X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Sylwestra :-)
Odpowiedz

Testowanie w Sylwestra :-)

Oceń ten wątek:
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola piekna kreseczka :) Gratuluje :) <3

    wiola92 lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiuleks nie wiem co myśleć, po prostu nie wierzę :) Jutro zadzwonię do gina ciekawe co powie :) czyli już mogę się cieszyć że mam w sobie małego groszka? :)

    skabarka lubi tę wiadomość

  • Aguska_021087 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja biorę duphaston w celu uregulowania cykli. W poprzednim cyklu @ przyszła zaraz po odstawieniu leku teraz natomiast tylko brązowe plamienia. Dziś jest 13 dzien po odstawieniu duphastonu(37dc) i dalej to samo - codziennie tylko kilka plamek. Objawy jak na miesiączkę ale prawdziwego krwawienia brak. Test negatywny. Co sądzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska_021087 wrote:
    Dziewczyny, ja biorę duphaston w celu uregulowania cykli. W poprzednim cyklu @ przyszła zaraz po odstawieniu leku teraz natomiast tylko brązowe plamienia. Dziś jest 13 dzien po odstawieniu duphastonu(37dc) i dalej to samo - codziennie tylko kilka plamek. Objawy jak na miesiączkę ale prawdziwego krwawienia brak. Test negatywny. Co sądzicie?
    A jaką masz temp?
    Ja zawsze przed okresem miałam 2 dni plamień. Robiłaś test?

  • Aguska_021087 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura 36,8 do 37st.C.
    Plamienia u mnie tez występowały ale nigdy tyle dni...Test robiłam dzisiaj po poludniu i wyszedl negatywny.

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola piena kreska na tescie :)
    Gratuluje !!!

    U mnie dalej cisza . Jutro powtorka testu.

    wiola92 lubi tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka też miałam czekać do jutra i nie wytrzymałam :)

    Trzymam bardzo mocno kciuki za Twój jutrzejszy test :) <3
    Musi być pozytywnie <3
    PS. pozwoliłam sobie zerknąć na Twój wykres i na 100% się zazieleni :) Piękny <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiola piękna kreska!! :D zdecydowanie możesz się cieszyć z Fasolki w brzuszku :) gratuluję i życzę nudnych 8 miesięcy :)

    wiola92 lubi tę wiadomość

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wiola :)
    Jak zobacze dwie kreski to bedzie to cud <3

    wiola92 lubi tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane niepokoi mnie ból brzucha w sumie to podbrzusza tak po bokach... Jest to ból mocniejszy niż na @, nie wiem co to może być, boję się...

  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepotrzebnie. Mnie teraz też w drugiej ciąży brzuch bolał jak na @ - znacznie mocniej.

    wiola92 lubi tę wiadomość

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiola mnie nadal boli :) raz mniej raz bardziej ale jednak... dokucza mi szczególnie jak się przekręcam z bolku na bok albo jak kicham ;) także spokojnie, to chyba normalne :)

    wiola92 lubi tę wiadomość

  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Wszystkim, którym udało się zobaczyć dwie kreski bardzo gratuluję!

    Dziewczyny, mam takie pytanie, bo nikt nie oświeci mnie tak dobrze jak Wy:).
    Wczoraj coś mnie podkusiło i zrobiłam test! Pewnie, gdybym nie miała to bym nie zrobiła... i jakie było moje zaskoczenie, że wyszły dwie kreski!!!
    Co prawda druga blada, ale jest widoczna. Test zrobiony w 28 dc. Dziś test powtórzyłam, taka sama sytuacja.

    Co mnie martwi, to fakt, że mam plamienie jakieś różowe już 3 dzień. Jest niewielkie, ale jest. Początkowo myślałam, że to okres mi się rozkręca. Zawsze przed okresem mam lekkie plamienia, pewnie to skutek spadku progesteronu, chociaż mogę się mylić.
    Wczoraj, w chwili zrobienia testu (a była to godzina 16-17) zadzwoniłam do gin, powiedział, że jak plamienie będzie się utrzymywać kolejny dzień (czyli do dziś) to mam wziąć duphaston 2x2 dziennie. A jutro iść na betę.

    W związku z tym mam pytanie:
    1. Od ponad tygodnia jestem przeziębiona (kaszel, katar, nawet zimno miałam na ustach), leczyłam się różnymi specyfikami, jedne mniej zalecane dla kobiet w ciąży, inne pewnie wcale - wiadomo, nic nie jest zdrowe. Czy myślicie, że nie zaszkodziłam 'fasolce'? Kompletnie się nie spodziewałam, że się uda.

    2. Duphaston - czy jest szansa, że mimo brania 2x2 uda się utrzymać ciążę?
    Nie mam kompletnie doświadczenia jeśli chodzi o hormony.


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .ona. nie wiem czy Ci pomogę, nie mam zbyt dużego doświadczenia w tego typu sprawach ale z tego co się orientuję Duphaston jest to progesteron który odpowiada za utrzymanie ciąży a jeżeli masz plamienia i gin kazał Ci wziąć gdyby się utrzymywało to pewnie dlatego żeby temu zaradzić... Wtedy plamienie powinno ustąpić.
    A co do przeziębienia to wątpię żebyś mogła czymś zaszkodzić Fasolce.
    Będzie dobrze <3 Nie wiem czy coś pomogłam ale pewnie inne kobietki bardziej doświadczone się wypowiedzą :)

    Gratuluję :) <3

    .ona. lubi tę wiadomość

  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony_Domek i skabarka dziękuję-pocieszyłyście mnie, bałam się bo czytałam na różnych forach że może być coś nie tak :( Już nigdzie nie wejdę i nie będę czytała głupot :) Lepiej nie wiedzieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .ona. - duphaston na podtrzymanie jest :) ja np biorę luteinę 2X100 :)

    co do zaszkodzenia Fasolce - specem nie jestem, ale myślę że będzie ok :) w razie wątpliwości możesz się jutro skonsultować z gin :) no i koniecznie bete zrób :) powodzonka

    .ona. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mam bóle jak na okres i śluzu takiego rossciagliwego bardzo dużo. Boje sie ze dostanie okres. Wasze posty trochę mnie uspokoily. Jutro rano jade na bete nr 2 . trzymajcie kciuki!

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STAL SIE CUD !!!!!!!
    SA DWIE KRESKI <3:)

    Czulam, ze cos jest na rzeczy .
    Jednak kobieca intuicja rzadko zawodzi ;)

    skabarka, Misi@, Tosia 1981, PrezesGąska, kasiuleks lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka!!Gratuluję!!!
    Na betę leć:)
    Ja dziś idę drugi raz...oby prawidłowo wzrosła...
    Zaraz się szykuję...

    Misi@ lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    STAL SIE CUD !!!!!!!
    SA DWIE KRESKI <3:)

    Czulam, ze cos jest na rzeczy .
    Jednak kobieca intuicja rzadko zawodzi ;)
    Gratulacje :D ♥ ♥ ♥

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ