X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie test negatywny,@ brak a objawy są
Odpowiedz

test negatywny,@ brak a objawy są

Oceń ten wątek:
  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 5 lutego 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo widzę, że kolejne czekające... U mnie @ ani widu ani słychu. Ja już wiem, że nici z fasolki, ale za Was trzymam kciuki!

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zła jak osa, bo jajniki bolą, @ brak i nie mogę zacząć następnych starań.....

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka, wiem co czujesz :/ Robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywnie, staram się nie robić sobie już nadzieji, że test wadliwy... Czekanie jest najgorsze.

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Moje i @ przyszła. Obyło się bez luteiny... Jedyny minus, boli jak nigdy. A jak u Was?

  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monekkk - dobrze, przynajmniej się restatujesz i można zaczynać od nowa :)
    U mnie nic, choć czuję się jakby zaraz miała przyjść. Ale powoli godzę się z myślą, że znów czeka mnie 45-dniowy cykl czyli się naczekam zanim będę mogła znów probówać... Dziś 28dc

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika:) mnie kompletnie zaskoczyła. Był to dziwny cykl... bo tydzień przed okresem zaczął się mega ból brzucha, a teraz przy @ można powiedzieć, że jest lajt. Dzisiaj czerwone wino i reset. A w czwartek lekarz... który może doradzi, jak zajść w ciążę.
    Nie martw się, może Ciebie też zaskoczy?

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mialam napisac wczoraj ale jakos tak wyszlo... Bylam u pani doktor bhcg podwyzszone:-) al dla pewnosci mam w pon powtorzyc...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka to trzymam kciuki :) Daj znać w poniedziałek!

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 7 lutego 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek bo dopiero wyniki beda...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:-) wczoraj równo po 50 dniach dostałam @. No i niestety tak jak przypuszczałam leje się ze mnie jak z Kaczki o bólach brzucha i piersi nie wspomnę...

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryzelko, współczuję.
    Pozytywne przynajmniej, że zaczyna się nowy cykl - może tym razem będzie pozytywny :)

    Kamka, i jak tam? Masz wyniki?

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety ma BHCG spadło... mam brać luteine i czkać na @... czyli czekamy na restart:(

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka przykro mi...
    I ja zawitałam do tego wątku.
    2 dni temu test negatywny. Okres spóźnia się 1-2 dni. Czuje się dziwnie...
    Jutro idę na betę jeśli nadal nie będzie @.

  • dodek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myślicie o mojej sytuacji...? staramy się od roku, teraz pierwszy cykl brałam zastrzyki z gonalu (wcześniej bezskutecznie clo),temperatura wskazuje że owulacja była. W drugiej fazie cyklu brałam duphaston - biorę go od roku i zawsze między 2,a 4 dniem @ przychodzi..
    ..minęło 8 dni @nie ma..
    .. 17 dni po owulacji, dwa testy negatywne..
    temperatura utrzymuje się wysoko..piersi bolą bardzo, brzuch zależy od dnia..

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, to mój 29 dc. Dzis termin @, i każda godzina spóxnienai to radość....
    Niestety ból misiączkowy od rana z przerwami mnie sprowadza na ziemię i podpowiada, że cudu nie będzie..... Robiłam dziś 2 testy, oba negatywne....

    To nasz 9 cs, i każde rozczarowanie bardzo przeżywam. Temperatua nie spada, mierzę też w ciągu dnia z ciekawości, boję się nawet chodzić szybko dziś by nie nadwyrężyć brzucha, by @ nie było.... Smutno mi :(

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodek wrote:
    a co myślicie o mojej sytuacji...? staramy się od roku, teraz pierwszy cykl brałam zastrzyki z gonalu (wcześniej bezskutecznie clo),temperatura wskazuje że owulacja była. W drugiej fazie cyklu brałam duphaston - biorę go od roku i zawsze między 2,a 4 dniem @ przychodzi..
    ..minęło 8 dni @nie ma..
    .. 17 dni po owulacji, dwa testy negatywne..
    temperatura utrzymuje się wysoko..piersi bolą bardzo, brzuch zależy od dnia..


    Pokaż wykres :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    za pare dni tez bede testowac jestem pełna nadziei przez to ze 19go dnia zobaczylam na bieliznie plamke krwi...wiec mam nadzieje ze bylo to zagniezdzenie sie jajeczka. Pozdrawiam staraczki

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 24 lutego 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam - u mnie 4 dni po spodziewanej @ - a testy wychodzą negatywnie.
    Okres nigdy wcześniej mi się nie spóźniał, więc już wariuję. Zwłaszcza, że doświadczałam podobnych objawów jak w pierwszej ciąży tj kłucie jajników i tkliwość piersi (a tydzień po owulacji bóle jak na okres). Tyle, że w poprzedniej ciąży druga kreska pojawiła się na dzień przed planowaną @

    Jest to mój pierwszy cykl starań, więc nie nastawiam się za bardzo, że się udało - chociaż fajnie by było ;) Kilka dni pod rząd śniły mi się te dwie kreski - a w rzeczywistości nie ma :(

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 24 lutego 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 4 dniach może jeszcze nie być widoczna kreska. Jeśli chcesz się upewnić, zrób testy krwi na zawartość BHCG, kosztuje to ok 35zl, a masz pewność. Testy krwi wychodzą dużo szybciej.

    halwaya lubi tę wiadomość

  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 24 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki juliad za odpowiedź.. problem w tym, że nie mieszkam w PL (inaczej już bym je zrobiła). Jestem w UK i tutaj musiałabym mieć skierowanie od lekarza na takie badanie (a to i tak zależy od jego widzi mi się :/ i wcale tacy chętni nie są - dla nich ciąża to w ogóle do 12 tygodnia to nie jest sprawa do zainteresowania się)

    Sx0K.png
    ypbg.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ