X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to misi być super uczucie

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, ze na razie jeszcze nie odczuwam tego za bardzo ;p moze za tydzien bedzie wiécej dolegliwosci ale na chwile obecna jest... zwyczajnie ;D poza delikatna sennoscia wieczorem i ciezkim wstaniem rano.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już z chęcią zaczęłabym nowy cykl

    Justek
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Umówiłam się na jutro do lekarza, niestety nie do mojej Pani doktor, do niej dopiero mam wizytę na 24 września :(
    Jestem już zaniepokojona, bo okresu nadal brak, mam straszne bóle krzyża i boli mnie cały czas lewy jajnik. Miałam już kiedyś torbiel i boję się, że to to samo ;( A lewa strona to póki co jedyna drożna u mnie więc mam nadzieję, że nic poważnego się nie dzieje.

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badz dobrej mysli. Moze to nic zwiaznego z ginekologia. Ja ostatnio tez myslalm ze jakas torbiel czy cos innego tak mnie bolalo. Okres jak nigdyuw zyciu MI sie spoznil. Wyladowalam w szpitalu bo okazalo sie ze mam plyny w Jamie brzusznej. Jednak wycieku nie bylo I nie stwierdzili skad byl ten plyn.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Badz dobrej mysli. Moze to nic zwiaznego z ginekologia. Ja ostatnio tez myslalm ze jakas torbiel czy cos innego tak mnie bolalo. Okres jak nigdyuw zyciu MI sie spoznil. Wyladowalam w szpitalu bo okazalo sie ze mam plyny w Jamie brzusznej. Jednak wycieku nie bylo I nie stwierdzili skad byl ten plyn.

    Oby, bo już odchodzę od zmysłów...jak moja jedyna drożna strona ucierpi to ja już nie wiem...
    A co zrobili w sprawie tych płynów u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 17:12

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo podejrzenie ze moge byc w ciazy wiec zdecydowalismy z lekarzem ze dostane tylko srodki przeciwbolowe I bd obserwowac czy z czasem plyn sie wchlania

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze sie modle zeby progesteron MI wzrosl po ovu bi w tamtym miesiacu byl nisko.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny! Ja namiętnie robie testy, aż mnie mój małż wyzywa, że wszedzie walają się testy ciążowe :p
    Wczoraj popołudniu jeden wyszedł negatywny więc co? wieczorem strzeliłam kolejny, tym razem już był pozytywny. Dzisiaj idę na krew ponownie i jeżeli przyrost jest ok to pędzę w środę do lekarza i dzisiaj powiedzieć rodzicom :D


    BARDZO TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! ŻEBY SIĘ UDALO! :)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jakis felerny byl albo za duzo wypilas. No u mnie test owulacyjny z przed chwili jeszcze negatywny. A taka jakas jestem szczwsliwa ze moj twierdzi ze go zacaluje na smierc. Pobolewa mnie juz jajnik. Teraz soacerek z moim kochanym pieskiem I musze Nas spakowac. Moj piesek tez sie cieszy wczoraj ogarnialam auto to juz wpadl do auta siedzial na swoim miejscu I w pysku trzymal pasy zeby mu zapiac:))) to moj maly 1 kg zazdrosnik. Oczywiscie spi z Nami I jak klade go do jego lozka to sie obraza hah ale MI dzisiaj wesolo

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 8 kg mopsa, ktory również z nami sypia i potrafi się obrazić jak go wyrzucimy z sypialni ;) haha to dobrze! to dobrt znak skoro masz taki świetny humor :))

    Ja coś jestem przeziębiona... czuje się fatalnie i nie wiem jak wysiedze w pracy dzisiaj :(

    Dodatkowo ogarnął mnie stres i nie wiem czy chce mówić dzisiaj rodzicom o ciąży... boje się!

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob sobie herbate z cytrynka. I nie denerwuj sie tak. Jesli niechcesz mowic to nie mow poczekaj AZ bd gotowa po Co masz sie denerwowac niepotrzebnie. Dzien niezbyt ladnie sie zapowiada pada zimno ale ja mam dzisiaj energie jakby mnie ktos podmienil. Moj sie smieje ze przez te hormony swiruje.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę mówić ale boję się czy na pewno będzie wszystko w porządku! Wiadomo, że to dopiero początek ciąży więc nigdy nic nie wiadomo! Bardzo chce już powiedzieć... zobaczyć ich radość.

    Haha się ciesz! bo ja dzisiaj niewyspana kompletnie, zmęczona i w stresie delikatnym ;)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spalam tylko 5 godz od kiedy biore te tabletki na tarczyce to zle sypiam. To mow nie MA sie czego bac. Nawet jesli bd zle Chociaz w to watpie I nawet tak nie mysle to nie bd Sama. Ja to bym odrazu zadzwonila. Moi rodzice to czekaja razem ze mna. Ciesz sie I mysl pozytywnie. Bo to piekne miec w sobie nowe zycie :))

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No staram się myślec pozytywnie ale tyle się negatywnych rzeczy w internecie! wszyscy ostrzegają przed zbyt wczesnym informowaniem, bo w przypadku poronienia potem cieżko to odkręcić... Stąd mój stres chociaż wiem, że nie powinnam tak myslec przeciez! Jestem w ciązy i koniec kropka a dzisiejsza beta tylko to potwierdzi !

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, że skoro jestem zdrowa i nie miałam nigdy poważnych chorób czy problemów to czemu niby miałoby być źle?! musi być dobrze...

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac jaki wynik Bety.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Daj znac jaki wynik Bety.


    Dam znać, pewnie koło 16 będe znała już.

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na bete czeka sie do 2 dni. Chyba ze do miasta sie pojedzie to tylko 2 godz.


    Jakies dziwne bole mam. Zawsze bolal mnie jeden jajnik a teraz obydwa jeszcze czegos takiego nie mialam

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    U mnie na bete czeka sie do 2 dni. Chyba ze do miasta sie pojedzie to tylko 2 godz.


    Jakies dziwne bole mam. Zawsze bolal mnie jeden jajnik a teraz obydwa jeszcze czegos takiego nie mialam


    Mnie rano bolały oba , jak w trakcie okresu .

    Zerkniesz na wykres ?

    https://ovufriend.pl/graph/5f0e9a0fed94c09d2e086b8f21edd0e6

    Justek
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ