X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 19-20 wrzesien??
Odpowiedz

Testowanie 19-20 wrzesien??

Oceń ten wątek:
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 21 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... chyba sie udalo :) Dzisiaj rano obaczylam bladziuta druga kreske! Powtorzylam test kilka godzin pozniej i kreska byla mocniejsza!!!!

    Trzymam za siebie kciuki, a jotro ide umowic sie na wizyte do lekarza!

    Redhotka, Rozgadana, respondeca, Madziara, Werbenka, kassandra lubią tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 21 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Wiecie co... chyba sie udalo :) Dzisiaj rano obaczylam bladziuta druga kreske! Powtorzylam test kilka godzin pozniej i kreska byla mocniejsza!!!!

    Trzymam za siebie kciuki, a jotro ide umowic sie na wizyte do lekarza!

    W takim razie gratulacje ! :)

    AniaBania lubi tę wiadomość

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 21 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, temperatura mi tak ładnie rośnie - jak nigdy dotąd. Zawsze dostawałam okres w 14dpo, a w 13 już temperatura była niska. Teraz jest inaczej.

    Zerknijcie same.

    Ale zrobiłam dziś test (13dpo) i ujemny. Niby jeszcze może być nie widać, a poza tym o 4 w nocy byłam sikać, więc ten poranny mocz nie był pewnie w pełni 'poprawny', dlatego jeszcze się nie poddaję.

    W dodatku w nocy obudził mnie potworny ból brzucha, mdłości i przewracanie w jelitach. Początkowo myślałam, że to atak woreczka żółciowego (miałam kiedyś). Po ok. godzinie przeszło. Niby mdłości sugerują jedno, ale to chyba nie mogło być to. Wczoraj byliśmy na kolacji u znajomych i było dużo tłustego i czosnku i to chyba dlatego mnie tak w nocy skręcało.

    No w każdym razie jutro testuję jeszcze raz.

    A wszystkim szczęśliwcom gratuluje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 12:34

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jeszcze jedno pytanie, bo mam spore wątpliwości (pierwszy cykl który mierzę). Czy moja tempka nie jest tak naprawdę za niska, bym miała sobie robić jakiekolwiek nadzieje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 12:56

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 21 września 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotko: Z tego co wiem nie jest istona wysokosc temperatury..tylko, zeby byla wyzsza, o chyba 0.4 stopnia od tej z pierwszej fazy cyklu...Wiec Twoj wykres wyglada obiecujaco

    Redhotka lubi tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @AniaBania dziękuję Ci za odpowiedź. :-)

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 21 września 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jaki termometr jest najlepszy i jak najlepiej jest mierzyc tempke ?

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 21 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę elektronicznym :)
    Ehh ja trzeci dzień plamię nie ma @ test w piatek ujemny :( nie wiem co myśleć :(

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 21 września 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze poczekaj az plamienie sie skonczy i zrob test

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 21 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)
    AniaBania wrote:
    Wiecie co... chyba sie udalo :) Dzisiaj rano obaczylam bladziuta druga kreske! Powtorzylam test kilka godzin pozniej i kreska byla mocniejsza!!!!

    Trzymam za siebie kciuki, a jotro ide umowic sie na wizyte do lekarza!

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowe objawy...
    Szyjkę badam wieczorem i przy dzisiejszym badaniu czuję, że jest ewidentnie wyżej niż była wczoraj w dodatku śluz jest koloru brunatnego w konsystencji jakby kremisty, ale jak na moje cykle standardowe (> 35 dni), to chyba zdecydowanie za wcześnie na objaw miesiączki... Co to może oznaczać, bo się trochę zaniepokoiłam...?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozamiatane, że się tak wyrażę... Nie pamiętam kiedy mój cykl był krótszy niż 32 dni - pamiętam raczej te powyżej 35, a tu proszę... Ni z gruchy, ni z pietruchy 24. :-/

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 września 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Redhotko: Z tego co wiem nie jest istona wysokosc temperatury..tylko, zeby byla wyzsza, o chyba 0.4 stopnia od tej z pierwszej fazy cyklu...Wiec Twoj wykres wyglada obiecujaco

    o 0,2 ;)

    emka@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w 26 dc, 10 dni po owu. Bardzo pragnę mieć dziecko i zaczęłam trochę schizować: każdy ból brzucha, każdy nieprzyjemny zapach wykrzywiający nos, każde kłucie w piersiach interpretuję jako niezbity dwód, że jednak fasoleczka sobie rośnie we mnie. Dzisiaj zrobiłam test. Druga kreska jest jakaś taka blada, bardzo mało widoczna (zobaczcie, oceńcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/2175828_20140 922-084332-1-.jpg.html ) Czy mogę mieć nadzieję, na dołączenie do grona szczęśliwych mam w czerwcu 2015? Do końca cyklu pozostało mi 3 dni, później wybiorę się na bhcg. Na razie chyba nie chcę robić sobie złudnych nadziei. Dodam, że kreska w rzeczywistości jest trochę wyraźniejsza niż na zdjęciu.
    P.S. Mierzę również temperaturę od początku cyklu i od kilku dni temp. w pochwie nie spada poniżej 37'...
    Fasolko moja kochana, jesteś tam już? :)
    Pozdrawiam Was gorąco!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @lada przecież dziś już w innym wątku dziewczyny Ci odpowiadały odnośnie tego testu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka, ale miło byłoby poznać opinię również innych dziewczyn zwłaszcza, że ten wątek dotyczy testowania w tym samym terminie. Może któraś z tutaj obecnych dziewczyn ma takie same wątpliwości jak ja... Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania wrote:
    Wiecie co... chyba sie udalo :) Dzisiaj rano obaczylam bladziuta druga kreske! Powtorzylam test kilka godzin pozniej i kreska byla mocniejsza!!!!

    Trzymam za siebie kciuki, a jotro ide umowic sie na wizyte do lekarza!

    Ania - i jakie wyniki? Byłaś na becie? Ja wybieram się dzisiaj. Trzymam za nas obie kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Redhotka, ale miło byłoby poznać opinię również innych dziewczyn zwłaszcza, że ten wątek dotyczy testowania w tym samym terminie. Może któraś z tutaj obecnych dziewczyn ma takie same wątpliwości jak ja... Pozdrawiam.

    Jak dla mnie to pozytyw :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Redhotka, ale miło byłoby poznać opinię również innych dziewczyn zwłaszcza, że ten wątek dotyczy testowania w tym samym terminie. Może któraś z tutaj obecnych dziewczyn ma takie same wątpliwości jak ja... Pozdrawiam.
    Ja bym się po prostu cieszyła, a nie szukała problemów tam gdzie ich nie ma, bo denerwowanie się niepotrzebne na pewno nie pomaga... Blada kreska, to test pozytywny, ale zrobiony jeszcze trochę za wcześnie. :)

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 23 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laudo: Nie, nie bylam... Szukam przychodni, w ktorej moglabym to zrobic prywatnie. Bo w panstwowej tego nie robia..nawet za pieniadze...


    Nadal testuje, na wszystkich wychodzi bladziutka druga kreska. Czekam jeszcze pare dni, zeby byla wyraznijsza. Z objawow to zaczynam miec chyba delikatne mdlosci i dziwny smak w ustach. Okresu nadal brak....

    lauda lubi tę wiadomość

    0ylvqca.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ