X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Sylwestra :-)
Odpowiedz

Testowanie w Sylwestra :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ pięknie rośnie...zazdroszczę...
    robiłam w tym samym...
    jutro jeszcze raz??
    a jutro,czyli po 72h powinien być przyrost o 115% od pierwszego,tak?

  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Skabarka...jeszcze raz dziękuję...
    Nie no pomyliłam się,nie po 44h,tylko po 46h.
    Mi nawet do 50% brakuje,a wszędzie cZytam,że prawidłowo,to od 66% i że nie może być mniej,bo już nic z tego nie będzie...

    Od kiedy zrobiłam bete szukam i czytam jakie są przyrosty u inych, co kto pisze i już w co najmniej kilku miejscach, tak jak tu dziewczyny pisały, na początku zdarzały się malutkie przyrosty a później skakało jak z kopyta i wszystko było dobrze więc się nie martw. Ja czekam właśnie na wyniki drugiej bety i w zasadzie to będzie dopiero jakiś konkretny wynik, czy rośnie, czy może już nie ma.... Ale jajniki i doł brzucha bolą więc jestem dobrej myśli :)

    Misi@ lubi tę wiadomość

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady86 dziękuję...
    Mnie boli ciągle prawy jajnik...tak kłuje,ciągnie...sama nie wiem jak to opisać...tak dziwnie jakoś...
    A Ty też uważasz,że jutro powinnam raz jeszcze iść?
    Kurde...tu 20zł,tam 20zł...razem na te bety wydam kasy a kasy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii - spokojnie według mnie ładnie przyrasta :) ja miałam bete w 11dpo 35,2 - robioną ok 11 przed poludniem, drugą robiłam w 13dpo ok 15 i było 163 - także też nie jest książkowo ;) gdyby tak książkowo wszystkiego się trzymać to dzieci by się jednakowe rodziły wagowo i cm ;) spokojnie :) u jednych przyrasta na początku wolniej u i innych szybciej,a to że ktoś coś gdzieś napisał to tylko pewien wyznacznik a nie rama której trzeba się sztywno trzymać :)

    poczekaj do poniedziałku i jeśli nadal będziesz się matrwić to zrób bete jeszcze raz, bo bieganie co 2 dzień nic nie da :)

    i spokojnie, nie wkręcaj sobie negatywnych rzeczy - ciesz się faktem że jesteś w ciąży :)

    Misi@ lubi tę wiadomość

  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są wyniki, beta wzrosła po 48 godzinach do 47,76. Rośnie :) Ale czy aby nie za dużo?
    Naczytałam się, że mało źle, dużo źle i sama nie wiem. W poniedziałek ide jeszcze raz dla pewności i w środe wizyta u lekarza :) Co będzie widać na usg? bo kompletnie się na tym nie znam. mam 31 dc, 13dpo. AAAAAAAAAAAAAAAAAAA :):)

    skabarka lubi tę wiadomość

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Lady86 dziękuję...
    Mnie boli ciągle prawy jajnik...tak kłuje,ciągnie...sama nie wiem jak to opisać...tak dziwnie jakoś...
    A Ty też uważasz,że jutro powinnam raz jeszcze iść?
    Kurde...tu 20zł,tam 20zł...razem na te bety wydam kasy a kasy:)
    dddodi, ale ja jestem w 13 dpo i mam mniej niz Ty...a możesz zadzwonić do ginekologa i zapytać?
    Lady86 chyba jeszcze nie bbędzie widać..może pęcherzyk...na kalenadrzu ciązy w Bella powinnaś mieć napisane co i jak ;)

  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się zapoznać z belly :) Ale masz rację Misi@ - serce podobno dopiero 18tego stycznia.
    Czy powinnaś pójść jeszcze raz? Ja bym poszła, ale ja jestem szurnięta ;) Przebierałabym nogami i nie wytrzymałabym. Jeżeli to Cię ma uspokoić to może idź? Albo do lekarza najpierw i on podpowie czy badać dalej czy nie.
    belly pokazuje że przyrost bety o 200 procent w ciągu 48 godzin mieści się w nornie więc bez strachu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 18:17

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady super betka!

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje :) Ale nas juz duzo :) <3

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja polecialam na bete 84.40
    Jak mi sie uda to powtorka w poniedzialek :)

    skabarka, PrezesGąska, Misi@ lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haaaa ale tu zielono :D Lady gratki :)

    ja miałam USG robione w 14dpo i było pęcherzyk malusi i ciężko go było wypatrzeć http://www.tinypic.pl/8h5obswvbfwu


    laski przyrosty bety są orientacyjne, nie ma co aż tak brać sobie tego do serca, bo się stresujecie, a to dzieciaczkom nie służy :) koniec rozważań :) zarządzam! :)

  • wiola92 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny każdej z osobna gratuluję i trzymam kciuki za dalsze przyrosty bety :) <3 <3 Posiedziałabym tu dłużej ale z czasem ciężko :) <3

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    To i ja polecialam na bete 84.40
    Jak mi sie uda to powtorka w poniedzialek :)

    Gratulki!!!!

  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wszystkim :) Ale szczęśliwy czas :)

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że każde laboratorium ma swoje normy itd. ale przeciętnie na początku ciąży ile powinna wynosić beta ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarbarka!Tak jest szefowa!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam sie cieszyć,a nie zamartwiac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeciez iroslo,s nie zmalalo

    skabarka, Misi@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież urosło,as nie zmalało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o teraz dobrze gadasz :D

    paula no np u mnie było poniżej 5 brak ciąży, a powyżej 5 to już ciąża :) ale np 2tydzień zaczynał się od 39... a u mnie było 35... ;) także ja staram się do głowy nie brać, było powyżej 5? było :) po 2 dniach było 163? było :) no i git :)

‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ