X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 19-20 wrzesien??
Odpowiedz

Testowanie 19-20 wrzesien??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Laudo: Nie, nie bylam... Szukam przychodni, w ktorej moglabym to zrobic prywatnie. Bo w panstwowej tego nie robia..nawet za pieniadze...


    Nadal testuje, na wszystkich wychodzi bladziutka druga kreska. Czekam jeszcze pare dni, zeby byla wyraznijsza. Z objawow to zaczynam miec chyba delikatne mdlosci i dziwny smak w ustach. Okresu nadal brak....

    AniaBania - może jednak warto poczekać. Ja właśnie wróciłam z laboratorium. Wynik mojej bety został określony jako wątpliwy. Miałam taką minę, że pani laborantka zaczęła mnie pocieszać, że to jeszcze pewnie za wcześnie, żebym przyszła za dwa, trzy dni... Początek nowego cyklu mam 25.09. więc o ile wszystko pójdzie zogdnie z nabożnymi życzeniami, to testy jednoznaczne będą pewnie 27.09. Trzymam kciuki za moją fasolkę, i Twoją, i wszystkie pozostałe!

    AniaBania lubi tę wiadomość

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 23 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Lauda!

    Ja tez mysle, ze trzeba poczekac...co ma byc to i tak bedzie... A jest to kwestia naprawde kilku dni wiec nie ma co sie niecierpliwic.

    Rowniez trzymam kciuki za Twoja fasolke!!!!!

    0ylvqca.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 23 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy wieczorny test ewidentnie pokazal ciaze :)

    kassandra, lauda, Redhotka lubią tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Dzisiejszy wieczorny test ewidentnie pokazal ciaze :)

    WOW! Gratulacje! Przywracasz mi nadzieję!
    Niech fasolka rośnie Ci zdrowo :)

  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 25 września 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Dzisiejszy wieczorny test ewidentnie pokazal ciaze :)


    Gratulacje!

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 25 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam bardzo!

    Puella! Tobie rowniez gratuluje! Ha ha! I jak widze idziemy "leb w leb", obie w 5 tygodniu!

    Lauda: I co, powtorzylas test?

    0ylvqca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa!!! Dziewczyny!!! Czy Wy widzicie to co ja?!

    22.09.-10 dpo : http://zapodaj.net/002553e2b0fab.jpg.html
    23.03.-11 dpo : wynik bety: wątpliwy
    25.09.-13 dpo : http://zapodaj.net/1c55c66805c96.jpg.html

    Zjadam śniadanie, lecę jak na skrzydłach na betę.

    P.S. Wczoraj jak już pisałam, pojawiło się trochę różowego śluzu. Dzisiaj jest go trochę więcej. Planowany termin @: jutro. Mam się martwić, czy złożyć na karb plamienia w pierwszych tygodniach ciąży? Ciąży... aaaa!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Dziekuje Wam bardzo!

    Puella! Tobie rowniez gratuluje! Ha ha! I jak widze idziemy "leb w leb", obie w 5 tygodniu!

    Lauda: I co, powtorzylas test?

    AniaBania, jak mnie się potwierdzi na becie i wszystko będzie okejowo, to mój fasol też będzie rósł z Waszymi :D

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 26 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda: czekamy na wyniki! Ale testy wygladaja na ciazowe!!!

    0ylvqca.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ