X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj temperatura 36,72... czyli podwyższona znowu.

    Wiecie ja codziennie sprawdzam czy piersi nie zaczynają boleć jako, że mówi się o tym jako pierwszym objawie... Troche mi przykro każdego dnia kiedy jednak nie bolą.

    za to pobolewa mnie podbrzusze :/

    Daj znać koniecznie co tam wymyślili mądrego!

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Dam wam znac zobaczymy Co pan profesorek wymysli. Troszke wypoczelam w polsce I znow jestem naladowana pozytywna energia mimo tych moich problemow


    Wstałam dzisiaj rano , już mnie nic nie boli gorączka przeszła , ciekawe co to było

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OBY zagnieżdżający się zarodek ;)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Ja dzisiaj temperatura 36,72... czyli podwyższona znowu.

    Wiecie ja codziennie sprawdzam czy piersi nie zaczynają boleć jako, że mówi się o tym jako pierwszym objawie... Troche mi przykro każdego dnia kiedy jednak nie bolą.

    za to pobolewa mnie podbrzusze :/

    Daj znać koniecznie co tam wymyślili mądrego!

    Mnie tez nie bolą i mam takie kapcie miękkie . Mówią ze świadczy to o braku owulacji , bo nie następuje skok progesteronu - a bez niego nie dojdzie do zagnieżdżenia

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    OBY zagnieżdżający się zarodek ;)


    U kogo ?

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jakoś sucho się zrobiło , rano takiej wody trochę , w środku białego lepkiego , a teraz praktycznie susza . Oszaleje

    Stosujecie luteinę ?

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas zielone swiatlo mam brac tabletki na tarczyce ale nie uwiezycie z 4,2 jak bylo dzisiejszy wynik 2,6. Lekarz powiedzial ze mamy dac sobie jeszcze 2 miesiace naturalnie. A jak nie to chetnie zaprasza na IUI.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    U Nas zielone swiatlo mam brac tabletki na tarczyce ale nie uwiezycie z 4,2 jak bylo dzisiejszy wynik 2,6. Lekarz powiedzial ze mamy dac sobie jeszcze 2 miesiace naturalnie. A jak nie to chetnie zaprasza na IUI.


    Super wiadomość . Cieszę się

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomośc MałaZnadzieja! Trzymam kciuki, aby się udało.

    Piersi mam takie naturalne ani to obwisłe i miękkie ani to twarde jakoś.. dzisiaj temperatura rano 36,57 :/ znowu się nakręcam czuje to! i dośc konkretne kłucie prawego jajnika.

    Teoretycznie w poniedziałek ma przyjść @. Chyba się przejdę do gina w październiku jeżeli nie zajdę we wrzesniu już... Bo co do tego cyklu to straciłam nadzieję trochę już.

    Ja nie stosuję. Jak na razie (po odstawieniu tabletek) mam sobie dać czas - tak powiedział gin. Ale żre ten inofem, żre olej z wiesiołka, olej lniany i frustruję się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej. Tabsy odstawiłam w połowie maja. Więc teoretycznie 3 miesiące dopiero minęły.


    Z tym śluzem to jest jakiś rollercoster!

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wogole nie patrze na ten sluz bo bym zwariowala. Pozatym uzywam zelu kinderwunsch gel. Czyli pragnienie dziecka tak prosto po polsku heh. I ciezko MI za obserwowac bo ciagle mam mokro. Ten profesorek wczoraj do mnie ze kobiety sa poprostu za bardzo spiete I dlatego tez czesto sie nie udaje. Powiedzial ze mam chodzic na masaze relaksacyjne. I jeszcze inne glupoty pierdzielil. Ale naprawde ludzie Tam byli mili. Tylko ze Co do kasy to nie zgaadza sie to Co bylo powiedziane. No zobaczymy mamy jeszcze cieszyc sie soba

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj chyba się przejdę na TSH... bo na początku roku miałam dośc wysoko około 4.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj boli macica takie skurcze czuje , może to być oznaka ze mam mało progesteronu ?

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że za bardzo aż wsłuchujemy się w swoje organizmy..

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) rodZina mówi to samo . Mama odbiera telefony średnio co 4

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak na razie nikogo ni zadręczam :D

    Ale mdzisiaj właśnie zmartwiło mnei moje TSH ze stycznia... przeczytałam, że TSH najkepiej do 2 jeżeli się chce zajśc w ciąże. A z drugiejs trony przeczytałam, że to indyqidualna sprawa i generalnie jeżeli ktoś nie choruje na tarczycę to wynik mieszczący się w przedziale jest ok...

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    ja jak na razie nikogo ni zadręczam :D

    Ale mdzisiaj właśnie zmartwiło mnei moje TSH ze stycznia... przeczytałam, że TSH najkepiej do 2 jeżeli się chce zajśc w ciąże. A z drugiejs trony przeczytałam, że to indyqidualna sprawa i generalnie jeżeli ktoś nie choruje na tarczycę to wynik mieszczący się w przedziale jest ok...


    U mnie na szczęście TSH w normie

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy można badać tsh to ma znaczenie czy w 1 czy w2 połowie cyklu

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    A kiedy można badać tsh to ma znaczenie czy w 1 czy w2 połowie cyklu
    Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym... Myślisz, że faza cyklu może mieć wpływ na wynik?

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby nie ma wpływu

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam zrobiłam test w pracy - negatywny . Jutro powinna przyjść @

    Justek
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ