X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciśnienie jest. Ciekawe czy ktoś się wyłamie i zatestuje w listopadzie przez swą niecierpliwość;-)
    Ja z tych niecierpliwych jestem, ale na razie owulacyjne męczę i nic....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 17:03

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza psychika potrafi zdziałać cuda. Ja mniemam co miesiąc objawy ciąży haha ;D Mnie piersi zawsze zaczynają boleć jeszcze przed owulacją. A taki śluz może świadczyć o implatacji, czego Ci życzę.

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Nasza psychika potrafi zdziałać cuda. Ja mniemam co miesiąc objawy ciąży haha ;D Mnie piersi zawsze zaczynają boleć jeszcze przed owulacją. A taki śluz może świadczyć o implatacji, czego Ci życzę.

    Mnie też pobolewają i czuję ich zmianę przed @ ale teraz naprawdę bolą mocno. Bluzkę ściągałam w domu i bolały, teraz też czasami zakłują.. Ech, ale nie ma zlituj się i też myślę, że to za wcześnie na takie objawy. Byle dotrwać do niedzieli. Ciśnienie jest, ale jak patrzę na ilość stron to myślę, że w tym miesiącu pobijemy wątek listopadowy :D Jeszcze grudzień się nie zaczął a u nas już 70 strona leci :D

    bertha lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze wytrzymać do soboty. Omijam wszystkie aptekę szerokim łukiem :D w tamtym cyklu to już 7dpo robiłam test, a później co chwile powtarzałam. Ale jak narazie jestem dumna z siebie dzisiaj 9 dpo i jeszcze żadnego testu nie zrobiłam

    kaha lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dobra... jestem 5 dni przed @, jest to mój 9/10 dpo. Mam dzisiaj mega wydety brzuch, jak na @. W ogóle czuję się jak na @. Często mi ten bębzon (i tak okazały) puchnie. Ale zobaczyłam przed chwilą plamienie na papierze. Takie brunatne. Nie jasnoczerwone tylko raczej brudnawe. Nigdy nie miewać plamień przed @, a jeżeli już się darzy raz na ruski rok to na MAX 1/2 dni przed @, a nie 5.
    Zaczęłam świrować :o. Pewnie wkręcam sobie zagnieżdżanie, a to po prostu @ z rozmachem... :(

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Ja musze wytrzymać do soboty. Omijam wszystkie aptekę szerokim łukiem :D w tamtym cyklu to już 7dpo robiłam test, a później co chwile powtarzałam. Ale jak narazie jestem dumna z siebie dzisiaj 9 dpo i jeszcze żadnego testu nie zrobiłam

    Ja ćwiczę charakter i chyba z 4 testy mam w domu a mimo to nie testuję :D dziś przez te piersi (właśnie schodziłam po schodach i też bolały!!) to aż miałam ochotę wziąć jeden by ostudzić swój głupi zapał, ale całe szczeście udało mi się przemówić sobie do rozsądku.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia oby to było zagniezdzenie. Mi mój mąż jeszcze nie daje spokoju bo codziennie praktycznie się pyta "i co zatrybilas" raz na drugi dzień po stosunku zadał mi takie pytanie, myślałam że padne ;D
    A może by...Bardzo dobre ćwiczenie na cierpliwość

    Ewcia88, kaha, mycha91 lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    ej dobra... jestem 5 dni przed @, jest to mój 9/10 dpo. Mam dzisiaj mega wydety brzuch, jak na @. W ogóle czuję się jak na @. Często mi ten bębzon (i tak okazały) puchnie. Ale zobaczyłam przed chwilą plamienie na papierze. Takie brunatne. Nie jasnoczerwone tylko raczej brudnawe. Nigdy nie miewać plamień przed @, a jeżeli już się darzy raz na ruski rok to na MAX 1/2 dni przed @, a nie 5.
    Zaczęłam świrować :o. Pewnie wkręcam sobie zagnieżdżanie, a to po prostu @ z rozmachem... :(

    Ewcia, pocieszę Cię, że jak coś to ja też dziś dostaję do głowy :) Obyśmy jednak się miło rozczarowały i by okazało się, że to nie były fantazje tylko faktycznie objawy upragnionego stanu :D

    Ewcia88, kaha lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.... zaraz podcierając się porobię sobie rany hahaha :D

    A może by..., Oluchna lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Ewcia oby to było zagniezdzenie. Mi mój mąż jeszcze nie daje spokoju bo codziennie praktycznie się pyta "i co zatrybilas" raz na drugi dzień po stosunku zadał mi takie pytanie, myślałam że padne ;D
    A może by...Bardzo dobre ćwiczenie na cierpliwość

    Faceci i ich wyobraźnia. Co by nie było ja ostatnio przypomniałam sobie taką grę the sims.. tam po przytulankach była taka melodyjka jak zaskoczyło :D i tak długo kiedyś kazałam parce z wyrka nie wychodzić aż mi nie zagrało :D prawie z głodu popadali bidaki bo zaplanowałam i tak miało być :D Szkoda, że nam jakieś fanfary nie grają kiedy już zaskoczy :D

    Ewcia88, Oluchna, Magoffi, bertha lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    A może by.... zaraz podcierając się porobię sobie rany hahaha :D

    Doskonale Cię dziś rozumiem. Ja pobiłam dziś rekord w oglądaniu majtek i papieru :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 17:31

    Ewcia88, mycha91 lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko raz brudnawy, brunatny śluz.. i cisza. -.-

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się dziewczynki nakręciłyście :p teraz to już do weekendu będzie się działo ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już dostaje do głowy..

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia brzmi to obiecująco! Oby to bylo TO o czym wszystkie myślimy!! :) trzymam kciuki!

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Doskonale Cię dziś rozumiem. Ja pobiłam dziś rekord w oglądaniu majtek i papieru :D :D :D

    U mnie to samo. Po owulacji standardowa procedura w ubikacji nie może się obyć bez kontroli papieru. :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Ciśnienie jest. Ciekawe czy ktoś się wyłamie i zatestuje w listopadzie przez swą niecierpliwość;-)
    Ja z tych niecierpliwych jestem, ale na razie owulacyjne męczę i nic....

    Niestety ja się wylamalam... ;)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Bertha trzymam więc kciuki żeby Twój pęcherzyk dojrzał i urósł jeszcze pięknie i pękł jutro o 18:15 :)

    Agniecha oby nie przyszła :) To długo po terminie @ zamierzasz testować, ja bym tyle nie wytrzymała... :)


    Po takim czasie oczekiwań na te 2krechy juz mnie nic nie zabije :p hihihi
    Po testy nie mam co wcześniej biec ani testowac bo po pregnylu jeszcze pewno wyjdzie pozytyw :)

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara i co?

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Klara i co?
    Gdyby był pozytywny już dawno bym piszczała ;)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ