X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie test negatywny,@ brak a objawy są
Odpowiedz

test negatywny,@ brak a objawy są

Oceń ten wątek:
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzień później @ się pojawiła.. do póki nie było - jakaś tam nadzieja była, ale muszę przyznać, że dzielnie to zniosłam ;)

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziwne plamienie mialam nie tak jak na @ test negatywny w niedz wyszedl moze za wczesnie na to mam zamiar do niedz jeszcze jden zrobic wiec zobaczymy mam nadzieje ze sie udalo

  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 testowałaś już? trzymam kciuki za dwie kreseczki :)

    hchyugpj7aywhof8.png
  • sylvucha Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ]513011fda1c22d8f1f6159924cc2be17.png[/url]
    czesc dziewczyny dołączam do postu:).
    @ Się spoznia :) testy ujemne :(.
    Objawy które mam teraz :
    -lewy sutek czasem zakluje ale bardzo delikatnie ( piersi znowu są malutkie ):(
    - prawy jajnik kluje
    - rozciaganie w pachwinach które nasila się w nocy
    - uczucie parzenia w pachwinach - dziwne to :p
    - delikatnie zatkany nos
    - temperatura się utrzymuje :)

    Czy ktoś może zerknąć na mój wykres ?? Proszę ;)

    Tosia

    2 Aniołki ♡♡♡
  • jolaandziak Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, czytam i czytam co piszecie i sama już nie wiem co się ze mną dzieje :( zacznę od początku. ... przez jakiś czas byłam na depoproverze. Po pół roku od odstawienia nie miałam okresu, lekarz postanowił wywołać tabletkami. Po pierwszym miesiącu poszło. Ostatni okres miałam 17 lutego. Zaczęłam przyjmować drugie opakowanie ale zapomniałam wziąść 2 tabletek (jedną w środku, drugą pod konoec ) :((( kolejny @ powinnam dostać 9 dni temu a tu nic :( 14 marca zrobiłam pierwszy test- wynik ,hmmm dziwny. Druga bardzo słaba kreska, ,prawie niewidoczna po jakiś 20 minutach :( kolejny test w poniedziałek- to samo tylko po 10 min,kreska wyrazniejsza ale tak jakby trochę bliżej kontrolnej . Kolejny we wtorek z porannego moczu, dwie kreski tylko drugą zauważyłam dopiero jak róż zszedł do końca, ale nadal bledzizna. We wtorek poszłam do gina. Zrobił usg, stwierdził że rozpulchniona ale nic nie widzi:( tego samego dnia beta- ujemna. Test w czwartek, taki sam jak poprzednie :( od dwóch, trzech dni bardzo boli mnie brzuch, śluz się ze mnie leje. Piersi nie bolą tylko sutki swedza! Czuję się fatalnie, byłam strasznie zdziwina wynikiem bety bo gdybym nie zobaczyła wyniku to bym nie uwierzyła że nie jestem, tym bardziej że dwójkę już mam. Niewiem co się dzieje:(wszystko mi się miesza, nie wiem czy testy robię za szybko czy co jest :(przy dwóch poprzednich tydzień po @ wychodziły dwie grube a teraz się gubię. ... pomóżcie:( doradzcie! !!

    Jolaandziak
  • jolaandziak Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Od kilku dni latam do toalety co godzinę, brzuch dzisiaj jakby mniej boli, temperatury nie mam nigdy (mogę zdychac chora a moja normalna temp wynosi 35.7 ) dzisiaj o dziwo mialam 36,4 :) plecy mnie bolą bardziej niż zwykle. Ale niepokoi te kłucie w podbrzuszu i jajnikach:( oszaleje z nerwów. Nawet nie wiem kiedy powinnam powtórzyć betę. Przecież robię testy od tylu dni to powinno chyba już wyjść konkretnie co? Nie mam też pojęcia kiedy mogło dojść do ewentualego zapłodnienia bo nie zaznaczam w kalendarzu kiedy się kochamy przecież:( a może to tylko jakieś zachwiania hormonalne po tych tabletkach . Tak brzuch mnie bolał przy drugiej ciąży i od początku do 25 tyg na duphastonie byłam :(

    Jolaandziak
  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochana,

    Ja niestety idealnie pasuje do Waszego forum.
    @ się spóźnia już 6 dni, szyjka macicy wysoko, twarda prawie zamknięta...bóle w podbrzuszu od 2 tygodni...
    Test oczywiście negatywny wyszedł... i już nawet na badaniach byłam bo myślałam ze się rozchorowałam. Okazało się po badaniach ze jestem zdrowa jak ryba.
    Czekam jeszcze 5 dni i do ginekologa się wybierałam co się dzieje.
    Nie chce się nastawiać by sie nie rozczarować...

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ