Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • kingunia Znajoma

Wysłany: 29 września 2014, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się pogodzić, że gówniary albo po prostu osoby które nie chcą dzieci bądź też nie nadają się do rodzicielstwa zachodzą w ciążę po jednym przypadku a osoby które chcą nie mogą zajść

• martika Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, Cati, we trzy mamy tyle samo dni po owulacji i w tym samym dniu @, chociaż mi owu przesunął na dzień później, bo raz miałam dłuższą fl.

• Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:22

• martika Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kingunia wrote:
    Nie mogę się pogodzić, że gówniary albo po prostu osoby które nie chcą dzieci bądź też nie nadają się do rodzicielstwa zachodzą w ciążę po jednym przypadku a osoby które chcą nie mogą zajść

Kingunia, ale Ty chyba pisałaś, że jeszcze do szkoły chodzisz i że się nie staracie długo, czy Cię z kimś pomyliłam, jeśli tak to przepraszam.:)

• Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

martika lubi tę wiadomość

• Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• martika Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ale masz anegdotki:D Ja nie miałam takich śmiesznych przygód, pamiętam tylko złośliwości ze strony chłopców, jak strzelali ze staników, albo mówili złośliwie, że któraś ma kisiel w gaciach.

• kingunia Znajoma

Wysłany: 29 września 2014, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    maritka, tak ale jednak się staramy i chcemy dziecka, zanim bym urodziła już spokojnie bym była po szkole :) a mi chodzi o typowe wpadki

• martika Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cati jakim termometrem mierzysz temperaturę , że Ci takie stałe schodki wychodzą ? Ładnie Ci się temperatura stale trzyma zero wahań ;] nie to co u innych :) masz jakiś magiczny termometr ?? :P

A może magiczne miejsce pomiaru, albo magiczne hormony lub magiczny ośrodek termoregulacji?... zdradź nam swój sekret:D

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jesteś najlepsza :-D ja też miałam śmieszna sytuacje jako nastolatka :-D w castoramie razem z moja przyjaciółka jako że miałam remont i chciałam kupić klamkę do drzwi taka jaka mi się spodoba i wybrałyśmy takową i podeszłyśmy do faceta zapytać czy to taka promocja że dwie klamki są w pudełku . :-D mina faceta bez cenna próbując się nie śmiać tłumaczył nam że do drzwi zazwyczaj potrzebne są dwie :-) :-D . A wracając do takich jeszcze młodszych lat to pamiętam jak dostałam pierwszy okres o matko co za panika wybiegłam z łazienki płacząc że dostałam krwotoku i umieram . Co się moja mama uśmiała a jeszcze bardziej ja rozbawiłam przyklejając podpaske odwrotnie :-D

Morwa, joka789, iwa2014 lubią tę wiadomość

• Morwa Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

25staraczka25 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 września 2014, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha poprawiłaś mi humor tymi opowieściami . :-D :-D

Morwa lubi tę wiadomość

• martika Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha "wyszła ze mnie" :D Ja tylko pamiętam, że jak dostałam pierwszy okres, to moja mama używała takich grubych podpasek i czułam się jak w pampersie:D

• Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• cati Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    A może magiczne miejsce pomiaru, albo magiczne hormony lub magiczny ośrodek termoregulacji?... zdradź nam swój sekret:D
    Magiczny termometr * z ja widze termperature np. 37.8 a nie np. 37.85 dlatego ta tempka jest taka ;)

Magiczne miejsce :D w srodku , tam gdzie plemniczki buszuja ;D

ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

25staraczka25, Bloom lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 września 2014, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha ha ha ha ha ha no to już mnie rozłożyło na łopatki :-D :-D :-D

• martika Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jeszcze jedna historia mi się przypomniała ;p jak byłam mała no nie wiem miałam chyba z 4 lata to chodziłam i pytałam wszystkie dzieci co mają w majkach bo ja mam oko :P

Morwa! Już nie mogę się śmiać, bo mi się jajnik chyba do brzucha przykleił, tak mnie boli przy śmiechu, że masakra:p

25staraczka25, Morwa lubią tę wiadomość

• Morwa Autorytet

Wysłany: 29 września 2014, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:23

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego