X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 1 października 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma innego wyjscia :)
    staraczka widze ze tez testowalas juz :D

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam 2 razy i na razie negatywy :-( nie wiem nie mogłam się powstrzymać to silniejsze ;-)

    kahaśka lubi tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 1 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, dużo za wcześnie te testy robiłaś. Nawet jak fasola rośnie to się jeszcze ukrywa :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo ja taka już jestem czasem sugeruje się wykresami lub testami innych że oni wcześnie robili i wychodziło tyle że ja mam cykle 32-33 dniowe i generalnie najwcześniej powinnam robić 15dpo ale natura człowieka jest taka ciekawska i wszystko chciałabym wiedzieć już, teraz , natychmiast :D

    cati lubi tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 1 października 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie przywitałam @. Jak w zegarku. Zaczynamy nowy cykl, ale bez starań, bo mąż od 12 jedzie w delegację. Będę Was co najwyżej wspierać ;)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 1 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:02

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:17

    lauda, 25staraczka25, kahaśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki, a zwłaszcza za dziewczyny, które poznałam w wątku z września. Oby fasolek przybyło jak najwięcej. Mam nadzieję, że będzie dużo podwójnych kreseczek wkrótce. Buziaczki i do zobaczenia w temacie dla czerwcowych mamuś! Koniecznie!

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy Lauda :-* jak się czujesz?? Wszystko okej???? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba aż za bardzo okej. Schizuję, bo nie mam żadnych dolegliwości. Leżąc rano w łóżku po raz kolejny użalałam się troszkę nad sobą, że mam tak mało typowych objawów, kombinowałam nawet jakby tu wysikać koljny test, albo zrobić kolejną betę.
    No i test wysikałam w pracy. Wyszedł modelowo ;)
    Ehhh ten lęk i obawy towarzyszy nam wszystkim. Najpier czy się udało, później czy wszystko okej, i tak dalej... Ale i tak mamy lepiej od facetów - oni nigdy nie poczują co to znaczy nosić w sobie takiego malutkiego człowieczka, którego kochamy od momentu zobaczenia dwóch kreseczek :)

    Morwa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 1 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ sie rozkecila :( no wiec od nowa zaczynamy ... :(

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 października 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati :( :( :(

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 1 października 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika :( coz... trzeba probowac , ale tym razem ide po pomoc do lekarza. Bo jednak cos musi byc nie tak :/

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati tak mi przykro :( Będę trzymać kciuki za następny cykl .... :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Chyba aż za bardzo okej. Schizuję, bo nie mam żadnych dolegliwości. Leżąc rano w łóżku po raz kolejny użalałam się troszkę nad sobą, że mam tak mało typowych objawów, kombinowałam nawet jakby tu wysikać koljny test, albo zrobić kolejną betę.
    No i test wysikałam w pracy. Wyszedł modelowo ;)
    Ehhh ten lęk i obawy towarzyszy nam wszystkim. Najpier czy się udało, później czy wszystko okej, i tak dalej... Ale i tak mamy lepiej od facetów - oni nigdy nie poczują co to znaczy nosić w sobie takiego malutkiego człowieczka, którego kochamy od momentu zobaczenia dwóch kreseczek :)

    Cieszę się i nie doszukuj się niczego na siłę :* :*

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 1 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny które już przywitały @ strasznie mi przykro! :(

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 1 października 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się trochę przeziębiłam u dmuchając na zimne wysłałam męża do apteki po jakiś lek dla kobiet w ciąży. Ponoć pani aptekarka się strasznie przejęła, wyciągnęła pół apteki i ostatecznie sprzedała 3 różne specyfiki, w tym ziołowy syrop na wzmocnienie dla kobiet w ciąży :D na koniec życzyła szczęścia i zdrowego dziecka :)
    Haha mąż powiedział, że jak nie pokażę się w tej aptece z brzuchem to już jesteśmy tam spaleni :)

    Morwa, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 października 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi temp dziś spadla do 36.9 a chcialam jutro juz testować to bylby 11dpo :/ troche się zdołowałam nie wiem czy testować czy to bez sensu .

    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 1 października 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei - jutro przed testowaniem zmierz sobie tempkę, będziesz wiedziała jaką decyzję podjąć. Temp 36,9 nie jest jeszcze taką niską... :)

    Mi się dzisiaj śniło, że dostałam @. Ciekawe czy to jakiś proroczy sen...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 16:23

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 października 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota mi już 3 razy się śnił @ w ostatnich dniach i chyba w końcu go wyśnię:/ :p

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ