X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Przegapiłas :) pisała ze wynik bety 88,6:) farciara z niej


    To faktycznie przegapiłam, czytam w pracy więc jednym okiem zerkam :)

    mother_to_be gratuluję w takim razie ;)

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj 10 dzien cyklu

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12..13 dzien cyklu zawsze mam ovu

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    12..13 dzien cyklu zawsze mam ovu


    No to do roboty :)

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bd sie dzialo jedziemy do Frankfurtu na kilka dni. Lekarz powiedzial ze narazie zebym za duzo nie podrozowala ale to tylko 100 km wiec daleko nie MA. Niby ciagle podrozowanie moze rozstroic cykl. Kit Tam Wie ale ja zrobie juz wszystko byle by sie udalo.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be Ino wez no zostan z Nami. Moze Nas zarazisz :)

    Whoosie lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaje! ;)

    Dzisiaj rano zrobiłam ponownie sikany test - kreska jest zdecydowanie ciemniejsza od tego wczoraj więc chyba się udało! Jutrzejsza beta jeszcze to potwierdzi ale już uznaje się za cieżarną i powoli zaczynam się cieszyć! :D

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    A bd sie dzialo jedziemy do Frankfurtu na kilka dni. Lekarz powiedzial ze narazie zebym za duzo nie podrozowala ale to tylko 100 km wiec daleko nie MA. Niby ciagle podrozowanie moze rozstroic cykl. Kit Tam Wie ale ja zrobie juz wszystko byle by sie udalo.


    Daj znać jak tam było na romantycznym wyjeźdźcie ;)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie razem z Toba. Zycze duzo zdrowia na nadchodzace 9 miesiecy :) u mnie dzisiaj test jeszcze negatywny wiec wszystko idzie zgodnie z planem. Dzisiaj MI sie snilo ze jestem w ciazy z blizniakami. Chyba moj mozg juz swiruje.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też miałam takie sny w zeszłym miesiącu... były bardzo realne a ja czułam ogromne rozczarowanie kiedy się obudziłam i jednak w tej ciazy nie byłam :p

    Trzymam kciuki, żeby się udało wszystko ;)

    Nie dziękuje jeszcze ;) jutro dam znać jaka beta :)

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 25 września mamy zaplanowany lot do Norwegii.. ciekawe czy lekarz pozwoli mi lecieć

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz wiesz blizniaki to marzenie mojego chlopa. On twierdzi ze na jednym nie koniec. I jak by sie trafily blizniaki to juz wogole by byl w mega zadowolony. Juz mam go czasem dosc Leci do mnie rano Wiecznie z tabletka I jak Wie ze zbliza sie ovu to I z testem. I musze wstac bo MI zyc nie Daje I zrobic test. A jak juz jest po ovu to MI nawet dwa kilo ziemniakow nie pozwala podnosic. Troche mnie juz to meczy. Czuje sie jak niepelnosprawna. Tym bardziej ze pracowalam po 14 godz a teraz siedze w domu. AZ zaluje czasem ze sie na to zgodzilam.


    Super ja to juz jestem pewna ze gratulacje ci sie naleza. Z tym lotem to napewno spytaj Gina.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Chociaz wiesz blizniaki to marzenie mojego chlopa. On twierdzi ze na jednym nie koniec. I jak by sie trafily blizniaki to juz wogole by byl w mega zadowolony. Juz mam go czasem dosc Leci do mnie rano Wiecznie z tabletka I jak Wie ze zbliza sie ovu to I z testem. I musze wstac bo MI zyc nie Daje I zrobic test. A jak juz jest po ovu to MI nawet dwa kilo ziemniakow nie pozwala podnosic. Troche mnie juz to meczy. Czuje sie jak niepelnosprawna. Tym bardziej ze pracowalam po 14 godz a teraz siedze w domu. AZ zaluje czasem ze sie na to zgodzilam.


    Super ja to juz jestem pewna ze gratulacje ci sie naleza. Z tym lotem to napewno spytaj Gina.


    Dba o Ciebie jak umie najlepiej ;) Mój tez marzy o blizniakach, mysle ze ja tez bym sie nie obrazila jakby byly dwa chociaz to podwojne wyzwanie wtedy ;)
    Mam nadzieje, ze wlasnie ten cykl bedzie tym szczesliwym i uda Wam sie zafasolkowac! :))

    Jasne jasne, plan mam taki ze jutro powtarzam bete i w srode za tydzien pedze do lekarza na potwierdzenie ciazy i bede sie modlic, zeby bylo cos widac ;)

    najsmieszniejsze dla mnie jest wiek ciazy, ze tak powiem;p z bety wychodzi 2 tydzien, ale od okresu teoretycznie jestem w 5 tygodniu ;p

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    też miałam takie sny w zeszłym miesiącu... były bardzo realne a ja czułam ogromne rozczarowanie kiedy się obudziłam i jednak w tej ciazy nie byłam :p

    Trzymam kciuki, żeby się udało wszystko ;)

    Nie dziękuje jeszcze ;) jutro dam znać jaka beta :)


    Hej , powiesz mi jaki olej piłaś jakaś marka ? Kapsułki czy w płynie ?

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Hej , powiesz mi jaki olej piłaś jakaś marka ? Kapsułki czy w płynie ?


    Justek Kochana ja tylko naturalne na zimno tloczone :)
    do owulacji pilam olej z wiesiolka marki semco, a od owulacji do tej pory juz pije olej lniany zlocisty. Codziennie lyzka na czczo. :) Wazne zebys miala zimnotloczone i trzymala je w lodowce wtedy to ma sens. Olej z wiesiolka mozesz rowniez podrzucic partnerowi, bo wplywa dobrze na plemniki ;)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Justek Kochana ja tylko naturalne na zimno tloczone :)
    do owulacji pilam olej z wiesiolka marki semco, a od owulacji do tej pory juz pije olej lniany zlocisty. Codziennie lyzka na czczo. :) Wazne zebys miala zimnotloczone i trzymala je w lodowce wtedy to ma sens. Olej z wiesiolka mozesz rowniez podrzucic partnerowi, bo wplywa dobrze na plemniki ;)


    Dzięki :) kupuję . Z jakiejs apteki internetowej to brałaś ?

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat bralam od nas ze sklepu, bo mieszkam przy miejscu gdzie sa produkowane. Mysle ze obojetnie jaki olej z wiesiolka i lniany beda dobre byle tylko zimnotloczone :)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Ja akurat bralam od nas ze sklepu, bo mieszkam przy miejscu gdzie sa produkowane. Mysle ze obojetnie jaki olej z wiesiolka i lniany beda dobre byle tylko zimnotloczone :)



    Może i mi przyniesie szczęście , dzisiaj test negatywny @ nadal brak

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz ?

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sié czuje bez zmian ;)

    delikatnie czuje sie zmeczona i ciezko mi sie wstaje :)

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ