kciuki tak mocno zaciśnięte, że aż bolą!!! Dni do testowania wspólnymi siłami jakoś zniesiemy, choć doskonale wiem, jakie to jest ciężkie:)

    Klara, odczucia odłoż na bok:) wiele z nich jest tylko wytworem naszej psychiki i strachu o to, że znów się nie uda.Ja ilekroć pomyślę o @ to od razu czuje jej zwiastuny, mimo że chwilę wcześniej nie czułam nic. Test koniecznie powtórz Kochana, bo moim zdaniem zrobiłaś ciut za szybko, mógł więc wyjść fałszywie negatywny. Czekaj razem ze mną, ja testuję przed Tobą według rozpiski

    Klara Wysocka, A może by... lubią tę wiadomość

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, Magoffi, o co chodzi, ja to wszystko wiem, rozumiem, ale i tak postępuję jak co miesiąc. Siła wyższa ;)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ