X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 7 września 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    myślicie że mam jutro powtórzyć czy dam sobie spokój?


    Zrób jutro , ale znając babska naturę to polecisz dzisiaj :) i na jutro kupisz jeszcze jeden. Ja ja ja

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znów blady cień może te testy są jakieś dupiate... już nic nie robię czekam na malpe wtedy się okaże

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 7 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokaż fotkę ;)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 września 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyrzucilam te testy bo tylko się wkurzalam. poczekam do @ I już żadnego nie robię. co ma być to bd .

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 7 września 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    wyrzucilam te testy bo tylko się wkurzalam. poczekam do @ I już żadnego nie robię. co ma być to bd .
    Zazdroszczę spokoju! Ja trzaskalam te testy jak walnięta...

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 września 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechce sie nakrecac Co jesli te kreski to bledy testu pozniej bd jeszcze bardziej plakac a tak poczekam wiadomo ze zzera mnie ciekawosc ale dam sobie spokoj

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 września 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczcie same to ten ten z wczoraj była troszkę bardziej widoczna gołym okiem


    https://zapodaj.net/34aee09f3944c.jpg.html

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 10 września 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    zobaczcie same to ten ten z wczoraj była troszkę bardziej widoczna gołym okiem


    https://zapodaj.net/34aee09f3944c.jpg.html


    MOJA DROGA! widzę ją bez wpatrywania się ;)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety z tego już raczej nic nie bd zrobilam kolejny negatyw na jednym cień taki jak na poprzednim i dzisiaj znow biel ... czekam na @ I raczej na kolejny cykl

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 10 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    niestety z tego już raczej nic nie bd zrobilam kolejny negatyw na jednym cień taki jak na poprzednim i dzisiaj znow biel ... czekam na @ I raczej na kolejny cykl

    Hm... ciekawe! płata Ci figle trochę to testowanie... ale może jeszcze się sytuacja wyklaruje na Twoją korzyść :)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do małpy 3 dni zobaczymy... już naprawdę się na nic nie nastawiam. Jadę lepiej gdzieś kupić bikini bo bd z gola dupa na tej Majorce latać. jeszcze taki fart albo nie fart kolejna owulacja powinna być koło 27 września przed samym wylotem na Majorkę. nie wiem czy ten mój dziecial zdąży przyjechać.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother a ty jak się czujesz ?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie pytanie macie jakieś imię bo tak jakoś lepiej pisać niż mother ... ja jestem Edyta miło mi :)

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 10 września 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy lecieć do Norwegii 25 wrzesnia ale jednak rezygnujemy... Latanie w I trymestrze wiąże się z dużym ryzykiem, którego ja nie chce ponosić... :/

    Ja się czuje calkiem dobrze. Dzisiaj mam trochę mdłości od rana i straaasznie bolą piersi. Dodatkowo wysypało mnie na twarzy ale z tym sie męcze od 3 tygodni i wczesniej wiązałam to z odstawieniem tabletek ale to jednak od ciąży ;)

    Miło mi Cie poznać Edytko, ja jestem Marta :)

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam astmę więc jak by była ciaza to mogę się pożegnać z lataniem. Ta Majorkę to i tak nie ja planowałam ale teściowa już zapłaciła więc ciężko się wymigac. ja chciałam jechać na termy w bawarii bylam tam już kilka razy i jest super tak spokojnie można odpocząć jak w raju . A na Majorce chyba jedyne co to się dobrze upić. ja nie pije więc jak jednego drinka wysiorbie to ko. Jedyne co dobre ze i tak z moim musimy podjąć ważne decyzje więc bd trochę czasu na debaty.



    Wazne zeby te mdłości już się nie pokazywały. mialam koleżankę co wiecznie nie umiała mdłości powstrzymać 3 razy moje auto było w pralni. I zawsze się śmiała to nie ja to ten mały kosmita co siedzi gdzieś tam we mnie :))

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 10 września 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Ja mam astmę więc jak by była ciaza to mogę się pożegnać z lataniem. Ta Majorkę to i tak nie ja planowałam ale teściowa już zapłaciła więc ciężko się wymigac. ja chciałam jechać na termy w bawarii bylam tam już kilka razy i jest super tak spokojnie można odpocząć jak w raju . A na Majorce chyba jedyne co to się dobrze upić. ja nie pije więc jak jednego drinka wysiorbie to ko. Jedyne co dobre ze i tak z moim musimy podjąć ważne decyzje więc bd trochę czasu na debaty.



    Wazne zeby te mdłości już się nie pokazywały. mialam koleżankę co wiecznie nie umiała mdłości powstrzymać 3 razy moje auto było w pralni. I zawsze się śmiała to nie ja to ten mały kosmita co siedzi gdzieś tam we mnie :))


    teoretycznie mi lekarz pozwolił ale ja mam obawy zwłaszcza, że są przypadku poronień właśnie przez latanie w I trymestrze..
    Jasne jasne kojarzę, pisałaś o tym prezencie od teściowej ;) Zawsze yo jakiś odpoczynek. My teraz szukamy czegoś w zamian Norwegii gdzie można by pojechać samochodem chociaż.


    No zobaczymy jak to będzie. Te mdłości jeszcze nie sa takie uciążliwe więc też nie mogę za bardzo narzekać :) haha oby nie doszło do takich sytuacji u mnie! :D

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mojej teściowej nie można polegać więc dlatego daje takie prezenty... nawet dziecka z nią zostawić nie można ...


    mazury są piękne kilka lat tam spędziłam.
    ja już nie mam w tym cyklu na co liczyć zrobilam jeszcze 2 testy i negatywny. dzwoniłam do mojej pani gin w de i straszyła mnie ze jak na 100 % widziałam na obydwu testach kreski to mogło dojść do ciąży biochemicznej i zw no nie ma jak mnie zbadać ale mam obserwować okres.
    Powoli już mi się odechciewa tych testów i tego wszystkiego . może jeszcze jeden miesiąc i raczej odpuszczę .

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 10 września 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta a ty od którego dnia po owu testowalas? I kiedy ujrzałas 2 kreski?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 11 września 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest takie coś wredne jak ciąża biochemiczna to fakt...
    Wcale się nie dziwie! A wiesz, że wyluzowanie to najlepsza strategia? Dużo par wtedy zachodzi właśnie :)


    Edytko ciężko mi to stwierdzić... teoretycznie 3 dni przed @ (licząc qwedług średniej @) lub 8 dni przed, bo w poprzednim cyklu miałam opóźnnienie 5 dni wiec zakładałam takie samo teraz. Ale u mnie to wyszło przypadkiem! Zrobiłam przed imprezą bo wiedziała, że będę pić alkogol i zostawiłam, a tam wyskoczył cień :)

    W sobotę był test, w niedzielę cień na tym teście, w poniedziałek słaba krecha, we wtorek mocniejsza, w czxwartek lekarz powiedział, że widzi rozpulchnioną macicę i powiększone endometrium i teraz w poprzedni czwartek był pęcherzyk 7 mm. Kolejna wizyta 18 września.

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 11 września 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj w nocy myslalam ze już @ przebudziłam się cala mokra brzuch bolał cycki myslalam ze odpadna. nawet @ w tym miesiącu ze mną gra.


    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ