X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zaczęłam dzisiaj nowy cykl

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Justek pijesz inofem/inofolic czy coś z tego typu?
    Zaczęłam pic inofolic , jeszcze te oleje muszę dokupić

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 4 września 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl nowe nadzieję.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam sobie przez 3 miesiące będę robiła pomiar temp , potem z tymi wykresami pójdę do lekarza , zrobię badania . Niech się lekarz wypowie , może coś doradzi . Musi s końcu zaskoczyć .

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 4 września 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mierze temp bo ja raz wstaje o 3 w nocy raz o 5 a raz o 14 . więc nie widzę w tym sensu. teraz tylko mierzylam bo jakaś gorąca jestem temp. 37.9 nie wiem czy mogę coś wziąść

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 4 września 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze ale na zasadie , że sprawdzam czy jest podwyższona. Nie zapisuje tego nigdzie tylko upewniam się, zę na pewno nie dostanę @ ;p Dzisiaj miała 36,81. Jutro mnie czeka wizyta u gina... ciekawa jestem co powie!

    INOFOLIC ja tez pije juz drugi miesiąc i widzisz! w drugim cyklu z nim się udało. On jest bardzo polecan przy policystycznych jajnikach jak i po tabletkach anty.
    NOWY CYKL NOWE NADZIEJE :)))

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka dla lepszej skuteczności pije 2 razy dziennie , nie wiem czy to jego zasługa czy taka @ się trafiła , ale mam mega duzo skrzepów

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 4 września 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    ja nie mierze temp bo ja raz wstaje o 3 w nocy raz o 5 a raz o 14 . więc nie widzę w tym sensu. teraz tylko mierzylam bo jakaś gorąca jestem temp. 37.9 nie wiem czy mogę coś wziąść

    W ciąży kobitki biorą paracetamol

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 4 września 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    W ciąży kobitki biorą paracetamol

    Jutro idę do gina to się zapytam. Ale w sumie przeziębienie już mi przechodzi więc licze , że wszystko jest w porządku... zwłaszcza, że dzisiaj mnie boi brzuch :/


    Ja swego czasu też piłam dwa razy dziennie. Teraz mi zostało trochę saseszetek to też jeszcze obie popijam ;) trzymam kciuki, że Tobie też pomoże!

  • Zanula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 września 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam do was dziewczynki pytanie. Jestem tu nowa i dużo się naczytalam Ale jest tego sporo i się mętlik zrobił... ostatni @ miałam 9.08. Trwał 7 dni A cykle mam 28-30 dni... owulka wypadła od 19 do 25.08. Przytulanki z mężem były 21.08. Z finałem. Wczoraj zrobiłam test beta hcg (12 dni po stosunku) i wynik to 0,1. Jak myślicie? Robić sobie nadzieje??

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 5 września 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanula wrote:
    Witam, mam do was dziewczynki pytanie. Jestem tu nowa i dużo się naczytalam Ale jest tego sporo i się mętlik zrobił... ostatni @ miałam 9.08. Trwał 7 dni A cykle mam 28-30 dni... owulka wypadła od 19 do 25.08. Przytulanki z mężem były 21.08. Z finałem. Wczoraj zrobiłam test beta hcg (12 dni po stosunku) i wynik to 0,1. Jak myślicie? Robić sobie nadzieje??

    Wynik 0,1 to negatywny. Albo Ci urośnie więc powtórz badanie za parę dni, albo Ci nie urosnie. Ja parę razy też miałam taką niską i niestety przyszla @.
    Dodatkowo 12 dni pos tosunku to już powinna wyjśc beta chyba, że owulacja Ci się przesuneła.

  • Zanula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 września 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp. Raczej poczekam na @ jak nie przyjdzie to znowu pojadę na betę. Temperatura otrzymuje się na 37,2 od kilku dni... wzrosła ostatnio...

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 5 września 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety musisz czekać albo na brak malpiszona albo na jej przyjście. naukowcy powinni coś wymyśleć żeby nie trzeba było tak długo czekać hah czekamy i czekamy a jak się uda to znow trza czekać 9 miesięcy i faceci mówią że kobiety się nie cierpliwia jak my musimy zawsze na coś czekac :))

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 5 września 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje przyjaciółki :)
    Pijemy kawę ?
    Mother to be dla Ciebie oczywiście inka :)

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 5 września 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już dawno po kawce pobudkę mialam o 3 moja siostra chciała się tulić i smoczka musialam szukać. A o 5 mój tombiś (mój kochany kg york) płakał przez sen no i się obudzil poszliśmy na spacerek chyba z 5 km zrobilismy oczywiście droga powrotna na rękach.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 5 września 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale muszę coś zjeść bo mija właśnie pol godz po tabletkach jak nie zjem na czas caly dzien pęka mi głowa. więc mogę się napić soku :)

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 5 września 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Ale muszę coś zjeść bo mija właśnie pol godz po tabletkach jak nie zjem na czas caly dzien pęka mi głowa. więc mogę się napić soku :)


    Ja jem śniadanie w pracy , pije inofolic

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 5 września 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Witam moje przyjaciółki :)
    Pijemy kawę ?
    Mother to be dla Ciebie oczywiście inka :)

    Lekarz pozwolił mi na kawkę w ciągu dnia ale jak to określić "byleby nie z 4 łyżeczek i nie 5 dziennie" ;) także pozwalam sobie na jedną w ciągu dnia słaba od rana.. takie małe uzależenienie ;))) Także na zdrówko! ja już po kawie :)


    MalaZnadzieja byłaś na spacerze z psem o 5 rano?! Szacun! Ja codzienie do pracy wstaje o 5:40 i szczerze nienawidze tej godziy, bo teraz już ciemno to i tyłek mi cieżko zwlec z łóżka

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 5 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przyzwyczajona normalnie do pracy tak 3 ..4 wstawalam. albo czasem o 3 przychodziła z pracy . I drzemkę z siostra teraz popołudniu zaliczam to też inaczej. wogole ja to mam taki sen że mnie wszystko budzi a najbardziej pies haha

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 5 września 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    ja przyzwyczajona normalnie do pracy tak 3 ..4 wstawalam. albo czasem o 3 przychodziła z pracy . I drzemkę z siostra teraz popołudniu zaliczam to też inaczej. wogole ja to mam taki sen że mnie wszystko budzi a najbardziej pies haha
    Mnie pies też budzi czasami w nocy jak się wierci, bo śpi z nami niestety i za cholerę z lóżka się nie daje wygonić ;)

    Dla mnie ta 5;40 to zabójstwo naprawdę... 2,5 roku już pracuje a nadal nie mogę się przyzwyczaić. Za to mój telefon się przyzwyczaił i nawet jak przestawie ten budzik na inną godzinę to on itak dzwoni o 5:40:p

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ