X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak w środku sprawdzam to jest taki mleczny a na zewnątrz wodnisty. Już sama nie wiem jaki mam zaraz oszaleje. Ha ha ja może na smak musimy próbować

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie testy tez negatywne. jeden wyszedł prawie, że pozytywny jednak kreska nie była ytak do końca tak samo ciemna jak kontrolna więc... ;/

    hahaha no może to jakiś sposób, który by więcej powiedział ;) Ostatni przeczytałam, że tylko ciąża świadczy o tym , że owulacja sie odbyła :D

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez sensu chyba nawet test kupować i się nakręcać , za 4 dni będzie @ i tyle w temacie:)

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na ten mój i chyba sobie odpuszczę to monitorowanie cyklu w kolejnym, bo i tak mi nie wychodzi :p

    ani testy owulacyjne, ani temperatura, a śluz to mi bardziej miesza niż pomaga

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwariować można , wydałam tylko kasę na te super testy owulacyjne , bajera elektroniczny - tylko mnie zdołował . Byłam pewna ze zobaczę pozytywny test i zabiorę się do roboty :) a tu zobacz taka przykra niespodzianka

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od przyszłego cyklu badamy śluz , ale chyba ten w nosie

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mi więcej powie o moim cyklu :D

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo Macie cykle bez owulacyjne albo poprostu nie umiecie go zkontrolowac. Ja na waszym miejscu poszla bym do gin.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Albo Macie cykle bez owulacyjne albo poprostu nie umiecie go zkontrolowac. Ja na waszym miejscu poszla bym do gin.


    Ja zrobię jeszcze jeden cykl pomiaru i pójdę z tymi wykresami do endokrynologa , u mnie jest duże prawdopodobieństwo cykli bezowulacyjnech bo mam PCO

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zastanawia 17 dzień cyklu czy przypadkiem wtedy nie było owulacji

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie nie ma sensu, bo 3 miesiące temu odstawiłam antykoncepcję hormonalną.
    Lekarz kazał przyjść za parę miesięcy dopiero jak już będę miała "swoje swoje" cykle, a nie od hormonów :)

    A co do umiejętności kontrolowania to oczywiście, że nie umiem tego robic, bo nigdy przedtem tego nie robiłam :)

    Dzisiaj temperatura 36,67 więc podwyższona względem poprzednich pomiarów także chyba owulacja się odbyła i wkroczyłam w drugą fazę cyklu.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Późno , zaraz powinnaś mieć @, ja dzisiaj tez odnotowal skok z 36,8 na 37

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teoretycznie zartaz powinnam mieć @ ale praktycznie wyliczone to jest na podstawie mojego średniego cyklu, który wynosił równo 28 dni przez 5 lat.

    Ostatnio miałam tydzień spóźnienia więc być może teraz też @ przyjdzie nie w ten weekend tylko kolejny.. ciezko stwierdzić.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test owulacyjny

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj już był totalnie biały. żadnego śladu po kresce

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie

    https://ovufriend.pl/graph/5f0e9a0fed94c09d2e086b8f21edd0e6

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    wczoraj już był totalnie biały. żadnego śladu po kresce



    Ja mam teraz 37,5 chyba będę miała gorączkę cały dzień boli mnie krzyż promieniuje aż na pośladki

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro jade do kliniki. Jestem ciekawa Co Tam uslysze

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać koniecznie

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam wam znac zobaczymy Co pan profesorek wymysli. Troszke wypoczelam w polsce I znow jestem naladowana pozytywna energia mimo tych moich problemow

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ