X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się dzisiaj nie chciało wstać przez ta wczorajsza gorączkę i ból pleców mi dokucza. Dzisiaj znow było mocne szukanie smoczka . wsiadłam w auto i pojechałam do apteki calodobowej mówię proszę pięć dużych smoczkow. położyłam sobie kolo siebie co chciała smoczka to nie musialam szukać hah

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani w aptece az zapytała po co mi w nocy tyle smoczkow ma Pani piecioraczki mówię nie piecioletnia siostre co pół nocy szuka smoczka.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wy kobietki dzisiaj z nudów zrobilam sobie test owulacyjny został mi jeden z tych co sąsiadka przyniosła i tak mi by się nie przydał bo na każdy cykl używam i tak elektronicznych i wyszedł tak że wyszedł cień widoczny gołym okiem haha

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkleila bym zdjecie ale nie wiem jak . kurde ale testy pokazały mi owu i te same testy były negatywne 4 i 5 dni temu już po owu

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/7c855b9536814.jpg.html

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 6 września 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest ewidentnie krecha i to nie żaden tam cień ;) Ja tam już nie wierzę tym testom mi ciągle wychodziły negatywne więc teoretycznie nie miałam owulacji a skądś ta moja beta 2200 się wzięła! tak jak pisałam gdzie s tam wcześniej podobno wynik może się różnić nawet jeżeli chodzi o godziny! bo szczyt macie w określonej godzinie i w tym momencie wyjdzie dodatni test owulacyjny...

    Ja wczotaj chciałam się dostac do lekarza, który chciałam aby prowadził moją ciaże. Ale niestety Pan postanowił nie przyjśc do pracy, bo jak to stwierdził "nie ma czasu"... dzisiaj ide do innego lekarza. Dam znać co mi powiedział

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale 2 owulacji w miesiącu to nie mogę mieć. tej co była jestem pewna . jeszcze jutro zrobię test b9 już zaczynam swirowac

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 6 września 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam dzisiaj nowe testy + zapas inofolicu , kup sobie te elektroniczne będziesz miała jasność . 217 zł mnie ta przyjemność kosztowała - Toc prawie fryzjer :) ale co tam są sprawy ważne i ważniejsze

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja używam tych elektronicznych te paskowe to sąsiadka mi dała tak żebym zobaczyła czy są zgodne z tymi claeblue i tak te i te 6 dni temu po kazaly mi owu. pi owu obydwa pokazywały białe krechy

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam kolejny test zobaczcie


    https://zapodaj.net/a01ccef80f742.jpg.html

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 6 września 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko są jaśniejsze od kontrolnej , zrób Ok 18 mówią ze wtedy jest największe stężenie

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne że 4 ..5 dni temu była na nich biel... no może ktoś plata mi figle

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dziewczyny chyba świętuje mama kazała mi zrobić test ciążowy kupilam paskowy 10. jest cień mama to widzi ja też i tata też chyba coś tu jest nie tak . jasna kreska ale widac ja

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swiruje miało to przez mój slownik. Ale już kit na n9c się nie nastawiam czekam na dzień @

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 6 września 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuć zdjęcie ciążowego

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ciezko zrobic zeby była taka widoczna jak gołym okiem

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeby wyszli hyy może jakiś nadziewany ten test przecież do okresu jeszcze tydzień

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 września 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślicie że mam jutro powtórzyć czy dam sobie spokój?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nat90 Ekspertka
    Postów: 232 165

    Wysłany: 6 września 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, że powtórzyć! trzymamy kciuki:)

    34bwvkcbc86rh45f.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 7 września 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    myślicie że mam jutro powtórzyć czy dam sobie spokój?
    Ja powtarzałam codziennie test! dzień w dzień robiłam test ciążowy zaczynając od ytych z wyczuciem od 10ul/ml :D A potem beta co dwa dni! :)) Leć po testy i rób! codzienne kreska powinna być coraz mocniejsza ;))

    Ja jestem po wizycie u lekarza! nasza fasolka ma 7 mm :D

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ