X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy przed @
Odpowiedz

Test ciążowy przed @

Oceń ten wątek:
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dziś powinna przyjść @ oczywiście nie mogłam wytrzymać i wczoraj zrobił test ciążowy - negatywny. Czy ten test daje już jednoznaczny wyniki , i czekać cierpliwie na @.
    Dodam że w tym cyklu czuje się bardzo dziwnie , raz że zawsze ten dzień przed @ miałam delikatne plamienie - brązowe teraz go nie mam , a dwa że boli mnie podbrzusze na dole , takie uczucie pełności ( ból rozpierający) i przed @ bolały mnie piersi - teraz nic.

    Ból lewego jajnika jest dość uciążliwy, ból jest stały ale nie jakiś mega mocny.
    W tym cyklu był stosunek w dni płodne, z finałem w środku.

    Dodam że cztery dni po tym stosunkowo pojawił się śluz taki gęsty zabarwiony delikatnie na różowo i to tyle.
    Proszę o radę ❤️❤️❤️

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 21 maja 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj dwa dni jak @ nie przyjdzie zrób następny test 😊 ew. Możesz iść na betę wtedy dostaniesz jednoznaczną odpowiedź tego samego dnia 😁

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Poczekaj dwa dni jak @ nie przyjdzie zrób następny test 😊 ew. Możesz iść na betę wtedy dostaniesz jednoznaczną odpowiedź tego samego dnia 😁

    Właśnie teraz w ciągu trzech dni nie mam możliwości iść zrobić tej bety 😭😭 no ale poczekam jeszcze i zrobię kolejny test

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorszy w tym wszystkim jest mój brzuch ( podbrzusze ) no tak mnie wysadziło że masakra sukienka która wyglądała na mnie idealnie teraz wygląda jak jakiś nadmuchany worek 😂😂

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1151 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Najgorszy w tym wszystkim jest mój brzuch ( podbrzusze ) no tak mnie wysadziło że masakra sukienka która wyglądała na mnie idealnie teraz wygląda jak jakiś nadmuchany worek 😂😂
    Który to dc ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2023, 09:47

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle wypadają w dn 30-32

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Cykle wypadają w dn 30-32

    Dziś powinnam dostać okres ...

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1151 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Dziś powinnam dostać okres ...
    A jak się czujesz ?

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Witam , dziś powinna przyjść @ oczywiście nie mogłam wytrzymać i wczoraj zrobił test ciążowy - negatywny. Czy ten test daje już jednoznaczny wyniki , i czekać cierpliwie na @.
    Dodam że w tym cyklu czuje się bardzo dziwnie , raz że zawsze ten dzień przed @ miałam delikatne plamienie - brązowe teraz go nie mam , a dwa że boli mnie podbrzusze na dole , takie uczucie pełności ( ból rozpierający) i przed @ bolały mnie piersi - teraz nic.

    Ból lewego jajnika jest dość uciążliwy, ból jest stały ale nie jakiś mega mocny.
    W tym cyklu był stosunek w dni płodne, z finałem w środku.

    Dodam że cztery dni po tym stosunkowo pojawił się śluz taki gęsty zabarwiony delikatnie na różowo i to tyle.
    Proszę o radę ❤️❤️❤️
    Spokojnie kochana. To jeszcze niczego nie przesądza. Mi pozytywny test z moczu wyszedł w 5tc
    Żeby nie beta to bym o ciąży nie wiedziała 😁
    Także zatestuj jeszcze raz jeśli okresu dalej nie będzie ❤️
    A co do brzucha to ja jestem tak wzdęta od piątku że w sklepie i w banku wołali mnie bez kolejki 😂 a teraz przez weekend jeszcze męczę się z bolesnymi piersiami a właściwie sutkami, śpię tylko na brzuchu a teraz jest to niemożliwe. No i zła jestem bo weekend taki piękny,słoneczko,ciepło a ja spędziłam go śpiąc i wstaje tylko do lodówki po jedzenie i później znowu spanko. Wczoraj zasnęłam na balkonie na leżaku 😂Do okresu mam jeszcze 5 dni a ja się czuję jakbym już miała 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2023, 10:03

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    A jak się czujesz ?

    Ogólnie jak na mojw objawy przed okresem jest inaczej na @ mam takie objawy i to zawsze odkąd pamiętam
    - ból piersi - teraz brak
    - suchość - teraz mokro
    - oaza spokoju - teraz nerwy o byle co , no chłop mnie tak wkurza że szok 😂 a za chwilę przechodzi i już jest najlepszy na świecie.
    - ból jajników ale tylko w dniu @ - teraz tylko jeden boli lewy i jest to ból ciągły a boli już ze trzy dni
    - śluz też mnie zdziwił bo bardzo długo utrzymał sie biały( takie perłowy ) i był ciągnący , teraz jest biały ale taki krem
    - do tego doszedł ból podbrzusza na środku na dole
    - uczucie pełności co już wspomniał no Bałon ze jak cholera ...

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1151 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ogólnie jak na mojw objawy przed okresem jest inaczej na @ mam takie objawy i to zawsze odkąd pamiętam
    - ból piersi - teraz brak
    - suchość - teraz mokro
    - oaza spokoju - teraz nerwy o byle co , no chłop mnie tak wkurza że szok 😂 a za chwilę przechodzi i już jest najlepszy na świecie.
    - ból jajników ale tylko w dniu @ - teraz tylko jeden boli lewy i jest to ból ciągły a boli już ze trzy dni
    - śluz też mnie zdziwił bo bardzo długo utrzymał sie biały( takie perłowy ) i był ciągnący , teraz jest biały ale taki krem
    - do tego doszedł ból podbrzusza na środku na dole
    - uczucie pełności co już wspomniał no Bałon ze jak cholera ...
    Kurde mam podobnie, tyle ze mam 11 dpo a wczoraj 10 dpo beta <2,30 😩😩😩

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje nic innego tylko czekać co się wydarzy , a chyba nie ma nic gorszego 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wzdęty brzuch jest najlepszy 😂 sama z siebie się śmieje, że jeszcze tak to nie było.
    Najlepsze jest to że w ostatnim czasie trochę schudłam , i chłop stwierdził że chyba poprzednia waga mi wróciła w ciągu dwóch dni 😂😂😂

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1151 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ten wzdęty brzuch jest najlepszy 😂 sama z siebie się śmieje, że jeszcze tak to nie było.
    Najlepsze jest to że w ostatnim czasie trochę schudłam , i chłop stwierdził że chyba poprzednia waga mi wróciła w ciągu dwóch dni 😂😂😂
    Biedna hahahha ja tez mam bebzol jak w 4 msc przy moich chudych nogach to dziwnie wyglada

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ten wzdęty brzuch jest najlepszy 😂 sama z siebie się śmieje, że jeszcze tak to nie było.
    Najlepsze jest to że w ostatnim czasie trochę schudłam , i chłop stwierdził że chyba poprzednia waga mi wróciła w ciągu dwóch dni 😂😂😂
    No ja wczoraj stanęłam przed chłopem i się śmiałam że pakować się trzeba bo za chwilę poród się zacznie bo brzuch jak w 9 miesiącu ciąży 😂

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ten " wielki " brzuch był dobrym znakiem ❤️
    Teraz sobie zaczął boleć jajnik , ale to tak czuję że go mam 😂 inaczej nie idzie tego określić 🤗

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    O ten " wielki " brzuch był dobrym znakiem ❤️
    Teraz sobie zaczął boleć jajnik , ale to tak czuję że go mam 😂 inaczej nie idzie tego określić 🤗
    Ha ha aż strach pomyśleć jak będę wyglądać serio w 9 miesiącu 😂 skoro przy wzdętym brzuchu już wyglądam jakbym miała porodówkę odwiedzić 😂 dobrze że mam windę bo na 11 piętro ciężko byłoby się inaczej zatoczyć 🙈

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1151 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ha ha aż strach pomyśleć jak będę wyglądać serio w 9 miesiącu 😂 skoro przy wzdętym brzuchu już wyglądam jakbym miała porodówkę odwiedzić 😂 dobrze że mam windę bo na 11 piętro ciężko byłoby się inaczej zatoczyć 🙈
    Na 11 pietrze mieszkasz ? 😵‍💫

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ha ha aż strach pomyśleć jak będę wyglądać serio w 9 miesiącu 😂 skoro przy wzdętym brzuchu już wyglądam jakbym miała porodówkę odwiedzić 😂 dobrze że mam windę bo na 11 piętro ciężko byłoby się inaczej zatoczyć 🙈

    No to faktycznie dobrze że masz windę 😂😂

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie u was jakieś " inne " objawy są ? 🤗🤗

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ