X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Morwa aby takie bylo:-)

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 30 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cati 982477uqvc9qzqub.gif trzymam kciuki żeby się nie rozwinęło, może to implantacyjne plamienie? do 12dc może być ponoć...
    niestety watpi by to bylo implantacyjne bo boli tak samo jak przy miesiaczce dodatkowo temp spadla. Testu nie rusze zostanie na kolejny cykl.
    Wiec pewnie od jutro startujemy z nowym cyklem.

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 30 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, wszystkiego najlepszego!!!!

    Dziewczyny, właśnie przeczytałam Wasze wieczorne teksty i nieźle się uśmiałam! :D

    U mnie póki co @ nie ma, tempka poszła trochę w górę... Ale sama nie wiem już, czy ta wczorajsza i dzisiejsza są wiarygodne, bo od wczoraj chodzę przeziębiona... I tak nastawiłam się już na @, że wyluzowałam zupełnie :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki!!! Ciekawe ile z nas dotrwa do 3-go ;)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 30 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje ze do 3 nie wytrzymam i zrobie test 2, o ile temp bardzo mi nie spadnie jak tak bedzie to czekam na @ ... oby nie przyszła a wy jak się trzymacie ? :)

    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 18:15

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 30 września 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati bardzo mi przykro! następnym razem się uda

    apaulaa trzymam mocno kciuki za jutrzejszy wynik

    ja niestety też dziś zwątpiłam.. nie wiem co sobie myślałam... z takim niewłaściwym wynikiem hsg, trzy lata nic i co? niby dlaczego teraz miałoby by być inaczej? nastawiłam się, uwierzyłam w to tak bardzo.. a dziś się rozkleiłam
    16 mam laparoskopię po której podejdę do in vitro..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 września 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja przezylam dzisiaj masakryczny bol macicy, musialam dzwonic po kogos zeby po mnie przyjechal, bo nie moglam kroku zrobic nawet, totalnie nie wiem o co chodzi, bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam..
    Cati, a nie za wczesnie na okres, moze to faktycznie zagniezdzenie
    ...?
    Apaulaa, trzymam mocno kciuki za bete, daj znac jak bedziesz miala wyniki:)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 30 września 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika mnie taki bol w macicy zplapal kilka cykli temu i to byl jeden jedyny raz trzymalo mnie okolo 5 minut i puściło ale niestety do dziś nie wiem co to oznaczało więcej się nie powtórzyło więc do lekarza nie poszłam ...

    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 19:04

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 września 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byly takie troche jakby skurcze, ale nie tak zupelnie, nawet nie umiem tego opisac, po tym bardzo intensywnym bolu macicy zaczal bolec mnie jajnik,ale juz nie az tak mocno i do Teraz mam takie jakby cisnienie w macicy. Naczytalam sie o ciazy pozamacicznej i zaraz zaczne swirowac:p

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 30 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę, że dobrze mi zrobiło takie stosunkowo wczesne zatestowanie. Wcześniej byłam nakręcona jak Grycanka przy kaszance. Test pokazał śnieżną biel jak z reklamy u Chajzera, a ja się uspokoiłam. Zaczęłam się raczej nastawiać na kolejny cykl, przy czym cały czas jakieś tam ziarenko nadziei miałam, że może jeszcze wynik się zmieni. Ale już przynajmniej nie wariowałam jak debil.
    Wniosek taki, że uniknęłam wielkiego zawodu, który pewnie miałby miejsce gdybym nakręcała się tak do teraz i test wyszedłby negatywny w np 15dpo. Wtedy już nie miałabym tej drobnej nadziei, że "a nóż". Tylko spokojnie nastawiałam się na kolejny cykl z małą możliwością nagłego zwrotu akcji :)
    W przyszłym cyklu też będę testować w 11dpo.
    Wiem, że to może tylko kwestia mojego indywidualnego charakteru i może u was taka "taktyka" się nie sprawdzi, ale tak czy siak polecam wczesne testowanie :)

    Asia-m-b, trzymaj się, bo wątpienie do niczego nie prowadzi. Przecież in vitro to po prostu kolejna metoda, wcale nie gorsza od innych. Tyle, że droższa, ale na szczęście dla niektórych to jest do przeskoczenia. Ja znam śliczne trojaczki z in vitro i naprawdę zazdroszczę rodzicom :) A jeszcze to, że częstym skutkiem in vitro jest ciąża mnoga to wg mnie jest plus. Wiesz ile kobiet dałoby się pokroić za bliźniaki? :)

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 30 września 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testowala 11dpo i mam nadzieje ze zobacze cien cienia chodz czuje ze to za wczesnie ale nikt mi nie przetlumaczy juz sie nastawilam :)

    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 20:00

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 30 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:01

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 września 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sie nie nakrecam, dwa cykle nieudane, wyniki tarczycy kiepskie i to mi wystarczy do spokojnego czekania na @. Chyba mnie cos rozklada, mam stan podgoraczkowy i boli mnie glowa, sorry, ze marudze,ale dzis kiepsko sie czuje:/

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloom wrote:
    Martika a jesteś pewna, że to macica? Ja mam takie bóle od wielu lat- nagły skurcz w dolnej części brzucha, z lewej lub prawej strony. Czasem trwa kilka sekund, a czasem wlecze się niemiłosiernie do kilkunastu minut, nie mogę się ruszyi ć a siedzenie również nie pomaga. Czasem typowo skurczowy- czasami rwący, doprowadzający często do łez. A przyczyną jest nadwrażliwość jelit i coś z ich perystaltyką. Zawsze sądziłam, że to właśnie związane jest ze sprawami kobiecymi, a jednak nie- sprawa potwierdzona przez lekarzy.


    Tak jestem pewna, ze to macica,tym bardziej, zezaraz potem nol ze srodka przeniosl sie na jajnik. Jelita bola inaczej- to tez kiedys przerabialam, to taj jakby byl skurcz, ktory juz sie prawie konczyl,po czym znowu sie nasilal, potem poczulam,ze mi wilgotno i nawet poszlam sprawdzic czy nie dostalam @, ale na nia za wczesnie i to nie byl bol miesiaczkowy.

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 30 września 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena :* :) dziękuję kochana masz rację in-vitro to też metoda.. jedna z wielu.. tylko taki żal mnie ogarnął.. wiem wiem już się biorę w garść ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 20:13

    Eowena lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena ja nie wytrzymalam i dzosiaj zatestowalam:-( jest 10 dni po. Juz jestem nastawiona na nastepny cykl...:-)

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 30 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, a czytałaś np to: https://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/ciaza/46-dwadziescia-oznak-ciazy ?
    :)

    jak czytam forum to wiele dziewczyn pisze "nic nie będzie i jeszcze coś mnie bierze", a tu rachu ciachu i dwie kreski :)
    Życzę tobie tego naprawdę!

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 30 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:01

  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 30 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:01

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 30 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny, ja przezylam dzisiaj masakryczny bol macicy, musialam dzwonic po kogos zeby po mnie przyjechal, bo nie moglam kroku zrobic nawet, totalnie nie wiem o co chodzi, bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam..
    Cati, a nie za wczesnie na okres, moze to faktycznie zagniezdzenie
    ...?
    Apaulaa, trzymam mocno kciuki za bete, daj znac jak bedziesz miala wyniki:)
    No za wczesnie moze to tylko tak na chwile .. i sie rozkreci na dobre .. pewnie jutro albo pojutrze

    Martika ale dobrze sie juz czujesz?

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena nie czytalam i narazie nie przeczytam, bo maz mi zabral kompa i pisze z wami z tel:p

    Bloom wiem, ze tempka ladna,ale w zeszlym cyklu tez taka byla,a nawet piekniejsza. Mi temperatura zazwyczaj spada w dzien okresu lub dzien pozniej.

    Cati dzieki, z macica juz calkiem w porzadku, tylko glowa mnie bardzo boli,od powrotu do domu leze pod kocem zmarznieta i na nic nie mam sily.

    Asia sciskam Cie serdecznie, czasem trzeba wpasc w dolek, zeby potem wysoko sie odbic.

    asia-m-b lubi tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ